ile wynosi najniższa krajowa netto na 2012 rok Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

. abecadło Chciałbym się dowiedzieć ile wynosi najniższa krajowa w 2012 netto, nie brutto!! Podawanie pensji brutto to jak podawanie długości p..... doliczając kręgosłup;/ Jestem (...)

Najniższa średnia krajowa 2012

Najniższa średnia krajowa 2012

pracy. Interesuje pana kwota netto czy brutto?! dżon [cytat] może by mnie przyjęli ale za najniższą średnią krajową [/cytat] Nie mylmy pojęć - najniższa krajowa to co innego niż (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

a tak dokładnie, tzn wysokosc stawek w netto, powtarzam w netto:) kasiuuuniaaa Witam, na początku tego miesiąca straciłam pracę, chcę pójść na bezrobotne, chodzi mi o ubezpieczenie, (...)

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa? Średnia krajowa na rok 2013 powinna byc znana po pierwszym kwartale czy później? Są już jakieś kalkulacje ile wyniesie? Witam Mam (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

przez rok a umowe mam do 2012 roku....prosze o rade,... sylwia prawo-pracy.net witam.czy na urlopie wychowawczym płatnym na niepełnosprawne dziecko mogę dorobic na pół etatu (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

pieniędzy na dziecko .jak mam udowodnic ze ma 3razy więcej dochodów niż na umowie (najniższa krajowa)ja pracuje ale moja wypłata starcza na opłaty dodam jeszcze że wzieliśmy (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

podwyszce. mama alimenty.pl 1000zl na dziecko, 200zl na mnie doda alimenty.pl 550 na dziecko 10 lat, przydałoby się 850. Co wy na to? matka alimenty.pl Tobie by sie przydalo czy na (...)

najniższa krajowa, czego nie można wliczać?

najniższa krajowa, czego nie można wliczać?

najniższa krajowa, czego nie można wliczać? witam, mam na umowie o prace najniższą krajową ale na rękę dostaję bardzo malo wydaje mi się że pracodawca odlicza mi od pensji (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

mi czy becikowe dostaje sie na jedno dziecko czy na każde osobno? czy na drugie dziecko jest nieco więcej czy tyle samo?! pozdrawiam młoda mama hytra99 tyle co w zeszłym, na kazde (...)

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

"teściów"/, za ile /najniższa krajowa/ i o jego dziecku. W tym czasie dostałam od b.męża list że nie będzie mi więcej płacił i kieruje sprawę do sądu o obniżenie alimentów (...)

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

zł. Ale tak naprawdę to po odliczeniu wszystkich składek i zaliczek na podatek wychodzi dużo mniej... Ile wynosi rzeczywista minimalna płaca, taka już na rękę i od czego ona (...)

Egzekucja alimentów; problem z komornikiem.

Egzekucja alimentów; problem z komornikiem.

egzekucji, że w ogóle dom nie dzieli się na 50% wartości tylko jest jako 100% ojca i matki. Ale dziś dostaliśmy pismo, że dom został już wystawiony na licytacje. Teraz nie wiemy w ogóle (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

szczęśliwy, właśnie dla własnego dziecka. Zresztą oboje rodziców powinno być szczęśliwymi na tyle na ile to możliwe. Niulka, dziękuję za link. Przeczytałem 3 strony i dalej sobie (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

pożyczy na alimenty na swoje dziecko a nie jeździ na rajdy po Polsce,ma w posiadaniu 2 tel. komórkowe,pali dwie paczki papierosów dziennie(marlboro,camele)i stać go na wynajęcie (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

sie nalezy? anka prawo-pracy.net ile nalezy mi sie urlopu za ten rok jesli pracuje od połowy pazdziernika na pół etatu.Prosze o pomoc. wanda prawo-pracy.net Pół roku pracowałam na (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

tygodniowo a placi duzo wiecj zer niz Dawid tutaj sugeruje. Poprostu musisz udowodnic na papierze ile wydajesz, rachunki itp. Zas ojciec dziecka musi potem udokumentowac swoje dochody i to ile (...)

Najniższe wynagrodzenie

Najniższe wynagrodzenie

rękę wypłaty przy wynagrodzeniu 1200brutto młoda na umowie mam 1200brutto ile powinno wynosić moje wynagrodzenie netto czarnulka Najniższe wynagrodzenie było określone na podstawie (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r Witam jaka jest najniższa krajowa netto w roku 2011?Z góry dziekuję. Pozdrawiam Witam Mam pytanie jak jest z minimalnym wynagrodzeniem od przyszłego (...)

Szkoła zaoczna, a alimenty

Szkoła zaoczna, a alimenty

dorosłych. Mieszkałem z mamą i bratem, ojciec płacił po 300zł alimentów na jedno dziecko. Wysokość jego zarobków to ok. 2 tyś. zł netto miesięcznie. Wysokość zarobków mamy to najniższa (...)

ile wynosi najniższa krajowa w 2010 roku netto

ile wynosi najniższa krajowa w 2010 roku netto

ile wynosi najniższa krajowa w 2010 roku netto Witam Mam pytanie jak w temacie.Za odpowiedzi wszystkim z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam Witam, ile wynosi obecnie (...)

pilne problem z niewypłacalnym pracodawca ( urlop i chorobowe)

pilne problem z niewypłacalnym pracodawca ( urlop i chorobowe)

krajowa 2100 brutto, pełen wymiar czasu pracy, umowa na czas niekreślony od 09.2015 roku byłam rok czasu na urlopie macierzyńskim za które dostawałam pieniądze z ZUS do 12.03.2018 (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

44 Przysługuje, jeżeli dochód na osobę w rodzinie nie przekracza kwoty 504zł lub 583 zł (jeżeli w rodzinie jest dziecko niepełnosprawne) netto. Wysokość zasiłku rodzinnego wynosi (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

zameldowanych tam osób o spłatę zadłużenia. Jako że rodzice pracują na czarno to nie mieli jak ściągnąć z nich pieniędzy więc weszli mi na pensję. Kwota jest wielka bo to 25tys. Komornik (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

. Dowiadywałam się, nie ma szans na więcej. beata Jak to jak IM sie zylo z 9 setkami miesiecznie? To bylyu pieniadze na JEDNO dziecko i tylko na nie a nie rowniez na mamusie (tak ja (...)

Alimenty a studia zaoczne/niestacjonarne

Alimenty a studia zaoczne/niestacjonarne

. Eliza W tym roku pisałam mature ,i chce isc na studia.od 8 miesięcy ojciec nie płaci mi alimentów na nic zdaja sie wszelkie pisma.ojciec pracuje na czarno i ma na utrzymaniu swoją (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

. Wszystko zależy od Ciebie jak do tej sprawy podejdziesz.Jeżeli mogę Ci doradzić, to w Sądzie bądź opanowany ale wiedz czego chcesz i na czym ( na kim ) Ci zależy,na dziecku czy na (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

na wpłąte 1500zl. Nie stać mnie na to, jestem studentką co prawda pracuje, ale niewiele zarabiam. Powiedziałam o tym i do tego zgłosiłam, ze miałam otrzymac informacje na temat rozłozenia (...)

Obniżenie alimentów na ex-żonę do 0 zł. Czy możliwe?

Obniżenie alimentów na ex-żonę do 0 zł. Czy możliwe?

kwoty pieniędzy a większą część dochodów przeznaczałem na sprzęt sportowy. Ex podawała na rozprawie, że cierpiała nędzę a większość rzeczy kupowali jej rodzice. Sąd przyznał alimenty (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

wystawienia faktury lub w innym terminie, jaki nadawca lub odbiorca uzgodnił na piśmie z UPS." Nie wyraziłam zgody na dopłatę, bo wg mnie są to żądania bezpodstawne, nie jest napisane na (...)

1

2

3

4

5

...

9