ile wynosi najniższa krajowa 2010 wynagrodzenie Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

. abecadło Chciałbym się dowiedzieć ile wynosi najniższa krajowa w 2012 netto, nie brutto!! Podawanie pensji brutto to jak podawanie długości p..... doliczając kręgosłup;/ Jestem (...)

Najniższa średnia krajowa 2012

Najniższa średnia krajowa 2012

pracy. Interesuje pana kwota netto czy brutto?! dżon [cytat] może by mnie przyjęli ale za najniższą średnią krajową [/cytat] Nie mylmy pojęć - najniższa krajowa to co innego niż średnia (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

utrzymać pumon Witam Ile wynosi zasiłek dla osób bezrobotnych i jakie warunki trzeba spełniac, aby go dtsac i przez ile sie go otzrymuje?Z góry dziekuje za wszystkie iformacje milla76 (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r Witam jaka jest najniższa krajowa netto w roku 2011?Z góry dziekuję. Pozdrawiam Witam Mam pytanie jak jest z minimalnym wynagrodzeniem od przyszłego (...)

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011?

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011?

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011? Witam o ile zmienia się kwota najniższej krajowej w 2011? Minimalne wynagrodzenie w roku 2011 wzrośnie o 69 zł. Będzie (...)

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa? Średnia krajowa na rok 2013 powinna byc znana po pierwszym kwartale czy później? Są już jakieś kalkulacje ile wyniesie? Witam Mam pytanie (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

podstawa która jest na papierze wilczek prawo-pracy.net Mam umowe o prace do konca tego roku wiec ile czasu bedzie mi przyslugiwal urlop wychowawczy? Karolinaz100 prawo-pracy.net Witam Mam pytanie, urodziłam

ile wynosi najniższa krajowa w 2010 roku netto

ile wynosi najniższa krajowa w 2010 roku netto

ile wynosi najniższa krajowa w 2010 roku netto Witam Mam pytanie jak w temacie.Za odpowiedzi wszystkim z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam Witam, ile wynosi obecnie (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

wiem dlaczego nie pracujesz więc trudno mi się wypowiadać. Alimenty zależą od potrzeb dziecka tego ile ma lat, od twojej sytuacji materialnej i możliwości finansowych męża (a więc nie tego, ile (...)

Najniższe wynagrodzenie

Najniższe wynagrodzenie

rękę wypłaty przy wynagrodzeniu 1200brutto młoda na umowie mam 1200brutto ile powinno wynosić moje wynagrodzenie netto czarnulka Najniższe wynagrodzenie było określone na podstawie (...)

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

wysokość >> najniższa krajowa 2012. Od 2013 roku minimalne wynagrodzenie prawdopodobnie wzrośnie jeszcze o 100 zł (do kwoty 1600zł brutto). pimiolek Witam, zostałem zatrudniony (...)

Umowa na 3/4 etatu - czas pracy i wynagrodzenie

Umowa na 3/4 etatu - czas pracy i wynagrodzenie

wszystkie składniki) nie może być niższe niż 1.125 zł brutto. magnet Zapraszamy do lektury artykułów:  Jakie rodzaje umów o pracę przewiduje prawo pracy?  Najniższa krajowa (...)

najniższa krajowa, czego nie można wliczać?

najniższa krajowa, czego nie można wliczać?

; niedzwiadek2 ja wyczytałem, że składki są stałe dla każdego pracodawcy i że zmienia się tylko możliwość odliczenia kwoty zmniejszającej podatek, i że najniższa krajowa netto zawsze (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

pracuję ale najniższa krajowa nie wystarcza na bieżące potrzeby. A tak na marginesie to aby polepszyć nasz byt zrobiłam mgr no i nic. Pozdrawiam. Ania Cóż, ja też pracuję- ale to nie zwalnia (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

godziny co 2 tygodnie mam wolny dzień nie wiem ile mam urlopu w tamtym roku mialam 1 tydzien wolnego a w tym roku ile mi przysługuje monka prawo-pracy.net Wymiar czasu pracy nie ma wpływu na urlop (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

zabiera mi 300zł z pensji pozostaje mi najniższa krajowa, dług jest dość spory bo 20 000 zł czy moge się spodziewać, że komornik odwiedzi mnie w domu..?Z góry dziękuję za odpowiedzi (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez wzglądu (...)

L4  w ciąży a wynagrodzenie

L4 w ciąży a wynagrodzenie

mam zwolnienie od 27.04.2011. jestem zatrudniona najpierw od 01.03 2010 na umowie na 2 miesiące, po czym przedłużono mi umowę na czas nieokreślony. Wynagrodzenie to najniższa krajowa. (...)

Brak wynagrodzenia za okres na wypowiedzeniu umowy.

Brak wynagrodzenia za okres na wypowiedzeniu umowy.

: 1 dnień 7 Urlop reszta l4 + święta Da się orientacyjnie wyliczyć jakie wynagrodzenie powinna dostać gdy na umowie widnieje najniższa krajowa? chodzi o to że gdyby udało się dojść (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

rozpocząć także dziennie 2 kierunek (również 3letnie). Moje pytanie brzmi: Po skończeniu 1 kierunku, tj w 2010 r., przysługiwać mi będą alimenty na 2 kierunek? (W 2010 będę rozpoczynał (...)

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

"teściów"/, za ile /najniższa krajowa/ i o jego dziecku. W tym czasie dostałam od b.męża list że nie będzie mi więcej płacił i kieruje sprawę do sądu o obniżenie alimentów (...)

Od czerwca 2013r do maja 2013r byłam zatrudniona w firmie na umowę o prace na 1/4 etatu (najniższa

Od czerwca 2013r do maja 2013r byłam zatrudniona w firmie na umowę o prace na 1/4 etatu (najniższa

krajowa). W czerwcu 2014r ta sama firma zmieniła mi umowę - na cały etat 3500 zł brutto. Zaszłam w ciążę, jeśli pójdę na zwolnienie we wrześniu to ile będzie wynosić moje wynagrodzenie (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

dochód niepowodujący zapłaty podatku wynosi obecnie 3,091 złotych. mulla5 zgadza się 3,091;) nataly6 Obecnie ile wynosi kwota wolna od podatku? I takie pytanie dodatkowe że tka powiem, (...)

Prokurator NIE Poseł.

Prokurator NIE Poseł.

, ponieważ mogłoby to sprowadzić niedostatek w jego rodzinie. P.S. Najniższa krajowa wynosi obecnie 1500zł brutto. Stało się słusznie i zgodnie z konstytucją. Powinna być coprawda (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

tyle ile było mnie stać, po 100;-zł, po 500;-zł..., ale nie starczało na pokrycie kosztów komorniczych, olałem temat na chwilę, starałem się nie myśleć o tym, ale komornik pamiętał i przypominał (...)

Egzekucja alimentów; problem z komornikiem.

Egzekucja alimentów; problem z komornikiem.

to najniższa krajowa płaca Urszula60 zgodnie z atr.87 par.1 kodeksu pracy, potrącenia alimentów dokonuje się do wysokości 3/5 wynagrodzenia netto( w tym przypadku nie ma kwoty wolnej od potrąceń).jedynym

Ratunku zlapal mnie komornik

Ratunku zlapal mnie komornik

pamietam ile wynosi kwota wolna od zajęć sądowych w przypadku umowy o dzieło(zalezy od tego co się zciąga - np alimenty, etc; i z czego - np z pensji renty emerytury etc) Ale do rzeczy radzę (...)

Szkoła zaoczna, a alimenty

Szkoła zaoczna, a alimenty

dorosłych. Mieszkałem z mamą i bratem, ojciec płacił po 300zł alimentów na jedno dziecko. Wysokość jego zarobków to ok. 2 tyś. zł netto miesięcznie. Wysokość zarobków mamy to najniższa krajowa, (...)

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

minimum czyli 1500zł czy 2x srednia krajowa? zbyszek37 Witam, jestem osobą młodą i to raczej nie chodzi o mój pogrzeb, ale moja babcia jest w ciężkim stanie. Chciałbym się dowiedzieć komu i ile (...)

1

2