ile wynosi najnizsza srednia krajowa w 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa?

przyszły rok?! łosiu najniższa podskoczy o 114zł jakoś tereska77 a srednia-srednia krajowa tzn srednia z wszystkich pensji ile ma wyniesc na przecietnego obywatela? pietr52 (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

. abecadło Chciałbym się dowiedzieć ile wynosi najniższa krajowa w 2012 netto, nie brutto!! Podawanie pensji brutto to jak podawanie długości p..... doliczając kręgosłup;/ Jestem (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku w tygodniu (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

i doyego dwóch braci chlajacych dzień w dzień!!co Ty na to??? ziomek7788 a moja nażeka że dostaje tylko 750 zł w polsce a w Angli drógie tyle!!!mało SUCE????? ziomek7788 Kobieto moj (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

czy mam szanse z powrotem zameldowac sie w domu rodzinnym. Dziekuje uprzejmie. qwertyx Witam Ja zarabiam 1000zł i mam własne mieszkanie w którym mieszkam z 2 dzieci w wieku przedszkolnym. (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

ubiera dzieci ani mnie,siebie tez nie ubiera.Jeśli chodzi o mnie i o dzieci pomagają mi rodzice(ubieraj nas itd.)sypiamy osobni tzn.ja w pokoju z dziecmi a mąż w swoim pokoju.Współżyjemy ze (...)

Alimenty

Alimenty

(stawka godzinowa); najnizsza wypłata wynosi 1400 zł ; nie zawsze jestem w stanie zapłacic jej te 700 zł .tym bardziej że wynajmuje kawalerkę (opłaty miesięczne wynosza 500 zł + opłaty)razem (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

utrzymać pumon Witam Ile wynosi zasiłek dla osób bezrobotnych i jakie warunki trzeba spełniac, aby go dtsac i przez ile sie go otzrymuje?Z góry dziekuje za wszystkie iformacje milla76 (...)

srednia krajowa brutto i netto 2011

srednia krajowa brutto i netto 2011

srednia krajowa brutto i netto 2011 Witam Chciałbym się dowiedzieć ile wynosi srednia krajowa brutto i netto w roku 2011?Z góry dziękuję za odpowiedzi Jest (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

prawnika!!! Mało tego-wiem,że alimenty działają w obie strony-nie tylko rodzic-->dziecko, ale też dziecko--->rodzic w sytuacji,gdy ten pozostaje w niedostatku.Ja wiem,że w tej (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia (...)

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

minimum czyli 1500zł czy 2x srednia krajowa? zbyszek37 Witam, jestem osobą młodą i to raczej nie chodzi o mój pogrzeb, ale moja babcia jest w ciężkim stanie. Chciałbym się dowiedzieć (...)

ile wynosi srednia krajowa miesieczne za 2011 brutto

ile wynosi srednia krajowa miesieczne za 2011 brutto

ile wynosi srednia krajowa miesieczne za 2011 brutto Witam Mam pytanieczy wie ktoś może ile wynosi srednia krajowa na rok 2011, chodzi mi dokładnie o kwotę (...)

ile wynosi najnizsza krajowa netto osoby zatrudnionej na 1/2 etetu?

ile wynosi najnizsza krajowa netto osoby zatrudnionej na 1/2 etetu?

ile wynosi najnizsza krajowa netto osoby zatrudnionej na 1/2 etetu? ile wynosi najnizsza krajowa netto osoby zatrudnionej na 1/2 etetu? zanim poszedlaem na (...)

Najniższa średnia krajowa 2012

Najniższa średnia krajowa 2012

Najniższa średnia krajowa 2012 Witam,mam taki problem, zaczne od poczatku zeby przedstawic całą sytuację. Straciłem pracę w związku z restrukturyzacją mojego zakładu pracy. Przyjęto (...)

ile wynosi najnizsza krajowa netto w 2011 roku

ile wynosi najnizsza krajowa netto w 2011 roku

ile wynosi najnizsza krajowa netto w 2011 roku Witam Mam pytanie takie jak w temcie?Czy może ktos na nie odpowiedziec?Z góry bardzo dziekuję i pozdrawiam

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

NIEOKREŚLONY, A W DRUGIM NA 10/18 I MAM UMOWĘ NA CZAS OKREŚLONY. CZY MOGĘ WZIĄĆ URLOP WYCHOWAWCZY W ZAKŁADZIE, W KTÓRYM MAM UMOWĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY I PRACOWAĆ U TEGO PRACODAWCY (...)

dlug rodzicow za czynsz, ktory splacam

dlug rodzicow za czynsz, ktory splacam

pelnoletni zameldowanie czyli cztery osoby sa zobowiazani do splaty dlugu, ale splacam tylko ja i moj brat z rety mu zabiera ok 150zl a rodzice nic nie placa bo ich wyplata wynosi srednia krajowa (...)

MIESZKAMY TO ZNACZY JA,MAZ I DZIECKO W MIESZKANIU KTORA WLASNOSC JEST MAMY NIE MIESZKAJACA W TYM MIESZKANIU CZY MOGE UBIEGAC SIE O DODATEK MIESZKANIOWY PROSZE O POMOC

MIESZKAMY TO ZNACZY JA,MAZ I DZIECKO W MIESZKANIU KTORA WLASNOSC JEST MAMY NIE MIESZKAJACA W TYM MIESZKANIU CZY MOGE UBIEGAC SIE O DODATEK MIESZKANIOWY PROSZE O POMOC

mieszkalnych, 2) osobom mieszkającym w lokalach mieszkalnych, do których przysługuje im spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego, 3) osobom mieszkającym w lokalach mieszkalnych znajdujących (...)

prosze o pomoc! dostałam wypowiedzenie ..z powodu likwidacji stanowiska pracy

prosze o pomoc! dostałam wypowiedzenie ..z powodu likwidacji stanowiska pracy

. jestem zatrudniona w hotelu zatrudniajacym do 10 osób na stanowisku recepcjonistki od 01.11.2004 na umowe o prace na czas okreslony do 31.12.2006 moja sytuacja : bylam zatrudniona na najnizsza srednia

CZY MOGE SIE UBIEGAC O DODATEK MIESZKANIOWY

CZY MOGE SIE UBIEGAC O DODATEK MIESZKANIOWY

TAM Z RODZINA I MY MAMY OPLACAC ROCHUNKI. PRACUJE TYLKO MAZ MA NAJNIZSZA SREDNIA KRAJOWA CZY MOZEMY SIE UBIEGADZ O DODATEK MIESZKANIOWY PROSZE O POMOC GDZIE (OLA) czy moglabys opisac cos wiecej? (...)

dodatek rodzinny

dodatek rodzinny

dodatek rodzinny witam mam pytanko,podiełam prace na pełny etat,zarabiam najnizsza srednia krajowa ale według naszego prawa juz przekroczylam dochod i nie nalezy mi sie zasiłek rodzinny (...)

Ile powinnam dostać zasilku chorobowego w 2016 r.zarabialam najnizsza krajowa

Ile powinnam dostać zasilku chorobowego w 2016 r.zarabialam najnizsza krajowa

Ile powinnam dostać zasilku chorobowego w 2016 r.zarabialam najnizsza krajowa Ile powinnam dostać zasilku chorobowego w 2016 r.zarabialam najnizsza krajowa (...)

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

wysokość >> najniższa krajowa 2012. Od 2013 roku minimalne wynagrodzenie prawdopodobnie wzrośnie jeszcze o 100 zł (do kwoty 1600zł brutto). pimiolek Witam, zostałem zatrudniony na umowe (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

:) Pozdrawiam. mober zależy to od gmin w której pani mieszka, w różnych gminach jest różnie w mojej gminie becikowe wynosi nawet 2 tys. zł. thriller becikowe w całym (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

Informacja. Dzięki. Pan Daniel Silva .. daniel Pomoc w uzyskaniu kredytu dla przedsiębiorców z zaległościami w ZUS i US. Kontakt: zaleglosc.w.zus.i.us@wp.pl Zaległości Jestem w stanie (...)

Wynagrodzenie za urlop

Wynagrodzenie za urlop

zdziwienia gdy dostalem za niego zaplacone 58zl z groszem... Poszedlem z tym do szefa i stwierdzil ze na umowie mam wpisana najnizsza krawaja i tez dostaje placone za urlop jak za najnizsza krajowa (...)

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

ALIMENTY W POLSCE I TUTAJ?W UK. STWIERDZONO ZE MAM OBOWIAZEK PLACENIA ALIMENTOW PONIEWAZ MOJA EKS MIESZKA W UK Z DZIECKIEM A JA TUTAJ PRACUJE A W POLSCE ZASADZONO PONIEWAZ JESTESMY OBYWATELAMI (...)