ile wynosi minimalne wynagrodzenie netto w 2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

-wynagrodzenie-wyniesie-1600-zl.html pimiolek Minimalne wynagrodzenie wynosi obecnie 1500 zł brutto. Prawdopodobnie w 2013 roku wzrosnie o 6,7% - do kwoty 1600 zł brutto, (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

minimalnego wynagrodzenia za pracę" I w tym tkwi cały problem bo wydaje mi się że nie otrzymuję wynagrodzenia stanowiącego minimalne wynagrodzenie za pracę. Nie wiem też ile (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r Witam jaka jest najniższa krajowa netto w roku 2011?Z góry dziekuję. Pozdrawiam Witam Mam pytanie jak jest (...)

Najniższe wynagrodzenie

Najniższe wynagrodzenie

wynagrodzenie to kwota 760 zł!!! kdf Minimalne wynagrodzenie za pracę Od 1 stycznia 2008 r. 1126,00 zł jeden:) ale netto czy brutto? ciri 1126 brutto, a na rękę dostajesz 845,17 (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jedzenia itp freudeee prawo-pracy.net WITAM MAM PYTANIE IL;E JEST PŁACONE NA URLOPIE WUCHOWAWCZYM?:) AGNIESZKA prawo-pracy.net Witam, a ja mam pytanie w połowie lutego kończy mi się urlop wychowawczy, (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ze nie trzeba ich pisac. I mam problem bo w zeznaniu za 2011 roku skladek na ubez zdrowotne nie wykazano a w 2012 roku wykazałam czy to jest powazny blad? czy grozi mi za to (...)

Kwota wolna od potrąceń 2011

Kwota wolna od potrąceń 2011

Kwota wolna od potrąceń 2011 Jak wygląda sprawa z kwotą wolna od potrąceń w tym roku, ile wynosi? Ochronie przed potrąceniami sum egzekwowanych na mocy tytułów wykonawczych (...)

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

wynagrodzenie minimalne i za ile dni i godzinw miesiącu?Tak na wszelki wypadek,żeby mój pracodawca mnie nie oszukał.Z góry dziękuję za informacje kamil 27 Witam, wszędzie podaje się (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

wynagrodzenie minimalne na pół etatu 2011

wynagrodzenie minimalne na pół etatu 2011

wynagrodzenie minimalne na pół etatu 2011 Witam Ile wynosi minimalne wynagrodzenie dla osoby, która pracuje na pół etatu?Z góry dziekuje za wszelkie informacje. (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

! Pamiętaj jedno, robisz za minimalne wynagrodzenie, dostajesz je w formie kopertowej wraz z dodatkami premiami oraz tym co faktycznie się należy i masz wszystko w nosie. Raz do (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011?

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011?

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011? Witam o ile zmienia się kwota najniższej krajowej w 2011? Minimalne wynagrodzenie w roku (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

alimenty.pl W 2005 roku wyjechale na stale z Polski do Anglii. W ty czasie moja ex wystapila o rozwod i w bardzo krotkim czasie go uzyskala (3 miesiace). Zostaly mi przysadzone bardzo (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

44 Przysługuje, jeżeli dochód na osobę w rodzinie nie przekracza kwoty 504zł lub 583 zł (jeżeli w rodzinie jest dziecko niepełnosprawne) netto. Wysokość zasiłku rodzinnego wynosi (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

mąż mieszka na stałe w Polsce, gdzie pracuje i zarabia bardzo dobrze. Rozwód był przeprowadzony w Polsce w 1999 roku. Orzeczono wyłączną winę męża. Ja jestem od lat na rencie (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

w umowie z bankiem mam podpisane ze wynagrodzenie w kwocie X ma co miesiąc wpływać na konto ( jest to jeden z warunków ) bo inaczej mogą mi podnieś stopę procentową za niespełnienie (...)

Minimalne wynagrodzenie 2012 netto.

Minimalne wynagrodzenie 2012 netto.

Minimalne wynagrodzenie 2012 netto. Witam serdecznie, Chciałabym się dowiedzieć ile ma wynosić minimalne wynagrodzenie (netto) w przyszłym roku?! (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

dochód niepowodujący zapłaty podatku wynosi obecnie 3,091 złotych. mulla5 zgadza się 3,091;) nataly6 Obecnie ile wynosi kwota wolna od podatku? I takie pytanie dodatkowe że tka powiem, (...)

ILE WYNOSI NAJNIŻSZE WYNAGRODZENIE W 2011 NETTO

ILE WYNOSI NAJNIŻSZE WYNAGRODZENIE W 2011 NETTO

ILE WYNOSI NAJNIŻSZE WYNAGRODZENIE W 2011 NETTO Witam Czy może kotoś odpowiedziec na moje pytanie dotyczace najniższej krakowej na rok 2011?Z góry dziękuję (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

. Mieszkam w województwie gdzie jest największe bezrobocie w kraju - warmińsko-mazurskie. Sąd powołał się że jestem osobą młodą i nie mam nikogo na utrzymaniu wiec jestem w stanie (...)

Podział majątku

Podział majątku

nie włożyła własnego wkładu przez te 3 lata ani w utrzymanie samochodu,ani w karmienie bydła czy ogólne jego utrzymanie dbanie w całości był to tylko mój nakład.Owe bydło było (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

prawnika!!! Mało tego-wiem,że alimenty działają w obie strony-nie tylko rodzic-->dziecko, ale też dziecko--->rodzic w sytuacji,gdy ten pozostaje w niedostatku.Ja wiem,że w tej (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

Kurator z uwagi na specyfike zadań ma nienormowany czas pracy. Wykonuje swoje obowiązki w godzinach od 6 do 22-ej.W zależności pod sytuacji również w soboty i niedzielę. Wynagrodzenie (...)

najniższa krajowa, czego nie można wliczać?

najniższa krajowa, czego nie można wliczać?

tych dwóch wariantach), tylko ile?? stoppp Witam. Mam pytanie, skoro minimalne pensje idą w góre tzn ze od nowego roku powiinenem zarabiac zgodnie z ustawą na najnizszej pesnji (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

na 3 roku studiów licencjackich. w lipcu mam obronę. Jednak w styczniu tego roku zawarłam związek małżeński (cywilny). Ale nie mieszkamy z mężem razem i ja nie pobieram od niego (...)

zajął mi wynagrodzenie komornik

zajął mi wynagrodzenie komornik

60 %. El_popo Dodam, że rzeczywiście musi zostać (w przypadku zwykłego zajęcia komorniczego) nie mniej niż 643 zł netto, natomiast w przypadku alimentów - mogą zabrać 60% wynagrodzenia (...)

1

2

3

4

5

...

17