ile wynosi minimalna stawka godzinowa w 20013 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

styczniu i jest rozliczany na nowy rok? kontosz W 2011 roku stawka minimalna netto - wypłata \"na rękę\" - przy standardowych kosztach uzyskania przychodu - WYNOSI:1032,34 (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

tak dochodzi jedzenie, srodki czystosci itp... za taką pensje to można żyć ale w komunie społecznej w bungalowie;\\ maria-m a pamiętacie jak kiedyś minimalna była 800zł;]?? zdaje się (...)

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa?

, lub potrafi je lepiej wyszukac w sieci niż ja? ex-alt W roku 2012 stawka najniższej średniej krajowej wyniesie 1.200 zł brutto, czyli o 91,20 zł więcej niż w tym momencie. (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

droga dojazdowa do w/w lini z drogi publicznej to odpowiednio: 200m i 100 m, dodam, że są to działki przeznaczone w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowe rezyndencjonalną. (...)

Alimenty

Alimenty

alimenty.pl Witajcie! Moje pytanie dotyczy sprawy rozwodowej, z wrzesnia 2006 roku, na ktorej byly maz zostal zobligowany do placenia alimentow w wysokosci 500 zlotych na dwoje dzieci.Tego roku (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

utrzymać pumon Witam Ile wynosi zasiłek dla osób bezrobotnych i jakie warunki trzeba spełniac, aby go dtsac i przez ile sie go otzrymuje?Z góry dziekuje za wszystkie iformacje milla76 (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

stopnia zawodowego, od 1200zł.- w górę. Anca Anca barzo Ci dziękuję za odpowiedź. Chciałbym się jeszcze dowiedzieć ile wynosi pensja aplikanta a ile pracownika już po aplikacji (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

:) Pozdrawiam. mober zależy to od gmin w której pani mieszka, w różnych gminach jest różnie w mojej gminie becikowe wynosi nawet 2 tys. zł. thriller becikowe w całym (...)

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

wynosi 80 zł brutto za przepracowane kilka lat u tego samego pracodawcy. Łącznie będzie to 1560 zł brutto. W 2012 roku płaca minimalna ma wynieść 1500 zł brutto. Czy w (...)

Coś nie tak?

Coś nie tak?

Coś nie tak? Pracuje na umowe zlecenie w sklepie spożywczym, nie raz się zdarzało, że pracowałem powyżej 8 godzin, w 1 miesiąc przepracowałem 262,5 godziny,czy to nie jest za dużo? W (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód miał (...)

Delegacja w Niemczech

Delegacja w Niemczech

minimalna stawka godzinowa wprowadzona prze Niemcy w tym roku? - czy obowiązuje nas dieta za przebywanie w Niemczech 49E dziennie ? Pozdrawiam Janusz

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

stawka godzinowa 2012

stawka godzinowa 2012

obliczyć ile mi wyjdzie za styczeń jeżeli będę pracował w kazdy dzień rpacujący po 8h. liczba godzin przepracowanych w danym miesiacu, i wtedy robimy tak 1500: np.160 = stawka (...)

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

ALIMENTY W POLSCE I TUTAJ?W UK. STWIERDZONO ZE MAM OBOWIAZEK PLACENIA ALIMENTOW PONIEWAZ MOJA EKS MIESZKA W UK Z DZIECKIEM A JA TUTAJ PRACUJE A W POLSCE ZASADZONO PONIEWAZ JESTESMY OBYWATELAMI (...)

Najniższa stawka godzinowa

Najniższa stawka godzinowa

Najniższa stawka godzinowa Witam, jestem zatrudniona na 3/4 etatu od roku na umowę o pracę. Z tego co wiem najniższa stawka godzinowa to 19,70brutto. W mojej firmie (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

wyjaśnienia. Odpowiedź stanowi dla Ciebie dowód w przypadku, gdy musisz bronić swoich racji. Idąc do komornika w takiej jak opisana przez Ciebie sytuacji piszesz sobie w domu na spokojnie (...)

Ile ma wynosić taksa notarialna 2012 roku??

Ile ma wynosić taksa notarialna 2012 roku??

temat, ile ma wynosić taxa na przyszły rok, czyli 2012, a nie 2011 czy 2010 itp.? dzadzibóg Ile obecnie wynosi maxymalna stawka notarjalna?? halinka67 w jakim przypadku, (...)

Stała obsługa kancelarii - warto?

Stała obsługa kancelarii - warto?

usług prawników GP kancelaria od ponad roku czasu i pomogli mi w tym czasie skutecznie załatwić kilka spraw formalnych związanych z założeniem spółki. Od tamtej pory jestem w stałym (...)

Umowa o prace, stawka godzinowa

Umowa o prace, stawka godzinowa

Umowa o prace, stawka godzinowa Witam, tydzien temu zostalem zatrudniony przez agencje pracy tymczasowej, dzisiaj podpisalem umowe... Umowa o prace na czas okreslony w pelnym wymiarze czasu (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

z mężem wspólne konto w Citibanku od 2007 roku mamy przyznaną linię kredytową w wysokości 14 000 zł od dwóch lat linia była automatycznie przedłużana na następny rok( w (...)

Najniższa średnia krajowa 2012

Najniższa średnia krajowa 2012

czegoś takiego jak "najniższa średnia". sasiad_z_pietra netto 1111zł brutto 1500zł francio9 jaka w Polsce ma być minimalna płaca do ręki i na papierze w przyszłym roku? i czy (...)

gwarancja

gwarancja

. W dniu 25.01.2013r złożyłam pierwszą pisemną reklamację z powodu niezgodności towaru z umową. Rozpruła się podszewka w lewym bucie w dwóch miejscach. Dnia 6.02.2013r. pojechałam (...)

Pozew o alimenty na dorosłe dziecko-potrzebny wzór.

Pozew o alimenty na dorosłe dziecko-potrzebny wzór.

50zł sieciówka na dojazdy na uczelnię. Telewizora nie ma w domu od nastu lat, a raczej jest, w pokoju mego ojca,do którego dostępu nie ma nikt oprócz niego. Co ciekawe kupił telewizor za (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

świadczenia jak np. dodatek za pracę w nocy oraz wysokość odszkodowanie za dyskryminację. wczesław Witam Ile wynosi najniższe wynagroszenie w roku 2011, chodzi mi o kwotę (...)

ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? 
i jaka jest stawka za jedne kilometr?

ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? i jaka jest stawka za jedne kilometr?

ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? i jaka jest stawka za jedne kilometr? ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? (...)

Minimalna kwota alimentów?? Proszę o pomoc!

Minimalna kwota alimentów?? Proszę o pomoc!

3000 tys złotych jako kominiarz wiec to zalezy od miesiaca ile zarobi), ale Pani mediator powiedziala ze minimalna kwota dziennego wyzywienia jednego dziecka wynosi 20 zł, czyli zazyczyla (...)

Darowizna

Darowizna

. Darowizna ta będzie odliczona z Pana schedy spadkowej. Prawnik1209 witam serdecznie, proszę o pomoc w odpowiedzi na pytanie, otóż w tym roku rodzice przepisali mi mieszkanie w (...)

1

2

3

4

5

...

9