ile wynosi kwota bazowa dla wojska w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 (...)

kwota bazowa 2011

kwota bazowa 2011

kwota bazowa 2011 Witam ile wynosi obecnie kwota bazowa do obliczania emerytury? Witam, jeśli złożę wniosek o emeryturę w marcu, otrzymam już obliczoną (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku w tygodniu (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

stopnia zawodowego, od 1200zł.- w górę. Anca Anca barzo Ci dziękuję za odpowiedź. Chciałbym się jeszcze dowiedzieć ile wynosi pensja aplikanta a ile pracownika już po aplikacji (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

:) Pozdrawiam. mober zależy to od gmin w której pani mieszka, w różnych gminach jest różnie w mojej gminie becikowe wynosi nawet 2 tys. zł. thriller becikowe w całym (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

utrzymać pumon Witam Ile wynosi zasiłek dla osób bezrobotnych i jakie warunki trzeba spełniac, aby go dtsac i przez ile sie go otzrymuje?Z góry dziekuje za wszystkie iformacje (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

rozliczenia pedagog34 W roku 2012 kwota wolna od podatku wyniesie 3.091 zł. wacek9 to nie taka sama jak w tym roku?? seddman chyba tak. jedynka1 Hej rozliczyłem sie juz i miałem mniej niz (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód miał (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

droga dojazdowa do w/w lini z drogi publicznej to odpowiednio: 200m i 100 m, dodam, że są to działki przeznaczone w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowe rezyndencjonalną. (...)

odpis na zfśs 2012

odpis na zfśs 2012

odpis na zfśs 2012 Ile wynosi odpis na ZFŚS dla nauczycieli w tym roku? dane o wzroście w % wydatkach powinna podać ci jednostka nadrzędna i o ten procent podwyższasz kwotę (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od usamodzielnienia (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jednozmianowa....Pozdrawiam i dzieki serdeczne ADA prawo-pracy.net mam pytanie jestem w zwiazku z mezczyzna który płaci na swoje dzieci ze zwiazku małzenskiego alimenty w wysokosi 500 zł czy (...)

kwota bazowa pracowników państwowych w 2011

kwota bazowa pracowników państwowych w 2011

kwota bazowa pracowników państwowych w 2011 Witam, wiem że pensje dla osób zajmujących kierownicze stanowiska państwowe oraz pracowników budżetowych zostaną zamrożone (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

17,50 zł. Warunkiem jest dokonanie wpłaty do 25 stycznia. wielawa Witam Ile wynosi abonament radiowo telewizyjny w roku 2011 i w jaki sposób trzeba go opłacić?Z góry dziękuje (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów Jak w pytaniu jak wysoka może być kwota alimentów jeżeli moje dochody wynoszą 2400 zł netto ( mam jedno dziecko) Ile sąd powinien zasądzić (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

wizycie w WAM syn otrzymał smsa, że były mąż ma zamiar wprowadzić się do mieszkania. Nie mieszkał w nim przez 22 lata i ani dnia nie przebywał nawet w gościach. Nie inwestował, nie (...)

kwota graniczna dla rolników

kwota graniczna dla rolników

; oppk A ile wynosi w tym roku kwota graniczna dla osób odprowadzajacych skladke do krus?? borsukO W 2011 kwota graniczna dla krus od działalności (...)

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

grudnia 2010 r. do dnia 28 lutego 2011 r. - 6406,16 zł Od 1 marca 2011 r. - 4000 zł witoma witam Mam pytanie w tym roku miała sie zmienic kwota zasiłku pogrzebowego od kiedy ta zmiana (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

prywatne towarzystwa. Tylko komu się chce to zrobić:( franko91 witam, ile wynosi podatek dochodowy od osób fizycznych w 2011 roku i do jakiej kwoty? tora30 do kwoty 85.528 zł podatek (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

widywałam tylko w dniu kiedy je kupiłam, potem nawet w święta dziecko przysyłane było w za małych i podartych ciuchach. Dodatkowo mąż opłacał przedszkole w kwocie 200zł. (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

poszla do swojego pokoju plakac. W miedzy czasie jak szla MrHak rzucil w Nią ksiazkami, ktore byly w jego pokoju. Po tym zajsciu zadzwonil na policje i jawnie wyznajac, ze wrocil od kochanki (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

marcu. W sierpniu przyszła odpowiedź z Niemiec, że zaczynają szukać dłużnika. W grudniu przyszło pismo, że został znaleziony. Po wyciągnięciu wszystkich odpisów złożyłam w lutym (...)

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011 witam. bardzo bym prosiła o udzielenie mi informacji na temat kwoty bazowej, która będzie aktualna od 1 marca 2011 roku. z góry dziękuję za pomoc! (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

finansowym, w razie problemów z uzyskaniem kredytu zapraszam do kontaktu na nr telefonu: 516 210 517. Jestem w stanie pozyskać kredyt nawet dla klienta z zaległościami w ZUSIE i (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

ubiera dzieci ani mnie,siebie tez nie ubiera.Jeśli chodzi o mnie i o dzieci pomagają mi rodzice(ubieraj nas itd.)sypiamy osobni tzn.ja w pokoju z dziecmi a mąż w swoim pokoju.Współżyjemy ze (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

startasz skoro mniej zarabiasz. Weź dodatkową robotę popołudniu, wieczorem i w nocy, w weekend. Matka-Polka mimo że też powinna łożyć na dzieci choć w części, chociaż 20%, nie (...)

1

2

3

4

5

...

17