ile wynosi dieta kierowcy w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku w tygodniu (...)

dieta 2011 roku

dieta 2011 roku

dieta 2011 roku Witam! ile wynosi dieta przysługująca w delegacji krajowej? w 2010 wynosiła ona 23zł, ale były plany żeby od 2011 podnieść ją do 30zł? (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

:) Pozdrawiam. mober zależy to od gmin w której pani mieszka, w różnych gminach jest różnie w mojej gminie becikowe wynosi nawet 2 tys. zł. thriller becikowe w całym (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

, o ile związek małżeński w ogóle istniał. W sytuacji, gdy była żona ojca dziecka nie będzie w stanie uczynić zadość temu obowiązkowi, przejdzie on na dziecko. Jeżeli więc (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

utrzymać pumon Witam Ile wynosi zasiłek dla osób bezrobotnych i jakie warunki trzeba spełniac, aby go dtsac i przez ile sie go otzrymuje?Z góry dziekuje za wszystkie iformacje milla76 (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

17,50 zł. Warunkiem jest dokonanie wpłaty do 25 stycznia. wielawa Witam Ile wynosi abonament radiowo telewizyjny w roku 2011 i w jaki sposób trzeba go opłacić?Z góry dziękuje (...)

ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? 
i jaka jest stawka za jedne kilometr?

ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? i jaka jest stawka za jedne kilometr?

ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? i jaka jest stawka za jedne kilometr? ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? (...)

Ile wynosi dieta w dlelegacji służbowej w 2013 roku?
23 zł czy 30 zł.?

Ile wynosi dieta w dlelegacji służbowej w 2013 roku? 23 zł czy 30 zł.?

Ile wynosi dieta w dlelegacji służbowej w 2013 roku? 23 zł czy 30 zł.? Ile wynosi dieta w dlelegacji służbowej w 2013 roku? 23 zł czy (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód miał (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

prywatne towarzystwa. Tylko komu się chce to zrobić:( franko91 witam, ile wynosi podatek dochodowy od osób fizycznych w 2011 roku i do jakiej kwoty? tora30 do kwoty 85.528 zł podatek (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

Dieta krajowa 2012-co nowego??

Dieta krajowa 2012-co nowego??

Dieta krajowa 2012-co nowego?? WITAM, CO NOWEGO POJAWIA SIĘ W USTAWIE O DIECIE KRAJOWEJ W PRZYSZŁYM ROKU?? NOWE STAWKI, ZMIANA % DIETY W STOSUNKU DO GODZIN PRACY? PROSZĘ O PILNĄ (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

NIEOKREŚLONY, A W DRUGIM NA 10/18 I MAM UMOWĘ NA CZAS OKREŚLONY. CZY MOGĘ WZIĄĆ URLOP WYCHOWAWCZY W ZAKŁADZIE, W KTÓRYM MAM UMOWĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY I PRACOWAĆ U TEGO PRACODAWCY (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia (...)

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok Witam Ile wynosi kwota za całoroczny abonament za rok 2011?W jaki sposób mozna to opłacic?Z góry dziekuje za informacje Witam Interesuje mnie (...)

Ile zarobi komisja wyborcza?

Ile zarobi komisja wyborcza?

Ile zarobi komisja wyborcza? Witam, czy ktoś orientuje się ile zarobi osoba uczestnicząca w pracach komisji wyborczej? Czy będąc przewodniczącym takiej komisji dostaje się dużo więcej? (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

dochód niepowodujący zapłaty podatku wynosi obecnie 3,091 złotych. mulla5 zgadza się 3,091;) nataly6 Obecnie ile wynosi kwota wolna od podatku? I takie pytanie dodatkowe że tka powiem, (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od usamodzielnienia (...)

 Diety zagraniczne 2011 ile wynoszą w poszczególnych krajach?

Diety zagraniczne 2011 ile wynoszą w poszczególnych krajach?

Diety zagraniczne 2011 ile wynoszą w poszczególnych krajach? Czy dieta związana z wyjazdem na delegację zawsze jest taka sama? Domyślam się, że są różnice w związku (...)

Ile wynosi zasiłek pogrzebowy?

Ile wynosi zasiłek pogrzebowy?

instytucji? Jakie dokumenty są wymagane do wypłaty zasiłku pogrzebowego?   e-prawnikpl cztery tysiace... kulerk między 4 -6 tys.zł. celina53 ile w krakowie wynosi? maruia my po śmierci (...)

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011?

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011?

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011? Witam o ile zmienia się kwota najniższej krajowej w 2011? Minimalne wynagrodzenie w roku 2011 wzrośnie (...)

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

grudnia 2010 r. do dnia 28 lutego 2011 r. - 6406,16 zł Od 1 marca 2011 r. - 4000 zł witoma witam Mam pytanie w tym roku miała sie zmienic kwota zasiłku pogrzebowego od kiedy ta zmiana i (...)

kuroniówka 2011 ile wynosi

kuroniówka 2011 ile wynosi

kuroniówka 2011 ile wynosi Witam Mam takie pytanie ile wynosi w tym roku kurowniowka i jakie dokumentyu trzba złożyć, aby sie o nia starać?Z góry dziekuję za informacje (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

świadczenia jak np. dodatek za pracę w nocy oraz wysokość odszkodowanie za dyskryminację. wczesław Witam Ile wynosi najniższe wynagroszenie w roku 2011, chodzi mi o kwotę (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

marcu. W sierpniu przyszła odpowiedź z Niemiec, że zaczynają szukać dłużnika. W grudniu przyszło pismo, że został znaleziony. Po wyciągnięciu wszystkich odpisów złożyłam w lutym (...)

 Odpis na zfśs 2011

Odpis na zfśs 2011

Odpis na zfśs 2011 Ile wynosi kwota na odpis zfśs w 2011 roku? Kwotę 1 259,63 zł/pracownik, ale chyba dopiero w lutym będą podane dane przez GUS. brudzio Zgodnie (...)

Ile wynosi wynagrodzenie za staż w 2011?

Ile wynosi wynagrodzenie za staż w 2011?

Ile wynosi wynagrodzenie za staż w 2011? Czy w tym roku zmieni się stawka wynagrodzenia za staż? Proszę o pomoc W 2010 roku (od maja) wynosiła 890,60 PLN. Na rękę (...)

ILE WYNOSI NAJNIŻSZE WYNAGRODZENIE W 2011 NETTO

ILE WYNOSI NAJNIŻSZE WYNAGRODZENIE W 2011 NETTO

ILE WYNOSI NAJNIŻSZE WYNAGRODZENIE W 2011 NETTO Witam Czy może kotoś odpowiedziec na moje pytanie dotyczace najniższej krakowej na rok 2011?Z góry dziękuję za pomoc

1

2

3