ile wynosi dieta kierowcy w 2011 za granica Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

mieć podstawy a ile premii w takim wypadku? grazyna66 Od 1 stycznia minimalne wynagrodzenie za pracę wyniesie 1.386 zł. pozdrawiam maryja Witam Ile będzie wynosiła najniższa krajowa (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

, o ile związek małżeński w ogóle istniał. W sytuacji, gdy była żona ojca dziecka nie będzie w stanie uczynić zadość temu obowiązkowi, przejdzie on na dziecko. Jeżeli więc (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

ubezpieczyciela B (po prostu nie wypowiadałeś umowy). Miałeś w takim przypadku dwie polisy bo A przedłużało umowę o kolejne 12 miesięcy za które de facto musiałeś zapłacić i polisę (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

pracownika... prosiłabym o szybką poradę:) pozdrawiam goskavd prawo-pracy.net pracowałam w sklepie sporzywczym na pół etatu i nie wiem ile mi sie nalerzy za urlop za siedem i pół (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

:) Pozdrawiam. mober zależy to od gmin w której pani mieszka, w różnych gminach jest różnie w mojej gminie becikowe wynosi nawet 2 tys. zł. thriller becikowe w całym (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

. Oprócz tego spłaca wspólny kredyt zaciągnięty w trakcie trwania małżeństwa 300zł i w całości płaci za mieszkanie 450zł miesięcznie, w którym mieszka jego była żona. (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

informacje. Kodeks Prawa Kanonicznego przewiduje ze postepowanie sądowe trwa 1 rok w I instancji i 6m-ca w II instancji. Jak równiez i spraw finansowym bym za bardzo nie naciągał, ponieważ (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

. Sąd wyznaczył zabezpieczenie alimentacyjnę na córkę w lutym 2014r. w wysokości 500zł do chwili obecnej "tatuś" zapłacił za jeden miesiąc. Wchwili obecnej przebywa w Niemczech, (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

marcu. W sierpniu przyszła odpowiedź z Niemiec, że zaczynają szukać dłużnika. W grudniu przyszło pismo, że został znaleziony. Po wyciągnięciu wszystkich odpisów złożyłam w lutym (...)

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

zarabia w Polsce ok. 1050 zł. Mieszka w moim domu, płaci tylko opłaty, czyli tyle ile zużyje. I prosze nie mów ze 2500 zł w polsce na miesiąc to jest mało i nie moźna za (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

przynajmniej macie za co zyc, ja niestety zostalam bez niczego, maz gdy dowiedzial sie ze jestem w ciazy razem z tesciami wywalili mnie z domu, mieszkaja za granica, do dzis dnia, a (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

conajmniej w kwocie minimalnego wynagrodzenia za pracę. Bellaya W jakich przypadkach przysługuje 18 miesięczny okres pobierania zasiłku dla bezrobotnych ? kasia13951 Jak otrzymać i ile (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

pomocnych wyjaśnień. adrimb Bardzo dziękuję za dotychczasowe informacje. Ale oczywiście mam kolejne pytania: 1. Czy w każdym przypadku kobiecie będącej w ciąży przysługują w (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam (...)

dieta 2011 roku

dieta 2011 roku

dieta 2011 roku Witam! ile wynosi dieta przysługująca w delegacji krajowej? w 2010 wynosiła ona 23zł, ale były plany żeby od 2011 podnieść ją do 30zł? (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

wiadomości: NIE. Jestem osobą niezależną finansowo. Tatuś dostał prezent w postaci 50 zł. alimentów w zamian miał się interesować dzieckiem, odwiedzać, dzwonić itd. Nie zapłacił ani (...)

Czynsz w spółdzielni

Czynsz w spółdzielni

lokalu mieszkalnego (jeden w zleceniu) za 650-800 PLN, a tzw. wycenę masowš (kilka lokali w jednym budynku) – za każdy lokal 350PLN Ad.3. Ustala się opłatę w wysokoœci (...)

alimenty

alimenty

zlozyc wnosek o podwyzszenie alimentow,w jaki sposob moge to zrobic jesli mieszkam z dziecmi na stale za granica a ojciec dzieci w Polsce?Czy musze w tej sprawie przyjezdzac do (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

jakie np. nieruchomości i w jakiej jest Panb sytuacji i jakie możliwości zarobkowe Pan ma a więc nie tylko ile Pan zarabia ale ile może Pan zarabiać w tej kwestii (jak w (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

, decyduje za nich sąd. W tych wielu przypadkach, jest to raz, bądź dwa razy w miesiącu. W tej sytuacji to nowy mąż kobiety spędza z dzieckiem więcej czasu.. on je wychowuje, (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

, ile zarabia, tylko pytał, czy na pewno jest w stanie zapłącić 200 zł, czy to nie za dużo! Gdyby chodziło o faceta kwota byłaby znacznie większa, i nikt by sie nie zainteresował, (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

niczego tylko rozwodu. Na sprawie zmienila zdanie placi 940 zl alimentow. Mało tego pracuje za granica i musi miesiac byc przez caly rok w Polsce . Ja tez pracuje za granica. (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

,chciala bym sie dowiedziec czy moge zalozyc w angli sprawe o uchylanie sie nieplatnosci alimentow,jezeli ja mieszkam w angli a on w polsce ale pracoje w niemczech.prodze o pomoc,i gdzie (...)

ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? 
i jaka jest stawka za jedne kilometr?

ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? i jaka jest stawka za jedne kilometr?

ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? i jaka jest stawka za jedne kilometr? ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jednozmianowa....Pozdrawiam i dzieki serdeczne ADA prawo-pracy.net mam pytanie jestem w zwiazku z mezczyzna który płaci na swoje dzieci ze zwiazku małzenskiego alimenty w wysokosi 500 zł czy (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

zapytać, czy są w Polsce instytucje , które pomagają w spłacie zadłużenia w ZUS. Nie chcę , aby ktoś spłacił dług za mnie , ale pożyczył mi pieniądze , z możliwością (...)

Ryczałt za nocleg w podróży służbowej

Ryczałt za nocleg w podróży służbowej

Ryczałt za nocleg w podróży służbowej Czy istnieje przepis regulujący zasady wypłacania ryczałtu za nocleg w podróży służbowej samochodem ciężarowym (TIR)w którym (...)

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok Witam Ile wynosi kwota za całoroczny abonament za rok 2011?W jaki sposób mozna to opłacic?Z góry dziekuje za informacje (...)

1

2

3

4

5

...

18