ile wynosi dieta 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? 
i jaka jest stawka za jedne kilometr?

ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? i jaka jest stawka za jedne kilometr?

ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? i jaka jest stawka za jedne kilometr? ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? i jaka jest stawka za jedne (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

koncie i jeżeli podjąłbym pracę to ile może zająć komornik? Musi mi zostać najniższa krajowa czy minimum socjalne? I ile ona wynosi? jaro33 Witam Mam pytanie jak jest naniższa krajowa (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe Od razu chciałbym przeprosić jeżeli napisałem w złym dziale. Mam pytanie, za 2 tygodnie mam wyznaczony porod, wiem, chcialabym wiec sie dowiedziec ile (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

. abecadło Chciałbym się dowiedzieć ile wynosi najniższa krajowa w 2012 netto, nie brutto!! Podawanie pensji brutto to jak podawanie długości p..... doliczając kręgosłup;/ Jestem studentem (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

wynosi zasiłek dla bezrobotnych? Czy od nowego roku 2012 planowana jest podwyżka? aga88d Ktos sie orjentuje ile wynosi teras zasilek?? łysy34 Zasiłki które były przyznane od dnia (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

dochodów, albo zarabia na 1/2 etatu 300-400zł. Następnie wynajmuje mieszkanie trzypokojowe, gdzie czynsz wynosi 1000 zł. W uzasadnieniu pisze jak to cierpią jej dzieci. A koszt utrzymania (5 i 12 lat) (...)

Ile wynosi dieta w dlelegacji służbowej w 2013 roku?
23 zł czy 30 zł.?

Ile wynosi dieta w dlelegacji służbowej w 2013 roku? 23 zł czy 30 zł.?

Ile wynosi dieta w dlelegacji służbowej w 2013 roku? 23 zł czy 30 zł.? Ile wynosi dieta w dlelegacji służbowej w 2013 roku? 23 zł czy 30 zł.?

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

2012. Oczywiście nikt wcześniej, mimo ich listów, nie dzwonił w tej sprawie (jak nie dzwonił, jak dzwonił i sprawa zaczęła się w maju 2011, a nie lipcu 2012). Był bardzo nie miły. Kiedy (...)

Dieta krajowa 2012-co nowego??

Dieta krajowa 2012-co nowego??

Dieta krajowa 2012-co nowego?? WITAM, CO NOWEGO POJAWIA SIĘ W USTAWIE O DIECIE KRAJOWEJ W PRZYSZŁYM ROKU?? NOWE STAWKI, ZMIANA % DIETY W STOSUNKU DO GODZIN PRACY? PROSZĘ O PILNĄ POMOC!! Dieta (...)

dieta 2011 roku

dieta 2011 roku

dieta 2011 roku Witam! ile wynosi dieta przysługująca w delegacji krajowej? w 2010 wynosiła ona 23zł, ale były plany żeby od 2011 podnieść ją do 30zł? nigdzie nie mogę znaleźć (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

prywatne towarzystwa. Tylko komu się chce to zrobić:( franko91 witam, ile wynosi podatek dochodowy od osób fizycznych w 2011 roku i do jakiej kwoty? tora30 do kwoty 85.528 zł podatek wynosi (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie od nowego roku zmienia się (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

dochód niepowodujący zapłaty podatku wynosi obecnie 3,091 złotych. mulla5 zgadza się 3,091;) nataly6 Obecnie ile wynosi kwota wolna od podatku? I takie pytanie dodatkowe że tka powiem, (...)

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa? Średnia krajowa na rok 2013 powinna byc znana po pierwszym kwartale czy później? Są już jakieś kalkulacje ile wyniesie? Witam Mam pytanie dokładnie (...)

Ile zarobi komisja wyborcza?

Ile zarobi komisja wyborcza?

Ile zarobi komisja wyborcza? Witam, czy ktoś orientuje się ile zarobi osoba uczestnicząca w pracach komisji wyborczej? Czy będąc przewodniczącym takiej komisji dostaje się dużo więcej? Dieta (...)

Ile ma wynosić taksa notarialna 2012 roku??

Ile ma wynosić taksa notarialna 2012 roku??

temat, ile ma wynosić taxa na przyszły rok, czyli 2012, a nie 2011 czy 2010 itp.? dzadzibóg Ile obecnie wynosi maxymalna stawka notarjalna?? halinka67 w jakim przypadku, o (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

tygodniowo a placi duzo wiecj zer niz Dawid tutaj sugeruje. Poprostu musisz udowodnic na papierze ile wydajesz, rachunki itp. Zas ojciec dziecka musi potem udokumentowac swoje dochody i to ile wydaje (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

członka rodziny. Niestety nie wiem ile obecnie wynosi ta suma. PgUp Od 1 października tego roku wzrosły kryteria dochodowe uprawniające do świadczeń z pomocy społecznej, dochód na osobę w (...)

Wysokość diety 2012

Wysokość diety 2012

Wysokość diety 2012 witam! o ile ma wzrosnąć dieta w przyszłym roku? na terenie polski oczywiście. diety mają być większe o 30zł, czyli powinny wynosić po ponad 50zł około 60zł. (...)

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

wnioski do sądu. Będziemy płacić dodatkowo jakąś karę? i W końcu ile tego podatku będzie? Jak określić wartość domu i działki? Można to zrobić samemu? Jeśli tak to ile podatku każde (...)

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

zł. Ale tak naprawdę to po odliczeniu wszystkich składek i zaliczek na podatek wychodzi dużo mniej... Ile wynosi rzeczywista minimalna płaca, taka już na rękę i od czego ona zależy? oda5 (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

podstawa która jest na papierze wilczek prawo-pracy.net Mam umowe o prace do konca tego roku wiec ile czasu bedzie mi przyslugiwal urlop wychowawczy? Karolinaz100 prawo-pracy.net Witam Mam pytanie, urodziłam

ile wynosi ulga na dziecko 2012 rok??

ile wynosi ulga na dziecko 2012 rok??

ile wynosi ulga na dziecko 2012 rok?? aloha, ktos moze mi powiedziec ile ma wynosic przewidziana ulga na dzieci w 2012 roku?

Ile wynosi odliczenie dziecka od podatku 2012 ?

Ile wynosi odliczenie dziecka od podatku 2012 ?

Ile wynosi odliczenie dziecka od podatku 2012 ? Witam! Interesuje mnie wysokość kosztów odliczenie dziecka do podatku, dziecko jest jedno w wieku niespełna roku? Czy w tym roku koszty (...)

Ile wynosi opłata recyklingowa 2012 ?

Ile wynosi opłata recyklingowa 2012 ?

Ile wynosi opłata recyklingowa 2012 ? witam, ile ma wynosic oplata recyklingowa w przyszlym roku? z gory dziekuje za wszelka pomoc pozdrawiam O właśnie, tez chciałbym sie dowiedzieć. (...)

Ile wynosi czas pracy w 2012 roku?

Ile wynosi czas pracy w 2012 roku?

Ile wynosi czas pracy w 2012 roku? Ile w tym roku będzie dni pracujących dokładnie? Albo jeszcze lepiej ile powinno wyjść godzin pracy? 252 dni polizcyłem^^ ale o godziny (...)

ile wynosi podatek od nieruchomości 2012?

ile wynosi podatek od nieruchomości 2012?

ile wynosi podatek od nieruchomości 2012? hej. jestem właścicielem nieruchomości w postaci gruntu z budynkiem nie mieszkalnym na nim. Ile wynoszą na chwile obecną podatki od nieruhcomości?! (...)

Umowa o dzieło

Umowa o dzieło

takiej umowy o dzieło? Podpisuję sobie z kimś tą umowę i potem z oryginałem ide do urzędu skarbowego? a skąd mam wziąć jakiś PIT do rozliczenia? ile wynosi taki podatek? proszę o pomoc (...)

podział majątku i co dalej

podział majątku i co dalej

zabezpieczenia powództwa ze względu na grożącą sprzedaż nieruchomości. mrozowskim Nie wiem ile wynosi opłata sądowa, ale tą informację uzyska Pani w sądzie. Koszt postępowania jest do (...)

Dodatek pielęgnacyjny 2012 .

Dodatek pielęgnacyjny 2012 .

tylko nie zasiłek!! Kiedy w przyszłym roku am nastąpic podwyżka zasiłku?! podwyżka zasiłku pielęgnacyjnego ma być w listopadzie 2012, niestety nie wime ile ma wyniesc. karmiła Jesli wogole (...)

1

2