ile wynosi abonament rtv za 2012r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam (...)

Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

mianowicie jakie konsekwencje moge za to poniesc bede wdzieczny za pomoc pozdrawiam luksik84 witam do 2002roku oplacałam abonament rtv, po roku 2002 zaprzestałam płacenia bo z pracą (...)

abonament za TV i radio

abonament za TV i radio

zamieszkania (w gospodarstwie domowym). Posiadam jeden radioodbiornik za używanie którego płacę abonament. UŻYWAM radioodbiornik w godz. 7-15 w pracy, a następnie ten sam przenośny radioodbiornik, (...)

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok Witam Ile wynosi kwota za całoroczny abonament za rok 2011?W jaki sposób mozna to opłacic?Z góry dziekuje za (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

ten okres od maja 2005r do wrzesień 2009r kiedy prowadziliśmy wspólne gospodarstwo domowe. Dodam że: mieszkamy nadal razem (żona i jej dzieci oraz nasza córka), córka dopiero w maju kończy (...)

opłata roczna za rtv i radio  za 2011 roku

opłata roczna za rtv i radio za 2011 roku

opłata roczna za rtv i radio za 2011 roku Witam Ile wynosi kwota za roczny abonament RTV i radio w roku 2011?W jaki sposób sie opłaca?Z góry dziękuję

kiedy przedawnia sie opłata za rtv ?!

kiedy przedawnia sie opłata za rtv ?!

kiedy przedawnia sie opłata za rtv ?! Witam ile czasu trwa przedawnienie zaległości za abonament RTV?! po 5 latach waldek_80 Można również starać się o umorzenie (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

pracownika... prosiłabym o szybką poradę:) pozdrawiam goskavd prawo-pracy.net pracowałam w sklepie sporzywczym na pół etatu i nie wiem ile mi sie nalerzy za urlop za siedem i pół miesiąca (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

Kruk ściga mnie za tą karną opłate.To co menti W 2004 roku nie zapłaciłam faktury za telefony w Idei. Ci odłączyli mi te telefony , a potem chcieli kary za ponowne podłączenie.Zapłaciłam (...)

Canal+, roszczenie KRUK-a

Canal+, roszczenie KRUK-a

podobnych do waszych przypadkach termin przedawnienia wynosi 3 lata od momentu jego wymagalności. Np. fakturę za canal + trzeba było zapłacić 10.10.2000 r to termin przedawnienia roszczenia (...)

opłata rtv na 2011 rok za okres półroczny

opłata rtv na 2011 rok za okres półroczny

opłata rtv na 2011 rok za okres półroczny Witam Ile wynosi łaczna opłata za poł roczny abonament TRV na rok 2011?w jaki spsób trzeba za niego zapłacić?Z (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

! czy mogę od niego żądać zwrotu pieniędzy za rachunki ( zrobiłyśmy nadpłaty za prąd i ogrzewanie), dezynsekcje a także ten abonament za telefonie internetową który płaciłyśmy (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

że jestem dłużnikiem tej firmy. Posiadam u nich "nieopłacone" faktury ze stycznia i marca 2005 r. Są to ponoć faktury za abonament i nota karna za sprzęt. Dekoder był oddany (...)

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

zapłacenia rachunek za abonament rtv 1600 zł pod groźbą zajęcia mienia przez komornika. Tata tak się wystraszył że zapłacił (z pożyczonych pieniędzy) bez wahania........chociaż (...)

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r Witam Mam pytanie kto może zostac zwolniony z opłaty za abonamnet RTV w roku 2011?I ile taka ulga wynosi?Z góry dziekuje (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

zaplace za badanie. Nie bede uchylal sie od alimentow, ale chce miec pewnosc. za tydzien badanie, co robic? jestem bezrobotny czy moge byc zwolniony z oplaty za bad. DNA gdy przegram? POMOCY (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

dochodów, albo zarabia na 1/2 etatu 300-400zł. Następnie wynajmuje mieszkanie trzypokojowe, gdzie czynsz wynosi 1000 zł. W uzasadnieniu pisze jak to cierpią jej dzieci. A koszt utrzymania (5 i 12 lat) (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

minimalnego wynagrodzenia za pracę" I w tym tkwi cały problem bo wydaje mi się że nie otrzymuję wynagrodzenia stanowiącego minimalne wynagrodzenie za pracę. Nie wiem też ile obecnie (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

mają na każdej rozprawie 5 adwokatów, możecie im skoczyć, składaja sprawy przez sąd w Łodzi który działa na ich korzyśc. Będziecie mądrale apelować, płacić za adwokata za pozew, za (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

zagrożona( w tym czasie 2 kolejne pobyty w szpitalu)cały czas ciąża zagrożona;/ za miesiąc pracodawca wypłacił mi wynagrodzenie.Wypłane z ZUS-u mam wstrzymaną,twierdzą że za szybko poszłam (...)

PRESCO!POMOCY!!!

PRESCO!POMOCY!!!

;-) jak przyjada do poznania to sie za nich wezniemy inaczej do l..u.Bo windykator z presco to podrubka komornika.do zobaczenia. kukla Az sie płakac chce i smiac zarazem. Komornik wezmie swoje za

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

podobnymi Tobie. Co z tego, że piszesz o naprawianiu szkody. Musisz najpierw wykazać przed sądem, że ją poniosłeś. Zacznij podawać do sądu "nieuczciwych płatników" np. Cyfry plus. Za (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

stopnia zawodowego, od 1200zł.- w górę. Anca Anca barzo Ci dziękuję za odpowiedź. Chciałbym się jeszcze dowiedzieć ile wynosi pensja aplikanta a ile pracownika już po aplikacji (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

przedawni i będę się chował za słowem "przedawnienie".... Przedawnienie po 2 latach, przedawnienie po 3 latach... wielcy fachowcy doradzaja, nie płać bo się przedawniło i takie tam. FOTO MONTAZ! Większość

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe Od razu chciałbym przeprosić jeżeli napisałem w złym dziale. Mam pytanie, za 2 tygodnie mam wyznaczony porod, wiem, chcialabym wiec sie dowiedziec (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

bylo swiadkiem jego zboczonych praktyk a ten palant ma pretensje ze nie place za mieszkanie..jak mam placic za cos gdzie nie moge przebywac?a on nie opusci chaty..podalam go o alimenty bo oczywiscie (...)

Nietypowy problem. Zakup telefonu w ORANGE>

Nietypowy problem. Zakup telefonu w ORANGE>

zaświadczeniem o bezpodstawnej blokadzie, a telefon zostanie odblokowany. Natomiast kara za zerwanie umowy z operatorem wynosi tyle ile napisałeś, czyli 4666 zł. Jest to kara początkowa, (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

lepiej temu dziecku sie zylo za 900 od ojca i za, dajmy na to 500 od mamy niz teraz jemu za 600. Pojmujesz roznice? lilka Fajne prawo w tym kraiku. Syn płodzi dzieci na lewo i prawo a alimenty (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

mial juz zupelnie za co zyc. Wdzieczny bede za odpowiedz na pytanie czy taki scenariusz jest w ogole mozliwy. (sugar daddy) - Po 6 miesiącach od uprawomocnienia się wyroku możesz złożyć o podwyższenie

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

kazali mi za marzec mi przynieść ale mi przekracza kamila prawo-pracy.net witam.chcialabym sie dowiedziec czy nalezy mi sie płatny wychowawczy gdy z pitu za 2009 r nie przekracza mi 504zl (...)