ile wynosi abonament rtv i za 2013r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

spodziewać kontroli. marcin48 A co w sytuacji kiedy telewizor jest tak naprawdę podłączony do komputera, i jest jego monitorem. I tak pomimo tego trzeba płacić abonament RTV? Naturalnie (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam (...)

abonament za TV i radio

abonament za TV i radio

. Chcąc oglądać więcej jesteśmy zmuszeni kupić któryś z zestawów TV SAT. I oczywiście musze zapłacić abonament za pakiet, który oglądam, a w podstawnym pakiecie każdej platformy (...)

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok Witam Ile wynosi kwota za całoroczny abonament za rok 2011?W jaki sposób mozna to opłacic?Z góry dziekuje za (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

traktowałem, opiekowałem się i utrzymywałem wszystkich członków rodziny tak samo... i moje pytanie brzmi... czy pozew przeciw egzekucyjny w takiej sytuacji coś by zmienił? i ile (...)

Nr konta bankowego za abonament rtv

Nr konta bankowego za abonament rtv

. danutastreusel Witam Jak ajest kwota abonamentu RTV na rok 2011?Będę wdzięczna za informacje kasia58 Witam Na jakie konta wpłaca sie opłate za abonament rtv?Z góry dziekuje (...)

opłata roczna za rtv i radio  za 2011 roku

opłata roczna za rtv i radio za 2011 roku

opłata roczna za rtv i radio za 2011 roku Witam Ile wynosi kwota za roczny abonament RTV i radio w roku 2011?W jaki sposób sie opłaca?Z góry (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

PRZYJEZDZIE MIALEM SPORO TELEFONOW Z INTRUM ZE MUSZE WPLACIC PIENIADZE.POWIEDZIALEM ZE NIE WPLACE BO BEZ MOJEJ WIEDZY I BEZ RACJI GDYZ NIE BYLEM WLASCICIELEM SAMOCHODU A SPRAWE SPRZEDAZY SAMOCHODY WYJASNILEM

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

pracownika... prosiłabym o szybką poradę:) pozdrawiam goskavd prawo-pracy.net pracowałam w sklepie sporzywczym na pół etatu i nie wiem ile mi sie nalerzy za urlop za siedem i (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

! czy mogę od niego żądać zwrotu pieniędzy za rachunki ( zrobiłyśmy nadpłaty za prąd i ogrzewanie), dezynsekcje a także ten abonament za telefonie internetową który (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

że jestem dłużnikiem tej firmy. Posiadam u nich "nieopłacone" faktury ze stycznia i marca 2005 r. Są to ponoć faktury za abonament i nota karna za sprzęt. Dekoder (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

też jest dobro dziecka i nie będzie robił mi problemów żeby syn miał pełną i szczęśliwą rodzine a on mu tego nie zapewni.Zachował sie bardzo dobrze, w końcu pomyślał o dobru dziecka (...)

Canal+, roszczenie KRUK-a

Canal+, roszczenie KRUK-a

podobnych do waszych przypadkach termin przedawnienia wynosi 3 lata od momentu jego wymagalności. Np. fakturę za canal + trzeba było zapłacić 10.10.2000 r to termin przedawnienia roszczenia (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

ugód (np. ze skrajnie zawyżoną ratą). Działania ULTIMO obejmowały m.in.: - nękanie dłużników ciągłymi telefonami, - nękanie dłużników smsami, - poniżanie i obrażanie dłużników podczas (...)

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

zapłacenia rachunek za abonament rtv 1600 zł pod groźbą zajęcia mienia przez komornika. Tata tak się wystraszył że zapłacił (z pożyczonych pieniędzy) bez wahania........chociaż (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

zaplace za badanie. Nie bede uchylal sie od alimentow, ale chce miec pewnosc. za tydzien badanie, co robic? jestem bezrobotny czy moge byc zwolniony z oplaty za bad. DNA gdy przegram? POMOCY (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

kladzie! Muszisz plinowac swojego i nie dac sie wykorzystywac! Od pierwszych dni ciazy jestes pod specjalna ochorna( prawna i zdrowotna). Skoro szefowa jest az tak "ludzka" powinnas isc na zwolnienie (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

utrzymać pumon Witam Ile wynosi zasiłek dla osób bezrobotnych i jakie warunki trzeba spełniac, aby go dtsac i przez ile sie go otzrymuje?Z góry dziekuje za wszystkie (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

to cyfra powinna pilnować czyiś spraw. Żenada, żenada i jeszcze raz żenada. Jesteś zielony i taki pozostaniesz do końca życia i nie cwaniakuj bo spotka cie kiedyś w życiu nieprzyjemna (...)

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r

opłata rtv dla emerytów zwolnienia w 2011 r Witam Mam pytanie kto może zostac zwolniony z opłaty za abonamnet RTV w roku 2011?I ile taka ulga wynosi?Z góry dziekuje (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

stopnia zawodowego, od 1200zł.- w górę. Anca Anca barzo Ci dziękuję za odpowiedź. Chciałbym się jeszcze dowiedzieć ile wynosi pensja aplikanta a ile pracownika już po aplikacji (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

lepiej temu dziecku sie zylo za 900 od ojca i za, dajmy na to 500 od mamy niz teraz jemu za 600. Pojmujesz roznice? lilka Fajne prawo w tym kraiku. Syn płodzi dzieci na lewo i (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

teoretycznie gdyż pomaga mu matka/Zapomniałam wspomnieć że ma swoje mieszkanie i bardzo drogi samochód i ogólnie żyje w luksusie a ja spłacam wszystkie długi i kredyty za wychowaczy.prosze (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

a rehabilitacja jest bardzo wazna.Z gory dziekuje wszystkim za pomoc i podzielenie sie swoimi doswiadczeniami. marita000 Oj kobieto, kobieto!!! Natychmiast wnoś pozew do Sądu Rejonowego o podwyższenie (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

pękł ! I tu tyle piszecie a wydaje mi sie ze najlepszym rozwiązaniem jest podać grupowo firmę raport do sadu o odszkodowanie za udostępnienie danych osobowych w internecie , za nękanie (...)

PRESCO!POMOCY!!!

PRESCO!POMOCY!!!

zawracać gitarę i przysyłać pisemka mimo ze moga Cie w .... pocałować. Polecam skargę do UKIK i GIODO bo tak to co 3-4 mieś będziesz dostawać makulaturę :) Laslo Gdańsk dura lex sed lex (...)

kiedy przedawnia sie opłata za rtv ?!

kiedy przedawnia sie opłata za rtv ?!

kiedy przedawnia sie opłata za rtv ?! Witam ile czasu trwa przedawnienie zaległości za abonament RTV?! po 5 latach waldek_80 Można również starać się o umorzenie (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

koncie i jeżeli podjąłbym pracę to ile może zająć komornik? Musi mi zostać najniższa krajowa czy minimum socjalne? I ile ona wynosi? jaro33 Witam Mam pytanie jak jest (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

rentowe i takie tam mnoza razy 9 miesiecy ciazy i dziela na cały rok i potem jeszcze przez liczbe rodziny najlepiej podejsc do nich a nie słuchac innych bo kazdy gada co innego i mozna (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

to że ona powiedziala ze nie wroci do Polski zamierza wyjsc za maz za wlocha w UK i zmienic synowi Nicolas777 Witam ponownie i dokańczam. Chce zmienic synowi Nazwisko bez mojej zgody. (...)

1

2

3

4

5

...

23