Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  przyznał) poprzez zastraszanie ludzi. Gdyby długi tych wszystkich ludzi były prawdziwe, to przecież nie byłoby problemu z uzyskaniem sądowego nakazu zapłaty. Mam rację? 3-letni termin przedawnienia (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  Justitia zachciała go "windykować" )) przypominam niezależnie kto kontaktuje się do nas z firmy Intrum Justitia sp. z o.o. wszelkie pisma do firmy Intrum Justitia [żeby się odpierdzielili...] kierujemy (...)

 • Kiedy przedawni się kredyt?20 Maja 2004

  Sprawa jest tego typu - kredyt był wzięty w 98 roku, poczatkowo był spłacany regularnie potem nastapiły problemy. Kwota kredytu 3400. Spłacone 1500 kapitału. miałbyć spłacony do 2000 roku lecz nie (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie16 Września 2004

  momencie...żadna firma windykacyjna nie wniesie sprawy do sądu bo się tylko ośmieszy...także śmiało moga Cię pocałować w d... nikita przedawnienie: mamdat za przejaz bez ważnego biletu--rok telekomunikacja--dwa (...)

 • Wysokość alimentów - a dochody ojca10 Listopada 2001

  , później nastąpiło zajecie wynagrodzenia ponieważ była żona poszła od razu do komornika a ja o podwyżce nic nie wiedziałem - niestety nie było mnie stać na adwokata ale była tak i to bardo drogiego. (...)

 • Wezwanie do zapłaty - list zwykły4 Października 2005

  Otrzymałem wezwanie do zapłaty za przesyłki, których nie dostałem (w ramach promocji wypełniłem kupon, w którym pod miejscem na podpis zamieszczono "drobny druk" - klauzulę, w myśl (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  się na tym naprawdę znają. Niestety, wszystkich to nie dotyczy, a może i dobrze, bo przez to My mamy więcej klientów. Zapraszam oczywiście do korzystania z naszej kancelarii, a porównacie jaka jest (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...11 Stycznia 2003

  ponotowaliśmy. Właścicielka nie miała zastrzeżeń co do stanu mieszkania, powiedziała, że wszystko jest OK. Najpóźniej do końca stycznia (zapewniała jednak, że nie powinno to trwać więcej (...)

 • firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...17 Września 2009

  ta cała cyfra+ to wyzyskiwacze... Nie dosyć że miałam umowe na rok, a przedłuzałam ją aż do 2 lat i po kilka miesięcy temu rozwiazałam umowe z cyfrą, wiec sprzęt należał do mnie, lecz (...)

 • intrum justitia - pilne5 Sierpnia 2004

  polskim rynku!! bettinka_x1 Witam, ja również mam problem z tą firmą. Mianowicie w roku 2006 zmarł mój Ojciec. a w roku 2008 moja Matka.Teraz po takim czasie odezwała się do mnie ta firma z zadłóżeniem (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.