ile wezwań do zapłaty przed sądem Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

PTU na moje nazwisko i zapłacił pierwszą ratę. Fałszerstwo faktury zostało wykrytę, odbyła się sprawa w sądzie. Pozostała do zapłaty druga rata ubezpieczenia. PTU w Pile wzywa do (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

jakichkolwiek wezwań do zapłaty... Co robić? Proszę o pomoc. Martyna F. zakłopotana miałam podobną sytuację. Jestem od kilku miesięcy za granicą. Ostatnio do mojego rodzinnego (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

tygodnie...oczywiście jeżeli Pogromcy czy jak im tam, podadzą cię do sądu - a szczerze w to wątpię. Logan_Maciej 2 TYGODNIE OD DATY ODEBRANIA NAKAZU ZAPłATY NA WNIESIENIE SPRZECIWU DO (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

roszczenie stwierdzone: prawomocnym orzeczeniem sądu lub innego organu powołanego do rozpoznawania spraw danego rodzaju orzeczeniem sądu polubownego, ugodą zawartą przed sądem albo przed (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

tylko wydaje z automatu NAKAZ zapłaty wtedy, koniecznie trzeba odebrać ten NAKAZ ZAPŁATY i zgodnie z pouczeniem na tym nakazie, złożyć SPRZECIW od Nakazu zapłaty. Wtedy ten Sąd w (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

bo tak" Witam, Mam podobny problem. Do niedawna (do ok wrześńia/października) w formularzu sendit po podaniu parametrów przesyłki - w moim przypadku dł.165 cm miałem (obok) do wyboru (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

prywatna, bank czy telefonia. lkpo trzeba płacić swoje zobowiązania, a firmy windykacyne nie będą pukać do naszych drzwi, a jeżeli chodzi o Kruka - sam miałem do czynienia z osobami, które (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

ogólna do zapłaty 187,62 :) Asia U mojej mamy to samo - 31,12,1998 :P 187, 62 do zapłaty, oczywiscie zwykłym listem Magda Dzisiaj tym razem do mnie przyszło pismo o zadłużeniu (...)

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

zachowania okresu wypowiedzenia. Po trzech miesiącach sprzęt oddałem. Zaczęło się wzywanie do zapłaty najpierw przez samą Cyfrę, straszenie windykacją i sądami, potem do akcji wkroczył (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

. Nie mniej możesz wystąpić przed sądem jako pełnomocnik dziecka, kiedy córka upoważni Cię do tego. Wystarczy, że w pozwie o podwyższenie alimentów napisze, że upoważnia Ciebie (...)

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

zostało jeszcze dopełnione, więc moze to pojdzie szybciej. do tej pory nie moge sobie darowac jak moglam do tego slubu dopuscic. no ale naprawde balam sie spojrzec w twarz tym wszystkim osobom, (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

. Zniechęca klientów do korzystania z usługa a pamiętajcie że dłużnik taki czy owaki może być jeszcze kiedyś Waszym klientem. Jeśli zadzwoni do niego ktoś z tej kancelarii tak jak do (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

100 ZŁ. (PRACOWAŁAM W SOBOTY OD 14:00 DO 24:00 A W NIEDZIELĘ OD 10:00 DO 22:00) PO MINIONYM WEEKENDZIE ZADZWONIŁ DO MNIE PRACODAWCA ( OCZYWIŚCIE PRACOWAŁAM U NIEGO NA CZARNO NIE BYŁO (...)

Era GSM straszy sądem

Era GSM straszy sądem

mogę tylko faksem nie wiadomo do kogo. marta dostaniesz jeszcze kilka wezwań, potem jedno poleconym i po 3 miesiącach przyjdzie nakaz zapłaty z sądu w twoim miescie na kwotę plus koszty (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

polemizować telefonicznie, to są skłonni każdemu zarzucić nieznajomość prawa, tylko najgorsze że nie wiedzą do końca z kim maja do czynienia. Gorzej jak dojdzie do konfrontacji prawnika (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

dotrzymuja umowy niszcza wszystko co jest do zniszczenia w mieszkaniu szkody jakie pootrafia zrobic nie sa adekwatne do zarobionych pieniedzy a do tego jeszcze panstwu trzeba odprowadzic (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

wniosku do komornika o wszczęcie egzekucji a tym samym na uzyskanie pieniedzy. MUSISZ iść do komornika z orginałem wyroku ,u niego złozysz wniosek , podejdz z ksero do opieki społecznej (...)

czy ktoś miał stycznosc z windykacja idea money

czy ktoś miał stycznosc z windykacja idea money

imieniu wysyłają wezwania do zapłaty maciej99 Swoich dłużników przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl. maciej99 Umowę czytałeś? W razie (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

zgnębiony bo zdługami żyję się bardzo ciężko - wierz mi. Przychodzi następna firma windykacyjna i taki windykator mówi co to jest 200zł miesięcznie, podamy cię do sądu do komornika do (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

przed sądem kościelnym, że twój mąż wiedział przed ślubem, że jest bezpłodny i świadomie ukrył to przed tobą, to sąd może uznać nieważność waszego małżeństwa w (...)

Umowa sprzedaży - pojęcie

Umowa sprzedaży - pojęcie "nowa" a gwarancja

formą czy domagać się przed sądem tylko zapłaty za wystawioną fv czy dodatkowo kary umownej za niewywiązanie się z umowy. Pozdrawiam Łukasz Konieczny 602 65 91 42

Firma KRUK - proszę o wyjaśnienie problemu

Firma KRUK - proszę o wyjaśnienie problemu

odzyskać dług poprzez telefony do dłużnika, pisma typu rozłożenie długu na raty, wezwanie do zapłaty, kopia pozwu (nie jest to zgodne z prawdą). 2.Nie polecam podpisywania dokumentów (...)

windykacja

windykacja

potrafia zle sie wyrazac to szok.nie mozna wogole sie z nimi dogadac zadnych rat ani niczego podobnego moja sprawa poszla do sadu do lublina i zobaczymy co dalej bo z czego splacac to niemam

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

przed sądem wywleka się brudy z małżeństwa . Serio .. nic fajnego ;/ Co do adwokatów z prawa rodzinnego , do rozwodów , podziału majątku , alimentów itd , to tym zajmuje się (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

sądu specjalne upoważnienia do ścigania takiej osoby i nawet do zastosowania procedur windykacyjnych. ') i na czym polega ta windykacja ?? co jej grozi po przyjezdzie do Polski? mysle (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

Dlaczego nie wysyłalem zona zaczeła zagladac do kieliszka i imprezowac dla dobra wspolnego ograniczyłem srodki dla niej do czego zdazam biezemy rozwod mamy wspolny dom na ktory sam zapracowałem (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

SPOZYWANIE MIMO ZE NIC NIE MIELISMY PRZY SOBIE SUGERUJAC ZE NA ICH WIDOK WRZUCILEM BUTELKE DO KUBLA I ZACZELISMY UCIEKAC W CZASIE GDY NORMALNYM KROKIEM OPUSCILISMY LAWKE I SZLISMY DO SKLEPU.....OCZYWISCIE (...)

zachowek

zachowek

ma prawo do zachowku?Niestety nawet nie wiem czy zostawił jakiś spadek, testament.Proszę o poradę krok po kroku jak mogę pomoc mamie uzyskać zachowek lub jakieś informacje czy można wystąpić do (...)

Mandat z Mpk i przedawnienie.Pilne!!

Mandat z Mpk i przedawnienie.Pilne!!

mandatow, kazdy po 165 zl..pierwsze 3 rozlozylam na raty..jestem w trakcie splacania 2..termin do konca lipca z tym ze w tym momencie otrzymalam kolejne 2 do splaty..wiec do konca lipca mam (...)

Szukam dobrego prawnika!!!! Pomocy!!!

Szukam dobrego prawnika!!!! Pomocy!!!

analityczne i praktyczne do pozyskiwania i przetwarzania materialu dowodowego, konstruktywne przygotowanie strategii postepowania łączie z przygotowaniem klienta do osobistych wystąpień przed (...)

1

2

3

4

5

...

11