Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • POLISA POSAGOWA PZU22 Czerwca 2002

  mi powiedzieć ile czasu ma pzu na wypłacenie polisy po rozprawie w sądzie grodzkim? z tego co mówił mi prawnik to maja na pewno 2 tygodnie na odwołanie a dalej? (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście29 Października 2008

  tate jak i rowniez mame i poprostu chcialby zeby mu wszyscy dali spokoj. Po drugie wydaje mi sie ze nie tylko to co dziecko chce powinno byc brane pod uwage ale tez gdzie ma lepsze warunki. Nie wiem (...)

 • Waloryzacja polisy PZU3 Marca 2004

  Witam. Mam polisę założoną przez rodziców w '84r. (ubezpieczenie uposażenia dzieci). Powinienem dostać teraz znaczną kwotę z PZU, lecz oni oferują mi śmieszne pieniądze. Szukam kogoś, (...)

 • wysokość alimentów18 Lipca 2008

  a jego brat jest mężem jej siostry ...wiec brak słow na to wszystko!!! ale najwazniejsze jest fktycznie to ze sie kochamy okazuje mi to w kazdej chwili wiem ze mozemy na siebie liczyc !!! (...)

 • Wypadek w pracy, L4 i odszkodowanie8 Lutego 2007

  Tydzień temu miałem wypadek przy pracy. Rana cięta podczas pracy fizycznej, wezwano ambulans i miałem szytego kciuka lewej ręki. Lekarz wypisał L4. Pracodawca na drugi dzień zaproponował mi, żebym (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie4 Grudnia 2005

  miał prawa rodzicielskie. Tak poważnie drodzy ( Matki i Ojcowie ) czytając komentarze myślałam, że znajdę jakieś mądre rady, a tu jak zwykle, że niby na złość, ona puszczalska, byle do (...)

 • Dziewczyny, jakie alimenty na 1 dziecko zasądził sąd od bezrobotnych tatusiów waszych dzieci?9 Grudnia 2002

  pracują. zdziwiona? myślę, ze inaczej by PAni "śpiewała", gdyby któregoś dnia Pani mąż ją zostawił samą z waszym dzieckiem i płacił na jego utrzymanie 300 zł. i "wypioł" się na (...)

 • KONTAKTY Z DZIECKIEM12 Marca 2003

  nie umial poradzic sobie z problemami tylko jego matka.a ja myslalam kiedy sie urodzi nasz córka to on sie zmieni.mylilam sie stal sie gorszy.picie prawie codziennie,robil awantury,wyzywal,bil (...)

 • Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek27 Września 2002

  jest 80% upustu ,płacisz przy wykupie 20% wartości rynkowej mieszkania,z którego roku jest budynek ,to ważne, potem niech babcia zrobi darowiznę ,zapłacisz3%,bo jesteś w pierwszej linii podatkowej (...)

 • Badania w RODK7 Grudnia 2004

  , widzieli córeczke tylko raz w życiu.!!!!!!! CO ROBIĆ?? Jak w tym przypadku wygladałyby badania w RODK ????? patrycja_20@op.pl jestem juz po badaniach nie da sie tam nic ukryc jezeli dziecko chce (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane