ile pracujemy w 2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

mieć podstawy a ile premii w takim wypadku? grazyna66 Od 1 stycznia minimalne wynagrodzenie za pracę wyniesie 1.386 zł. pozdrawiam maryja Witam Ile będzie wynosiła najniższa krajowa w (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

Ambasadzie Polski w Bangkoku, zeby miala wieksze szanse na uzyskanie wizy. Gdy ja uzyska planujemy slub cywilny w Polsce...... pozdro giresse alimenty.pl Maayong Hapon :) Ja tez lece w Pazdzierniku (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

w dni ustawowo wolne w punktach bukmacherskich - to jest karygodne.Po co jest Ustawa?Po to żeby ja łamać? Dlaczego MY mamy pracować w Swięta i to w dodatku za tak marne pieniądze? (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

mąż mieszka na stałe w Polsce, gdzie pracuje i zarabia bardzo dobrze. Rozwód był przeprowadzony w Polsce w 1999 roku. Orzeczono wyłączną winę męża. Ja jestem od lat na rencie (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

przeprowadzą w przyszłym roku i który jest lub nie akceptowany przez prezesa SO oraz ministerstwo, w tym roku taka kontrola dotyczy np tzw. dozorów uproszczonych, w kręgu (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

jestem na zwolnieniu w ciąży drugi miesiąc więc teraz powinien zapłacić mi ZUS, więc ile się czeka na te pieniądze. Pozdrawiam czarna prawo-pracy.net jestem w 4 tygodniu ciąży,pracuje (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

i doyego dwóch braci chlajacych dzień w dzień!!co Ty na to??? ziomek7788 a moja nażeka że dostaje tylko 750 zł w polsce a w Angli drógie tyle!!!mało SUCE????? ziomek7788 Kobieto moj (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

jakie np. nieruchomości i w jakiej jest Panb sytuacji i jakie możliwości zarobkowe Pan ma a więc nie tylko ile Pan zarabia ale ile może Pan zarabiać w tej kwestii (jak w (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

,chciala bym sie dowiedziec czy moge zalozyc w angli sprawe o uchylanie sie nieplatnosci alimentow,jezeli ja mieszkam w angli a on w polsce ale pracoje w niemczech.prodze o pomoc,i gdzie (...)

alimenty

alimenty

pomoże. W dodatku jest nowe prawo, w którym rodzic może uchylić się w ogóle od płacenia alimetów na pełnoletnie dziecko, gdy jest to dla niego zbyt duże obciążenie a dziecko nie (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jednozmianowa....Pozdrawiam i dzieki serdeczne ADA prawo-pracy.net mam pytanie jestem w zwiazku z mezczyzna który płaci na swoje dzieci ze zwiazku małzenskiego alimenty w wysokosi 500 zł czy (...)

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

ALIMENTY W POLSCE I TUTAJ?W UK. STWIERDZONO ZE MAM OBOWIAZEK PLACENIA ALIMENTOW PONIEWAZ MOJA EKS MIESZKA W UK Z DZIECKIEM A JA TUTAJ PRACUJE A W POLSCE ZASADZONO PONIEWAZ JESTESMY OBYWATELAMI (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

a nie dupke w domku grzać. iwcia alimenty.pl licencjat i magister w dzisiejszych czasach to gówno (taka podstawówka, która nic nie gwarantuje). Żeby było jasno sama mam magistra..i pracuje w (...)

zbyt wysokie alimenty

zbyt wysokie alimenty

rehabilitanta gdzie chodzę z córką ze względu na wadę postawy. W tedy nie wytrzymałam i wykrzyczałam wszystkim pozostałym co o nich myślę. One roześmiały mi się w twarz nazywając mnie (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

13 % w skali roku. Nie zwlekaj bo jak zostawisz sprawę samej sobie to zapłacisz i koszta sądowe i koszta egzekucji komorniczej. O ile te pierwsze nie są duże bo zasądzane są w (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

umowę na 1/2 etatu na 3 m-ce, a pracowała na cały etat, w między czasie zaszła w ciąże a umowa wygasła 01.10.2010 i nie chcą jej przedłużyć na pełny etat. co w takiej sytuacji (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

skomentowaliśmy to tak, że jest tylu nieodpowiedzialnych ludzi ze sie w glowie nie miesci!... ile osob macie w rodzinie? zastanawialiście sie?.... a wystarczy jeden co ci długow narobi... Ale (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 2) 91,00 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 3) 98,00 zł na dziecko w wieku powyżej (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

. W takim razie jak oni chcą walczyć z kryzysem? gondek30 Tak się zastanawiam, czy w każdym województwie dostaje się taki sam zasiłek dla bezrobotnych? Czy może w poszczególnych urzędach (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie od nowego roku zmienia (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

skazanego obowiązków na podstawie art 72 par 1 kk znajdują się w sekretariatach wydziałów, kurator prowadzi tam kontrole okresu próby na zarządzenie sędziego w trybie art. 14 kkw. W (...)

Łamanie praw ojca!

Łamanie praw ojca!

sądzie się nie stawiaj donosząc kolejne zwolnienia lekarskie i wymuś na żonie, notoarialnie podpisaną 'ugodę' w sprawie dziecka. Nie zostawiaj dziecka w tym czasie w domu, a u opiekunki (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

sam będziesz osądzony. zielony2 Litości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Debet miałem w wysokości 1000 zł więc nie jest to jakaś drobnostka, a spłacałem to w ratach, a odsetki rosły mi skali 29% w (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

wyśmiewanie, to godzi w moje prawa i td i tp . .. tak uważam, a dla czego? To już opowiadam Rozwiedliśmy się z zoną w 2008 roku, mamy syna na którego place alimenty 700 zł.nie było (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

prawnika!!! Mało tego-wiem,że alimenty działają w obie strony-nie tylko rodzic-->dziecko, ale też dziecko--->rodzic w sytuacji,gdy ten pozostaje w niedostatku.Ja wiem,że w tej (...)