Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • CHOROBOWE9 Marca 2008

  Witam!Proszę mi odpowiedzieć za ile dni chorobowego płaci pracodawca a od ,którego dnia płaci ZUS/Chciałam też zapytać czy zakład pracy może rozwiązać ze mną umowę o pracę (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  znac jak wyglada teraz sytuacja !? Jesli bede mogla chetnie pomoge ;-) jo jo prawo-pracy.net cześć mam pytanie, siedze już na zwolnieniu miesiąc i teraz kase bedzie płacił mi zus ni (...)

 • wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego9 Marca 2007

  Chciałabym się dowiedzieć czy jeżeli jestem zatrudniona ponad rok w jednej firmie na czas nie określony a jestem na zwolnieniu od trzech miesięcy to czy pracodawca ma prawo przysłać (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. ALE PONOC TRZEBA PRZEPRACOWAC 6 MIESIECY,URLOP MACIERZYNSKI (...)

 • Dziewczyny, jakie alimenty na 1 dziecko zasądził sąd od bezrobotnych tatusiów waszych dzieci?9 Grudnia 2002

  ojcu przysługują alimenty ? jarek oczywiście!!! mikawi Pewnie , że matka ma taki sam obowiązek łożenia na dziecko jak ojciec.Dwoje rodziców ponosi odpowiedzialność za swoje dzieci. ania PODZIELAM (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...11 Stycznia 2003

  ktoś chciałby to podam jeszcze mail do siebie: kamil_gon@poczta.onet.pl (camil) Twoja sprawa to typowy problem studentów. Po pierwsze nie możesz mówić o nielegalnym wynajmnie mieszkania. Wynajem był (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  nowoprzyjęta ustawa o wolności gospodarczej." [...] Skieruj do Prokuratury Rejonowej zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa określonego w art. 219 kodeksu karnego polegającego na niezgłoszeniu (...)

 • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!22 Lipca 2005

  mieszkanie czy nie wiem ze na corke musze dac ale oplacam wszystkie oplaty ok 800zl miesiecznie dzieki ja alimenty.pl Wystarczy jak utrzymasz córkę. mark64 alimenty.pl Mąż nie płaci (...)

 • Zwolnienie lekarskie2 Kwietnia 2003

  Czy mozliwe jest odmowienie przyjecia zwolnienia lekarskiego pracownika przez pracodwce?Moja zona pracuje w sklepie spozywczym.Wiadomo,ze takie osoby musza sie bardzo pilnowac,bo sprzedaja zywnosc.Poszla wiec do (...)

 • Alimenty dla byłego współmałżonka22 Maja 2001

  zwrócił się z pozwem do sądu o alimenty na siebie od twego syna- bo gwarantuje że je dostanie.Ty żałosna dziuro, na dziecko alimenty tylko się płaci? Same w większości korzystacie (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane