Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • CHOROBOWE9 Marca 2008

  Witam!Proszę mi odpowiedzieć za ile dni chorobowego płaci pracodawca a od ,którego dnia płaci ZUS/Chciałam też zapytać czy zakład pracy może rozwiązać ze mną umowę o pracę (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  znac jak wyglada teraz sytuacja !? Jesli bede mogla chetnie pomoge ;-) jo jo prawo-pracy.net cześć mam pytanie, siedze już na zwolnieniu miesiąc i teraz kase bedzie płacił mi zus ni (...)

 • wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego9 Marca 2007

  Chciałabym się dowiedzieć czy jeżeli jestem zatrudniona ponad rok w jednej firmie na czas nie określony a jestem na zwolnieniu od trzech miesięcy to czy pracodawca ma prawo przysłać (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. ALE PONOC TRZEBA PRZEPRACOWAC 6 MIESIECY,URLOP MACIERZYNSKI (...)

 • Dziewczyny, jakie alimenty na 1 dziecko zasądził sąd od bezrobotnych tatusiów waszych dzieci?9 Grudnia 2002

  ojcu przysługują alimenty ? jarek oczywiście!!! mikawi Pewnie , że matka ma taki sam obowiązek łożenia na dziecko jak ojciec.Dwoje rodziców ponosi odpowiedzialność za swoje dzieci. ania PODZIELAM (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...11 Stycznia 2003

  ktoś chciałby to podam jeszcze mail do siebie: kamil_gon@poczta.onet.pl (camil) Twoja sprawa to typowy problem studentów. Po pierwsze nie możesz mówić o nielegalnym wynajmnie mieszkania. Wynajem był (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  nowoprzyjęta ustawa o wolności gospodarczej." [...] Skieruj do Prokuratury Rejonowej zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa określonego w art. 219 kodeksu karnego polegającego na niezgłoszeniu (...)

 • Alimenty dla byłego współmałżonka22 Maja 2001

  zwrócił się z pozwem do sądu o alimenty na siebie od twego syna- bo gwarantuje że je dostanie.Ty żałosna dziuro, na dziecko alimenty tylko się płaci? Same w większości korzystacie (...)

 • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!22 Lipca 2005

  komornik, który nic nie robi, ponieważ od czerwca 2007 tatuś płaci pieniądze. Komornik powiedział mi, że skoro płaci bieżące, to nie mogą egzekwować zaległych - musi je dobrowolnie płacić. (...)

 • Wypadek w pracy, L4 i odszkodowanie8 Lutego 2007

  Tydzień temu miałem wypadek przy pracy. Rana cięta podczas pracy fizycznej, wezwano ambulans i miałem szytego kciuka lewej ręki. Lekarz wypisał L4. Pracodawca na drugi dzień zaproponował mi, żebym (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane