ile płaci zus na zwolnieniu po zakończeniu umowy Wyszukiwarka e-prawnik.pl


CHOROBOWE

CHOROBOWE

chorobowego. Jeśli tak to po ilu miesiącach chrobowego / umowę o prace mam na czas nieokreślony/ Witam, odpowiadając na pytanie, za ile dni chorobowego płaci pracodawca, (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

to miejsce,lecz zachorowałam.Byłam 4 dni na zwolnieniu lekarskim.Przyjęto na wolne miejsce osobę, a ja mam ją tylko nauczyć pracy i w maju kończy mi się zastępstwo.Czy mogę po (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

.......... Podpisujesz umowę na okres próbny na 3 m-ce, potem na rok.. a po 2 tygodniach od podpisania umowy na rok dowiadujesz się, że dziewczyna jest w ciąży i przynosi (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

rehabilitacji niż "wyłudzać" kase z ZUS. Prowadzę dg wiele lat i dość wpłaciłam składek na ZUS. Zus zaś nie jest świętą krową i jak zajdzie konieczność wypłaty zasiłku (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

! Jestem obecnie na zasiłku dla bezrobotnych po 8-lenim stażu pracy ,wcześniej byłam na urlopie wychowawczym którego nie wykorzystałam w pełni.Mam pytanie czy po zakończeniu (...)

Zwolnienie lekarskie

Zwolnienie lekarskie

niewyleczyłam do konca choroby.. i jestem jusz dwa tygodnie na zwolnieniu i znów mam na tydzien zwolnienie i chce zapytac czy moą nasłac na mnie kontrole zus... prosze (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

takie kazdy który nie płaci alimentów na swoje dziecko powinien iść na roboty publiczne kierowane przez sad skoro niema pracy a jak odmówi to do odsiadki w areszcie dziękuję!!! a nie (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

podpisanie umowy, jak uzgodniliśmy na pełen etat. po 3 miesiącach wreszcie przyniósł umowę..ale na pół etatu.. no i podpisałem, była na czas określony. umowa wygasła (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

miałem ochotę napisać Ci parę właściwych zdań ale szkoda mi klawiatury na takie 0. heh wygięło ci Ludzie ,którzy mają mieszkania po dziadkach to po swoich a nie twoich.To ty obcy (...)

Wypadek w pracy, L4 i odszkodowanie

Wypadek w pracy, L4 i odszkodowanie

pracy, obecnie jestem na L4. Do wypadku doszło po godzinie 12 w nocy, byłem w szpitalu na prześwietleniu po czym po godzinie 2 w nocy poszedłem do domu. L4 100% płatne. Ostatnio (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

na dzieci. w tej chwili zaleglość jest na kwotę 9750 zł. Wiem, że mieszka w okolicy Londynu i pracuje. Nie wiem jednak gdzie. Dowiedzialam sie rownież , że pobiera benifity na dziecko (...)

ciąża a wygaśnięcie umowy

ciąża a wygaśnięcie umowy

prosze o rade.jestem w 4 m-cu ciązu.pracoawca likwiduje zakład pracy.obecnie przebywm na zwolnieniu lekarskim od 1.04 do konca kwietnia.w czasie pracy przebywałam dwkrotnie na zwolnieniu (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

znajdziesz? Oddajmi.pl działa na terenie całej Polski! Po prostu odwiedź nas na www.oddajmi.pl oddajmi witam.jestem z woj.zach-pomorskiego na moich dwoch działkach budowlanych jest (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

samochód przepisał na ojca, pracuje na czarno, wynajmuje mieszkanie. Zostawił potężne obciążenia na domu (niespłacona hipoteka po jego kredycie na firmę). Jakie (...)

Ściągnięcie alimentów przez komornika

Ściągnięcie alimentów przez komornika

alimenty których żądacie wydajecie wyłącznie na te dzieci na które je pobieracie. Z doświadczenia wiem że nie. Mamusia mojego dziecka najpierw żądała kasy na mojego synka i na (...)

Kiedy i od kogo odszkodowanie?.I jeszcze kilka pytań!

Kiedy i od kogo odszkodowanie?.I jeszcze kilka pytań!

zwolnienie lekarskie w wysokości 100%, kadry powinny to wyrównać, za 35 dni pozostałą część ZUS bo jeżeli pracownik przebywa na zwolnieniu lekarskim do 35 dni to płaci pracodawca (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

i na jakiej podstawie on żąda rachunku skoro mam na umowie dane tego sprzedającego(są na firmowej pieczątce)i samochód jest kupiony do celów prywatnych nie na firme nie na (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

feministycznych głosów. Osobiście jestem po rozwodzie, ja opiekuję się dzieckiem a na dodatek moja była żona wystąpiła o alimenty na siebie. Nic nie płaci na dziecko (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

potrafiło się dostac na studia dzienne. Uważam też, że nie powinienem dalej płaci alimentów. Czy mam rację? Zdzisław alimenty.pl Mam 30 lat. Od urodzenia lecze sie na powazna chorobe. (...)

Umowa zlecenie

Umowa zlecenie

właścicielem umowy najmu. Jakie mogą być tego konsekwencje? Powinnam zmienić adres zamieszkania na adres zameldowania? Pozdrawiam B Bkz Jestem zatrudniona na umowę zalecenie w pewnej (...)

Mam zamiar wnieść o obniżenie alimentów .

Mam zamiar wnieść o obniżenie alimentów .

rachunki, czyli po odjęciu alimentów na życie zostaje nam 680 zł:( Czy jest jakaś szansa na obniżenie alimentów? paluka Witam, czy wniosek o obniżenie alimentów na dziecko (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

starszym gościem i 6 lat po rozwodzie, nie było problemów póki Miałem siły i pracowałem ....Wyrok rozwodowy z orzeczeniem winny po obu stronach, w wyroku rozwodowym,Me alimenty opiewały na (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

wytrwała w tym związku. Ja na twoim miejscu dawno rzuciłbym męża podał o alimenty na dzieci i siebie. Szkoda Ciebie dla takiego faceta odzyskaj wolność dla siebie samej i dzieci a na (...)

Umowa o dzieło

Umowa o dzieło

, przez 3 miesiące pracowałam na umowę o dzieło. Oczywiście, że nie było to żadne dzieło, po prostu wykonywałam pracę administracyjną codziennie po 8 godzin. Na każdy miesiąc (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

matki.  megim22 witam, mój ojciec płaci na mnie alimenty. mam 22 lata i uczę się na uniwersytecie. najprawdopodobniej odziedziczę teraz po babci mieszkanie. czy to znaczy, (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

nie spłacone, 1 kartę kredytową oraz dług na mieszkaniu komunalnym. moje kredyty dawno zostały wypowiedziane, natomiast ja nie wiem gdzie i do kogo mogę się odezwać po pomoc. Na obecną (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

licznymi "haczykami", np. umowa na 24 miesiące, jak nie wypowiesz umowy na ponad miesiąc przed jej "niby zakończeniem", to automatycznie przedłuża się ona na 12 miesięcy. Niby (...)

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

sprawiedliwe ??? 02021973 Cześć! ja bym najpierw zapytał skąd się wzięło to dziecko? Na ile to był akt seksualny świadomy obydwojga rodziców a na ile "łapanie chłopa" (...)

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

coraz mniej, az w ogole przestalam. Ostatnio bylam zapisana na kurs ale nie wiem czy to sie liczylo do alimentow. Rowniez nie uczeszczalam na zajecia na tym kursie nieregularnie. Kiedy mialam (...)

umowa zlecenia a składki zus

umowa zlecenia a składki zus

umowa zlecenia a składki zus Witam! Jestem zatrudniona na umowę o pracę gdzie są odprowadzane składki ZUS. Równocześnie pracuję na umowę zlecenia ( biuro odprowadza składki (...)

1

2

3

4

5

...

38