Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ile urlopu mi się należy???3 Stycznia 2006

  Pracuje po 5 godzin dziennie oprócz niedziel?Ile w końcu przysługuje mi urlopu?Jeśli chodzi o lata pracy to jest 9 lat.Moja mama pracuje w przedszkolu na 1/2 i ma 26 dni.Jak to w końcu (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  miesiecy umowy o prace i 2 lata zasiłku z biura pracy płatnego w ty terz mialam 6 miesięcy umowy na zlecenie a od 10 pażdziernika mam umowe o prace ile mi się nalerzy urlopu (...)

 • Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia12 Marca 2006

  , obecnie przebywam na urolpe macierzynskim. Moje pytanie brzmi, czy po zakoinczeniu urlopu macierzynskiego moge ubiegac sie o urlop dla poratowania zdrowia, tj. od stycznia? Czy dyrektor moze mi odmówic (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  piśmie które dostałam z ZUS napisane jest tylko tjw, tj artykuł 8 z ustawy z dnia 25.06.1999r. Ja też nic nie mogłam znaleźć na ten temat dlatego znalazłam się tutaj. Aż w końcu dostałam (...)

 • Ile przysługuje mi urlopu8 Lutego 2007

  Witam, pracuje od 01.10.2006 w pewnej firmie i chce wziac w kwietniu, ile do tego czasu bedzie mi przyslugiwac urlopu? Ukonczylem srednia szkole z matura.Jestem na studium policealnym.Czy to (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie4 Grudnia 2005

  głupi i nie chce się ożenić z Matką-Polką. Czemu? A kto by chciał taką żonę, przecież wie w jaki sposób zrobiła w konia poprzedniego meża i ile spraw sądowych mu założyła. 3 lata (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  Witam, chciałabym sie dowiedziec, bo tak szef ciagle twierdzi ze mam umowe od 1 marca , a dzis jest koniec miesiaca i dalej nie przywozi jej i dalej twierdzi ze jestem ubezpieczona i mam ta umowe UMOWA (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę22 Kwietnia 2003

  wiadomości że posunęli się za daleko ,i że zablokowanie maili między punktami to za mało.Pozostały nam telefony i internet każdy punkt zna osoby z innego punktu dzwoniąc do znajomych możemy mieć (...)

 • praca na 1/2 etatu a ciąża15 Kwietnia 2008

  7 marca podpisałam umowę na 1/2 etatu na okres 1 roku. Jeśli zajdę w ciążę to należą mi się takie same świadczenia jak kobietom pracującym na cały etat? (np. (...)

 • ile przysługuje mi dni urlopu???2 Stycznia 2006

  Witam.Sama już nie wiem ile przysługuje mi dni urlopu.Mam umowę na stałe.Pracuje po 5 godzin dziennie 6 dni w tygodniu, niedziele mam wolne.Ile w takim razie przysługuje mi dni urlopu.Moja mama (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane