ile mo��na potr��ci�� z wynagrodzenia w 2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

najniższa krajowa w Polsce, chodzi mi o kwotę netto?Z góry dziekuję za odpowiedzi kasia444 Witam Mam takie pytanie czy może ktos wie ile wynosi najniższa krajowa w roku (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

służebności przesyłu roszczenie o naprawienie szkody z powodu obniżenia jej wartości, związanego z normalnym korzystaniem z nieruchomości w zakresie odpowiadającym treści takiej (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

Presco w pozwie do sądu stwierdziła że nie ma konieczności powiadamiania mnie o złożonym pozwie. Pozew ten otrzymałem z sądu w jednej kopercie razem z nakazem zapłaty. Proszę (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

. W takim razie jak oni chcą walczyć z kryzysem? gondek30 Tak się zastanawiam, czy w każdym województwie dostaje się taki sam zasiłek dla bezrobotnych? Czy może w poszczególnych (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

wiceprezesa, który w marcu 2011 roku zauważył, że wynagrodzenia rady nadzorczej są za wysokie. Dlaczego? Doszedł do nowelizacji tzw. ustawy kominowej. W artykule 29b ust. (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

problemów było naszym ostatecznym celem. Skorzystaj z nas najszybciej, Mertainloanfirm07@gmail.com mertain lincon Witam, jestem Maria Hooks, mieszka w Teksasie w USA. W tej chwili (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

jestem na zwolnieniu w ciąży drugi miesiąc więc teraz powinien zapłacić mi ZUS, więc ile się czeka na te pieniądze. Pozdrawiam czarna prawo-pracy.net jestem w 4 tygodniu ciąży,pracuje (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

lekarskim bo jestem w 4 miesiacz ciazy. Termin porodu mam na 13 listopada. Powiedzcie mi jesli sie orientujecie jak to jest z dalsza umowa. I z urlopem macierzynskim i wychowawczym. Z (...)

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011 Witam. chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja z ZUSem w 2011 roku. Czy składki ZUS znacząco wzrosną?? z góry dziękuję za odpowiedź! (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

po wypadku w 2006 roku! Z ubezpieczeniem było wszystko ok. Z panią, do której się dodzwoniłam, nie dało się rozmawiać. Wyszukałam w kc paragraf, który mowi o tym, że (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

sie ( z emerytury). Od lipca mama z babcia sa zmuszone wyprowadzic sie i ja zostaje w tym momencie bez srodkow. Czy jest mozliwosc dotacji z panstwa ( jakich?) i jak wyglda w (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r Witam jaka jest najniższa krajowa netto w roku 2011?Z góry dziekuję. Pozdrawiam Witam Mam pytanie jak jest z minimalnym (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

winie? Marzena Lepiej nie chwal się tym,że leczysz się psychiatrycznie w Sądzie.Mąż to napewno wykorzysta w Sądzie.Jeżeli macie dzieci ,to moze Ci je odebrać.Złóż pozew o rozwód z (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

jakie np. nieruchomości i w jakiej jest Panb sytuacji i jakie możliwości zarobkowe Pan ma a więc nie tylko ile Pan zarabia ale ile może Pan zarabiać w tej kwestii (jak w (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

wynagrodzenie za prace praktykanta w wkacje?? ju***** prawo-pracy.net Za prace praktykanta w wakacje jest takie samo wynagrodzenie jak dostajesz w ciągu roku szkolnego.... W (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

,który chce sobie wymienić na motor (oczywiście wszystko z wyższej półki!!) to tylko niektóre z jego bogactw.My natomiast miesiąc w miesiąc z sercem w gardle myślimy,czy (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

temat?Z góry dziękuję nadia22 Przez pierwszy miesiąc wynagrodzenie płaci pracodawca w wysokości 80% wynagrodzenia bez premii i dodatków a później w podobnej wysokości płacenie (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

w którymś momencie będę musiał działalność gospodarczą zamknąć i tak się stało. Matka synów jednak danych nie oddawała. Wystawiłem w tym roku w 4 agancjach na sprzedaż (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

dlug z 2005 roku i w piatek dostalam z firmy INTRUM JUSTITIA przysylaja mi odsetki z 5 lat do zaplaty przysylajac tylko kilka dni temu jeden list to juz jest wymuszenie pieniedzy (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

windykacja z rynku. RadcaPrawny mam pytanie :)) jak wygląda sprawa z tymi przedawnieniami i ile to trwa w 2002 roku podpisałam umowę w idei i w 2004 roku (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

w powyższej sprawie. i piszesz uzasadnienie abby26 Kolejny wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych. Zwracam się z prośbą o zwolnienie mnie z kosztów sądowych w wysokości....zł- (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 2) 91,00 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 3) 98,00 zł na dziecko w wieku powyżej (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

na syna w wysokosci 200,00 zł. Czy mogę starać sie o ich podwyższenie ? Do jakiej wysokości ? W jaki sposob mam to zrobić ? (Claudii) - W jednym z wczesniejszych postow przeczytalam, (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

przedłuzanej z miesiąca na miesiąc, wpisuje, że otrzyzmuję wynagrodzenie w wysokości 150zł, chociaż tak na prawdę jest ono kilkakrotnie wyższe. Pracuję w pełnym wymiarze godzin, (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

.. duduss4 Sprawa dotyczy mojej dziewczyny, na początku mieszkała z rodzicami, natomiast po pewnym czasie rodzice rozwiedli się. Podczas nauki w liceum mieszkała w domu z ojcem, a (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

grzecznościowy ruch a oni chcieli zrobić z tego dramat sc23175 mam zlozony wniosek w zusie oraty. 8.12.2009 wplacilem komornikowi 4500 zl.na rzecz zusu .sprawa w zusie jest w toku.pani (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

rozumiem Twój problem i doskonale wiem jakie są koszty utrzymania w Warszawie. Byle kawalerka kosztuje 800-1000, w ktorej przeciez nikt Cie nie zamelduje. Nie mozesz w zwiazku z tym (...)