ile można dorobić do renty socjalnej w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Renta socjalna - limit zarobków

Renta socjalna - limit zarobków

korzystające z renty socjalnej będą mogły dorobić dokładnie tyle samo, ile inne grupy uprawnione do rent i emerytur. poracha mhm, czyli dokładnie ile? Może ktos (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

to zostać opublikowane przez media, trafić w formie skargi do ministerstwa sprawiedliwości oraz w formach listów otwartych do prezesów sądów, w których takie orzeczenia (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jeszcze 20 dni urlopu do wykorzystania z ubiegłego roku i do pracy musiałabym wrócić 13 kwietnia 2010. Pracuję w sieci drogerii Schlecker na 1/2 etatu. Umowa kończy mi się 31 maja 2010r. (...)

ile można dorobić do renty w 2011

ile można dorobić do renty w 2011

ile można dorobić do renty w 2011 Witam, mam rentę po zmarłym ojcu i jestem zatrudniony na umowę o pracą, na rękę mam jakieś 1500 zł, czy to jest za dużo? (...)

Ile można dorobić do świadczeń?

Ile można dorobić do świadczeń?

Ile można dorobić do świadczeń? Witam, nie wiem czy piszę w dobrym dziale, ponoć ZUS ma określic kwotę jaką można dorobić bez utraty świadczeń. Czy (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

od nich usprawiedliwionych świadczeń ? do rodziców, w ostatniej kolejności do rodzeństwa. W naszym porządku prawnym niejednokrotnie zapomina się o zobowiązanych w dalszej (...)

Świadczenia przedemerytalne , a ile można sobie dorobić w 2011 roku ??

Świadczenia przedemerytalne , a ile można sobie dorobić w 2011 roku ??

Świadczenia przedemerytalne , a ile można sobie dorobić w 2011 roku ?? Osoby otrzymujące zasiłki i świadczenia przedemerytalne będą mogły dorobić więcej w (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

mieć podstawy a ile premii w takim wypadku? grazyna66 Od 1 stycznia minimalne wynagrodzenie za pracę wyniesie 1.386 zł. pozdrawiam maryja Witam Ile będzie wynosiła najniższa krajowa w (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

w romans z małolatem w domu nie robiła nic nawet talerza po sobie nie umyła ja zajmowałam się wnukiem syn wstawał w nocy do dziecka ona była ciągle zmęczona ciągle wisiała (...)

Witam ile można w tym roku dorobić do renty.

Witam ile można w tym roku dorobić do renty.

Witam ile można w tym roku dorobić do renty. Witam ile można w tym roku dorobić do renty.

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

do kina, płaci obiady w szkole, kupuje bilety, teraz calą wyprawkę do szkoły itd. Nas na to nie stać, ją tak, bo wiemy dokładnie ile zarabia i gdyby była uczciwa i normalnie (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

pytanie ile urlopu mi sie nalezy? zaczałem swoja pierwsza prace w czerwcu 2004r pracowałem do sierpnia 2005, od wrzesnia 2005 do grudnia 2008 pracowałem w anglii, a od lutego (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

moja matka umierala w szpitalu dopytywal sie: "czy kopnela ta twoja stara juz w kalendarz?". na pogrzebie mamy w ogole mnie nie wspieral tylko kazal natychmiast wracac z nim do domu. (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

pracy. ty pewnie zarabiasz koło 3 tysięcy. My kobiety jesteśmy w stanie zarobić do 1100zł. a chcąc iść do pracy opiekunka kosztuje nas od 600zł w góre. i ile nam zostaje (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

nalezy tylko do mojego meza (w tym wlasnie mieszkanie w ktorym zyjemy). Boje sie ze zostane bez zadnych srodkow do zycia, wiadomo jak jest ze znalezieniem pracy (szczegolnie takiej gdzie (...)

Odmowa przyznania renty- co dalej?

Odmowa przyznania renty- co dalej?

Zlozylismy wniosek do zus o przyznanie renty. Lekarz orzecznik przyznal calkowita niezdolnosc do pracy lecz decyzja w sprawie renty przyszla odmowna gdyz mama ma przepracowane (...)

ile można dorobić brutto w miesiącu lutym 2013 na rencie socjalnej

ile można dorobić brutto w miesiącu lutym 2013 na rencie socjalnej

ile można dorobić brutto w miesiącu lutym 2013 na rencie socjalnej ile można dorobić brutto w miesiącu lutym 2013 na rencie socjalnej (...)

ile można dorobić do renty

ile można dorobić do renty

ile można dorobić do renty Witam, mam orzeczony umiarkowany stopień niepełnosprawności, mam tez przyznaną rentę socjalna. Czy mogę podjąć legalną pracę? Jeśli tak (...)

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

, według prawa rodzinnego zasądzone alimenty przysługują do 26 roku życia, w sytuacji kiedy dziecko nie jest w stanie się samo utrzymać, bądź nadal się uczy. Pozew o uchylenie alimentów (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

np w łodzi do niedawna nie mozna było spozywać alkoholu w bramie a teraz w bramach pić już mozna ale za wyjątkiem ul. piotrkowskiej michu PRZYJDZIE CI DO DOMU KOMORNIK (POBORCA) (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

obowiązek uprawnia ojca do nie płacenia alimentów. W przecienym razie syn może zwrocić się do komornika. Jeśli syn ma zawód i pracował w nim i mógł się utrzymać samodzielnie (...)

uchylenie alimentów. Bardzo pilne

uchylenie alimentów. Bardzo pilne

alimentacyjnych. To jedyne co można by umożyć.  irek41 Witam. Piszę w imieniu mojego narzeczonego. Otóż płaci on na matkę alimenty w wysokości 200zł miesięcznie. Nie ma dochodów, (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

, o ile związek małżeński w ogóle istniał. W sytuacji, gdy była żona ojca dziecka nie będzie w stanie uczynić zadość temu obowiązkowi, przejdzie on na dziecko. Jeżeli więc (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

Czy osoba na rencie ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych POMOCY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Czy osoba na rencie ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych POMOCY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

niezdolności do pracy, renty szkoleniowej, renty socjalnej albo po ustaniu zatrudnienia, innej pracy zarobkowej, zaprzestaniu prowadzenia pozarolniczej działalności, nie pobiera zasiłku (...)

Alimenty a stypendium socjalne

Alimenty a stypendium socjalne

nie doszło do absurdu, że przyzna alimenty, a oni nie będą w stanie płacić jeśli pozwani nie są w stanie mnie alimentować, to sąd nie przyzna alimentów ale czy w dalszym (...)

ile można dorobić do emerytury w 2011 roku

ile można dorobić do emerytury w 2011 roku

ile można dorobić do emerytury w 2011 roku Witam Na jakich zasadach może dorobic sobie i ile emeryt do emerytury aby nie miez problemu?Z góry dziekuje (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

panstwowego przedszkola i placisz bajonskie kwoty za wynajem i prywatna opieke. Moj synek ma 2 latka, jestem w podobnej sytuacji do Twojej i musze oplacic prywatna opiekunke ( gdyz w zlobku (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód miał (...)

Ile mogę dorobić do renty rodzinnej?

Ile mogę dorobić do renty rodzinnej?

Ile mogę dorobić do renty rodzinnej? Witam, mam 19 lat i pobieram rentę po Tacie jak na razie do końca sierpnia. Do tej pory brałam rentę, ale wcześniej poinforowano (...)

1

2

3

4

5

...

44