ile może dorobić emeryt mundurowy w 2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

BĘDĄ TEGO JAKIEŚ PÓZNIEJSZE KONSEKWENCJE W MOJEJ PRACY LUB W MGOPS.POZDRAWIAM. sylwunia prawo-pracy.net mam pytanie w kwietniu konczy mi sie umowa o prace i juz wiem ze mi jej nie przedluza (...)

ile można dorobić do emerytury w 2011 roku

ile można dorobić do emerytury w 2011 roku

ile można dorobić do emerytury w 2011 roku Witam Na jakich zasadach może dorobic sobie i ile emeryt do emerytury aby nie miez problemu?Z góry dziekuje (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

, z jakich przyczyn popadli w niedostatek. Niemniej ustawodawca dla osób, które znalazły się w tego rodzaju sytuacjach również pozostawił furtkę w dodanym przez ustawę nowelizacyjną (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

mieć podstawy a ile premii w takim wypadku? grazyna66 Od 1 stycznia minimalne wynagrodzenie za pracę wyniesie 1.386 zł. pozdrawiam maryja Witam Ile będzie wynosiła najniższa krajowa w (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

koniec pazdziernika. Najgorzej jest w wakacje, wtedy czeka sie najdluzej. O alimenty.pl pomocy!!!!!!!!!! mieszkamy z mężem w irlandii.mamy 2-kę dzieci(2,5 i 5lat).nie mieszkamy ze sobą od kilku (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

i doyego dwóch braci chlajacych dzień w dzień!!co Ty na to??? ziomek7788 a moja nażeka że dostaje tylko 750 zł w polsce a w Angli drógie tyle!!!mało SUCE????? ziomek7788 Kobieto moj (...)

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

miesięcznie na moją dwojkę dzieci......... Ja nie mam od kogo pozyczać, nie mam rodziny, rodzeństwa, ciotek, wujkow , dziadkow itd. Zostałam w pewnym momencie w życiu sam dosłownie i w (...)

Ile może dorobić emeryt w 2012 ??

Ile może dorobić emeryt w 2012 ??

Ile może dorobić emeryt w 2012 ?? Witam, mam pytanie dotyczące świadczenia emerytalnego. Czy jeśli pobieram emeryturę to mam prawo dorabiać sobie, w celu polepszenia (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

zapewnić wszystko,może byłby lepszym rodzicem, może moja córka miałaby lepszy stert w życiu? kama ty frajerze co ty sobie myslisz sam idz w pole gnoju wychowaj dziecko sam to (...)

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

pracę i pomoc w opłacaniu szkoły lecz poza przymusem. No i Jesteś ugotowana. Dodatkowo gdyby przegrał, a może się tak zdarzyć w pierwszej instancji, w drugiej powoła się na (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani (...)

Świadczenia przedemerytalne , a ile można sobie dorobić w 2011 roku ??

Świadczenia przedemerytalne , a ile można sobie dorobić w 2011 roku ??

Świadczenia przedemerytalne , a ile można sobie dorobić w 2011 roku ?? Osoby otrzymujące zasiłki i świadczenia przedemerytalne będą mogły dorobić więcej w (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

Kropka.06.71@wp.pl Krzysztof Ile czasu żona może mieszkać w lokalu po rozkwaterowaniu? Iza Rozwiodłam się w 1993 r. bez orzekania winy. Warunkiem zgody byłego męża na rozwód (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest (...)

Ile wg was kosztuje utrzymanie 12 letniego dziecka?

Ile wg was kosztuje utrzymanie 12 letniego dziecka?

wygralem mam nieograniczone a eks chciała sie zgodzic na 4 godz w co drugi weekend:) na dzien dobry gdybym był sedzia sptalbym sie jej w jaki sposób ojciec ma wychowywac dzieci w takim wymiarze (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

. anna monia co takiego strasznago ci sasiedzi tobie zrobili ze chcesz się na nich zemścić może z natury jesteś zawistna,a może jesteś leniwa,być może właściciele tego mieszkania (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

skomentowaliśmy to tak, że jest tylu nieodpowiedzialnych ludzi ze sie w glowie nie miesci!... ile osob macie w rodzinie? zastanawialiście sie?.... a wystarczy jeden co ci długow narobi... Ale (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

ktore wygrały w Szczecinie , sa juz 2 ( to juz w sumie 17 w całej Polsce) nowe pozytywne wyroki , ogólnie temat zaczyna sie robic do ogarnięcia . Nareszcie polskie sady zaczynaja zauważać (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

alimentów (w sumie 120 zł), a zachować zasiłek rodzinny (2x170 zł = 340 zł). Jednak jeśli w grę wchodzą "większe" pieniądze, b. mąż może rościć o nie pretensje. (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

Ściągnięcie alimentów przez komornika

Ściągnięcie alimentów przez komornika

przedszkola niedośc że w podartych spodniach aż poprzecieranych ze zużycia a w bucikach były dziury zarówno w podeszwach jak i w materiale. Przeraził mnie widok stanu w (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

. i jaki pozew napisać zeby dziecko miało nazwisko tamtego ojca. dziekuje. maja1991_2009 Dzień dobry. W wrześniu 2011 roku dostałam rozwód byłam wtedy w ciąży, mała urodziła (...)

pszczoły sąsiada

pszczoły sąsiada

grila paleniem papierosów przy niepalącym itp. mietek prawo-cywilne.net W tej dyskusji udzial biora glownie impertyneci i ignoranci. Osoby ktore nie sa w stanie rozmawiac w sposob cywilizowany

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

. W takim razie jak oni chcą walczyć z kryzysem? gondek30 Tak się zastanawiam, czy w każdym województwie dostaje się taki sam zasiłek dla bezrobotnych? Czy może w poszczególnych (...)

1

2

3

4

5

...

31