ile mo��na dorobi�� do ��wiadczenia przedemerytalnego w 2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

-cywilne.net Witam, wynajmowałem pokój w mieszkaniu bez właściciela. Umowa została zawarta, a raczej aneks do umowy zawartej wcześniej, nie wiem czy właściciel zgłaszał do do (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

mieć podstawy a ile premii w takim wypadku? grazyna66 Od 1 stycznia minimalne wynagrodzenie za pracę wyniesie 1.386 zł. pozdrawiam maryja Witam Ile będzie wynosiła najniższa krajowa w (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

w romans z małolatem w domu nie robiła nic nawet talerza po sobie nie umyła ja zajmowałam się wnukiem syn wstawał w nocy do dziecka ona była ciągle zmęczona ciągle wisiała (...)

Odmowa przyznania renty- co dalej?

Odmowa przyznania renty- co dalej?

lat przed ubieganiem się o prawo do świadczenia przedemerytalnego. Uzyskanie prawa do świadczenia przedemerytalnego po rencie uzależnione jest ponadto od ukończenia odpowiedniego (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

zaswiadczenia zaniose do mopsu? czy nie ma to znaczenia ze w 2011 nie wykazalam skladki a w 2012 wykazano. dodam ze moj dochod w obu latach byl niski bo dorabialam jako uczennica, (...)

błagam co robić???

błagam co robić???

alimenty.pl jeszcze do niedawna mieszkałam w domu, którym matka szarpała ojca o alimenty a ojciec nie chciał płacić...i wiecie co w tym wszystkim zapomnieli o nas...o dwójce dorastających (...)

Świadczenia przedemerytalne , a ile można sobie dorobić w 2011 roku ??

Świadczenia przedemerytalne , a ile można sobie dorobić w 2011 roku ??

Świadczenia przedemerytalne , a ile można sobie dorobić w 2011 roku ?? Osoby otrzymujące zasiłki i świadczenia przedemerytalne będą mogły dorobić więcej w 2011 (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

jak z tego w miare wyjsc tak zeby dzieciaki nie ucierpialy a ja w miare jakos zyc bo skakac sobie do gardla to mija sie z celem pozdrawiam i czekam o podpowiedzi arek alimenty.pl odpowiedz (...)

ile mozna dorobic do swiadczenia przedemerytalnego w 2013 roku?

ile mozna dorobic do swiadczenia przedemerytalnego w 2013 roku?

ile mozna dorobic do swiadczenia przedemerytalnego w 2013 roku? ile mozna dorobic do swiadczenia przedemerytalnego w 2013 roku? ile mozna (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jeszcze 20 dni urlopu do wykorzystania z ubiegłego roku i do pracy musiałabym wrócić 13 kwietnia 2010. Pracuję w sieci drogerii Schlecker na 1/2 etatu. Umowa kończy mi się 31 (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

tytułu powstało to zadłużenie skoro nie potrafią odpowiedzieć Ci w Intrum. Możliwe że w firmie ubezpieczeniowej mają bajzel i sprzedali dług, który nie istnieje, możliwe, że to pismo (...)

Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

nie miał studiów raczej. Nieźle w ogóle. Widać, że nie ma z kim pogadać- tyle wiadomości co ja od niego dostałam w ciągu 1h - SZOK! Jakby coś dołączam się do pozwu- jeszcze (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

pisemnie/ o zamiarze skierowania sprawy do Sądu . Najlepiej na obecnym etapie udać się do Rzecznika Praw Konsumentów/ jest w każdym Starostwie/ i poprosić o pomoc w tej sprawie. (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

, żadnych szans na przyjęcie do jakiegokolwiek przedszkola w naszej miejscowości, młodszy syn ma 8 miesięcy, żłobki u nas są 2- od drugiego roku życia. Ciekawe więc co mam zrobić (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

to zostać opublikowane przez media, trafić w formie skargi do ministerstwa sprawiedliwości oraz w formach listów otwartych do prezesów sądów, w których takie orzeczenia (...)

wysokość świadczenia przedemerytalnego w 2011 r.

wysokość świadczenia przedemerytalnego w 2011 r.

wysokość świadczenia przedemerytalnego w 2011 r. Witam! W toku są 3 sprawy u mnie. Wyrok dla 1ej z nich zapadł 22 listopada 2007. Zostałem wtedy skazany na 1,6 roku w (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 2) 91,00 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 3) 98,00 zł na dziecko w (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

od nich usprawiedliwionych świadczeń ? do rodziców, w ostatniej kolejności do rodzeństwa. W naszym porządku prawnym niejednokrotnie zapomina się o zobowiązanych w dalszej (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

. W takim razie jak oni chcą walczyć z kryzysem? gondek30 Tak się zastanawiam, czy w każdym województwie dostaje się taki sam zasiłek dla bezrobotnych? Czy może w poszczególnych urzędach (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. egzekwować alimenty w Polsce - zwraca się do polskiego sądu z wnioskiem, aby w jej imieniu przesłał do Szwecji dokumenty upoważniające ten sąd bądź też inny organ zagraniczny (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

. i jaki pozew napisać zeby dziecko miało nazwisko tamtego ojca. dziekuje. maja1991_2009 Dzień dobry. W wrześniu 2011 roku dostałam rozwód byłam wtedy w ciąży, mała urodziła (...)

Świadcdzenie przedemerytalne

Świadcdzenie przedemerytalne

rocznik (1949) w 2004 roku już nie będzie miał praw do zasiłku przedemerytalnego. Ile jest w tym prawdy? Bardzo proszę, jeśli to jest możliwe, o odpowiedź. Bardzo (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

17,50 zł. Warunkiem jest dokonanie wpłaty do 25 stycznia. wielawa Witam Ile wynosi abonament radiowo telewizyjny w roku 2011 i w jaki sposób trzeba go opłacić?Z góry (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

koszmar. Partnerka namówiła mnie do wstąpienia do stowarzyszenia ochrony praw ojca i to był strzał w 10!!! Pomogli napisać wnioski do sądu, doradzili w oparciu o (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

faceci wrescie zaczna sie buntowac o swoje prawa lola do nickotynki alimenty.pl Nie rozumiem dlaczego to facet zawsze ma byc zly? Sama jestem w trakcie rozwodu mam pewne pretensje do meza (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

. Zniechęca klientów do korzystania z usługa a pamiętajcie że dłużnik taki czy owaki może być jeszcze kiedyś Waszym klientem. Jeśli zadzwoni do niego ktoś z tej kancelarii tak jak do (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

pracy. ty pewnie zarabiasz koło 3 tysięcy. My kobiety jesteśmy w stanie zarobić do 1100zł. a chcąc iść do pracy opiekunka kosztuje nas od 600zł w góre. i ile nam zostaje (...)

zaświadczenie o niekaralności

zaświadczenie o niekaralności

roku byłem skazany na 1.5 roku w zawieszeni na 3 lata . Czy na obecną chwilę dostanę zaświadczenie o niekaralności ? Pozdrawiam Tomaszenko Witam. W 2009 roku byłem skazany (...)

1

2

3