ile krus wypłaca po urodzeniu dziecka dla ojca dziecka 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

. Termin liczy się od dnia, w którym dowiedział się o urodzeniu dziecka przez żonę. bartek L Powództwo o zaprzeczenie ojcostwa przede wszystkim można wnieść przeciwko domniemaniu, że ojcem (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

to jednorazowe. es oł es oł Dzięki:) niestety nie załapiemy sie na te extra 1000zł. efezjusz W jakim terminie to jest wypłacane? Przed narodzinami czy po? p.l Wniosek możesz żłożyć po urodzeniu (...)

Nazwisko dziecka

Nazwisko dziecka

przypadku, to nie ma podstaw do zmiany nazwiska dziecka. Jedyna furtka to pozbawienie władzy rodzicielskiej ojca dziecka i wtedy możliwa jest zmiana nazwiska bez jego zgody poprzez przysposobienie (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

ze związku małżeńskiego. Matka dziecka też jezt zobowiązana do utrzymywania dziecka. Nie rozumiem dlaczego wszystkie koszty utrzymania dziecka panieńskiego obciążają tylko ojca (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

matki i tam niby mieszka codziennie po szkole zas idzie do dziadkow ze str ojca i tam ma codziennie obiad na czas a czasem i kolacje, spedza u nich cale dnie po czym jest oprowadzane tam gdzie (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

napisałem że pieniądze na alimenty, ojciec dziecka mógłby przeznaczyć na ciekawsze spędzanie czasu z dzieckiem, ciekawsze, atrakcyjniejsze wakacje, na konto dla dziecka. Nie dla (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

pracuję przez 5 dni w tygodniu na etacie 8 godzin dziennie; w weekendy pracuję na nocki w sortowni pieniędzy; nie mam życia towarzyskiego, czasu ani dla siebie ani dla dziecka ani dla (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez wzglądu (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

4-ro teniego synka którego wychowuje wspólnie narzeczonym od 2 lat, wcześniej wychowywałam go sama i pomagali mi rodzice, bo od ojca mojego syna wyniosłam sie zaraz po urodzeniu dziecka (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

wyglada czesto nieugniete - slepe,!! przeciez dzecko ma rodzicow!! .nie matke tylko.. ktora moze dla dziecka byc tym najlepszym."".....i jak czesto sie sprawda,ze wlasnie ojciec jest dla (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

jeszcze sprawa o alimenty na dziecko, ale to dopiero po urodzeniu. Karolina 06011975 Widac że nie masz dziecka, bo nie wiesz ile ono kosztuje.Zresztą nie chodzi o to, by całe swoje (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

! Jestem obecnie na zasiłku dla bezrobotnych po 8-lenim stażu pracy ,wcześniej byłam na urlopie wychowawczym którego nie wykorzystałam w pełni.Mam pytanie czy po zakończeniu zasiłku (...)

Nazwisko dla dziecka ze zwiazku nieformalnego

Nazwisko dla dziecka ze zwiazku nieformalnego

jeszcze swojemu mężowi) że po urodzeniu dziecka, jego ojciec przyjechał i uznał dziecko w urzędzie. Jednak po ok miesiącu ta kobieta wniosła sprawę do sądu o ustalenie ojcostwa.... (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

, która swą mściwość do ojca dziecka tłumaczy miłością i chęcią zapewnienia dziecku godnego bytu? Rena - ponoć matka jest uważana za jedyne źródło miłości dla dziecka (...)

DZIECKO a widzenia z OJCEM kłamcą......

DZIECKO a widzenia z OJCEM kłamcą......

zgodnie z parzystością lat, tzw długie weekendy na zamianę, 2 tygodnie wakacji dla mnie, tydzień ferii dla mnie, urodziny dziecka, dzień dziecka też chcę widzieć dziecko, chcę (...)

Paszport dla dziecka gdy nie ma zgody ojca

Paszport dla dziecka gdy nie ma zgody ojca

ktokolwiek moze mi cos podpowiedziec zasugerowac moj mail:Kubusiek22@o2.pl kubusiek22 Wniosłam sprawę do sadu o wyrażenie zgody na wydanie paszportu dla dziecka, Sąd ustalił kuratora w zastępstwie (...)

Okres ciąży a alimenty

Okres ciąży a alimenty

_06 oczywiście, że możesz założyć sprawę o alimenty na siebie w czasie ciązy (na wizyty u lekarzy, lekarstwa itp). po za tym po urodzeniu dziecka możesz wystąpić o uznanie (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

wszystkie niezbędne kroki,aby zaległe pieniądze od ojca dla ciebie odzyskać.A alimenty będą płacone co miesiąc.Za co Komornik pobierze odpowiednią opłatę od ojca za wykonywaną pracę. Powinnaś (...)

KONTAKTY Z DZIECKIEM

KONTAKTY Z DZIECKIEM

moje barki i to ja mam sie starać aby w domu zawsze było co do garnka włożyc ale dac pieniądze na utrzymanie dziecka to nie no bo po co. a tatus nie wie ze utrzymanie dziecka nawet po (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

]. Jak to możliwe, że żona mając niewielki dochód ok. 400zł z tyt. opieki nad dzieckiem, zgłosiła się po zasądzone alimenty dopiero po czterech latach? Po prostu wcześniej nie brakowało (...)

prawa do dziecka

prawa do dziecka

komisaricie i teraz mnie straszy ze ma dowody na to zeby zabrac mi prawa do dziecka. co mąż, mąż taktuje mnie jak gratis do dziecka i grozi mi ze jesli chce sie wyprowdzic to tylko bez dziecka, (...)

alimenty a możliwości ojca....

alimenty a możliwości ojca....

wypowiedzi jest tylko mowa o zarobkach ojca. Ja sie pytam, jak mozna zdecydowac sie na dziecko nie majac zaplecza finansowego. Liczyla pani tylko na ojca dziecka? Chce pani alimentow nie dajac (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

_1 alimenty.pl sąd powinien zmusić go siłą , w polskim prawie matka dziecka ma pół roku na ustalenie ojcostwa od chwili narodzin dziecka potem dziecko po ukończeniu 18 roku życia bodajże,idź (...)

Prawo rodzicielskie

Prawo rodzicielskie

.2 akty urodzenia,kończąc że w rażący sposób zaniedbuje dziecko, od początku działa ze szkodą dla niego i w takiej sytuacji kiedy los dziecka jest mu całkowicie obojętny nie widzę powodów (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

przyznał ci alimenty od żony, proste. AdwoKat. Alimenty od dziadków zamiast od ojca dziecka ? A co do dziecka mają dziadkowie, przeciez oni go nie spłodzili!? halinka48 też teog nie rozumiem (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

potrzebuje...jesli ojciec zarabia 12.000zł to nie nalezy sie dla dziecka do 60% tylko rzeczywiscie tyle ile potrzebuje bo kto bedzie kozystał z tych pieniedzy prócz dziecka??matka!!!Prawo (...)

jak odzyskac dziecko??

jak odzyskac dziecko??

dobrowolnym, nikt bowiem nie może zmusić faktycznego ojca dziecka do złożenia takiego oświadczenia. Jest to z tego względu niezwykle doniosła instytucja, gdyż dobrowolne uznanie dziecka (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

! paskudka Żeby wpłacić 250.000 zł. składek musiałabyś tą działalność prowadzić przez ponad 25 lat a chyba nie urodziłaś dziecka w okolicach 50 roku życia, to po pierwsze, po (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

alimentacyjnego w wysokości zasądzonych przez sąd alimentów od ojca dziecka (300,00zł) czy nadal alimenty od babci dziecka w wysokości 200,00 zł miesięcznie? matka alimenty.pl hej Werkę (...)

zabezpieczenie przyszłych roszczeń alimentacyjnych

zabezpieczenie przyszłych roszczeń alimentacyjnych

dróżynę". mam nadzieję ze jeszcze bardziej nie zgłupiał po urodzeniu się dziecka ( miesiąc temu się urodziła) i że mu nie odbiło przez to wszystko. tak bardzo nie chciał dziecka (...)

1

2

3

4

5

...

11