ile kosztuje zarejestrowanie samochodu z niemiec 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

oszustów, bądźcie ostrożni z podszywaczy i skontaktuj się z odpowiednią firmą pożyczkową. Poniżej są jego słowa zachęty dla tych, którzy szukają legitymowanego i uczciwego pożyczkodawcy (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24 Witam. Kilka dni temu kupiłem auto z Niemiec, podpisałem umowę kupna- sprzedaży i na umowie tej sprzedający nie był (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

utratą możliwości sprawowania opieki nad dzieckiem, jako że opieka z mocy prawa przypada matce. Dziecko już nieco starsze może się wypowiedziec z kim chce być, z mamą czy z (...)

pobicie

pobicie

co mi grozi była obdukcja poszło podobno do prokuratury Filipbobek1 Witam. Sprawa wygląda tak że wyszedłem z samochodu i uderzyłem jednego z mężczyzn który spadł nieprzytomny. Nagrał (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

podstawe prawna art.117 kc. Pozdrawiam. schycha dzisiaj dostałem kartkę z berlina z następującą treścią -"Wracamy właśnie z Niemiec,mamy ciekawą propozycję.Prosimy o (...)

VAT-25

VAT-25

przemieszczenia samochodu osobowego z terytorium Niemiec na terytorium kraju. W myśl art. 5 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 11 marca 2004r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. Nr 54, (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

. Szczerze mówiąc- tak się tylko mówi że pieniądze z alimentów są dla dzieci a prawda jest taka, że z tych pieniędzy opłaca sie rachunki, czynsz a dzieci z tego nie maja nic. wiem (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

wynikającą z nakazu zgodnie z umową była ich wynagrodzeniem. acor Miałem identyczną sytuację. Znajomy polecił mi firmę windykacyjną, z której usług sam korzystał. Nie obiecywali (...)

współwłasność samochodu

współwłasność samochodu

własność jednego z tych współwłaścicieli? Jestem właścicielem samochodu wspólnie z żoną, ale teraz chciałbym być jego samodzielnym właścicielem. Auto kupiliśmy 5 miesięcy (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

mimo wszystko zawsze chciałam zeby moje dziecko miało kontakt z ojcem, i wtedy z wielka łaska sie z nim spotka ale w zamian musze wyjsc z nim do kina. Jesli nie pujde to nie oddaje (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez wzglądu (...)

spadek

spadek

Genesis72 Witam, jestem rozwódką, z małżeństwa mam pełnoletnią córkę. Jestem teraz w nieformalnym związku z mężczyzną, z którym mam 2-letnie dziecko. Z uwagi na to, że (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

długi żony (z którą nie mam niestety rozwodu)komornik zajął moje wynagrodzenie (z tego co wyliczyłem będzie tak przez 5 miesięcy) więc nie mam z czego płacić(zasądzone 1000 zł)I (...)

Czynsz w spółdzielni

Czynsz w spółdzielni

mieszkalnego? 3.Ile kosztuje zawarcie notarialnej umowy ze spółdzielniš o przeniesienie własnoœci lokalu (wyodrębnienie własnoœci mieszkania)? 4.Ile kosztuje założenie księgi (...)

Auto kupione w kraju bez opłaconej akcyzy.

Auto kupione w kraju bez opłaconej akcyzy.

niezarejestrowanego wcześniej na terytorium kraju zgodnie z przepisami o ruchu drogowym, 1. pierwsza sprzedaż na terytorium kraju samochodu osobowego niezarejestrowanego na terytorium kraju zgodnie (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

urodziłam i chciałam załatwić sprawy z becikowym. W mopsie Pani powiedziała mi że mam jej przynieść pity 11 za rok 2011 i 2012 oraz zaświadczenie z urzędu skarbowego o wysokości (...)

Legitymacja prasowa

Legitymacja prasowa

tam gdzie zwykli smiertelnicy nie moga wejsc. jelsi sie czegos dowiesz o legitymacji pewnego. to daj znac. gg972705 MACIU Ok. Ale co z reporterami i fotoreporterami niezwiązanymi na stałe z żadną

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

. Smutne to... Co się zaś tyczy Twojego pytania, to według mnie najlepiej będzie udać się do adwokata i z nim wspólnie ustalić plan działania. TymonTymon witam, jestem mężatką od 5 lat, ale mam (...)

wyjazd z dziecmi za granice

wyjazd z dziecmi za granice

wyjechać z dziećmi za granice i ułożyć sobie tam życie lecz nie mogę powiedzieć nic złego na mojego męża bo dla dzieci jest dobry. Chciałam spytać czy jest szansa abym wyjechała z nimi (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

wiem dlaczego zerwali z Tobą umowę, musisz się tego dowiedzieć. To, że nie przysyłali Ci żadnych monitów to nic nie znaczy. Z tego co wiem Orange w swoim regulaminie ma zapis zgodnie z (...)

Chcę się rozwieść

Chcę się rozwieść

siebie nie mówimy. Z tego co wyczytałam najlepiej aby udowodnić stały rozpad związku przez rok nie mieszkać ze sobą, a co zrobić jeżeli on nie chce się wyprowadzić? Przecież nie pójdę z (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

spędzając z nim czas i widząc go radosnego, samo też będzie radosne. Kolejne związki, będą bardziej odpowiedzialne z powodu świadomości że związek z kobietą mającą dziecko z (...)

WARTA zaniża wypłatę odszkodowanie z OC

WARTA zaniża wypłatę odszkodowanie z OC

zdarzenia. W takim przypadku zgodnie z uchwałą Sądu Najwyższego z dnia 17 maja 2007r. ( sygn.III CZP 150/06 ) nawet gdy nie dokumentujesz przeprowadzonej naprawy swojego samochodu fakturami (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

jestem w błędzie?? Pozdrawiam Kasia Chcąc odbyć aplikację kuratorską z kim powinnam najpierw skontaktowaćsię w Sądzie Okręgowym? Z prezesem sądu, kuratorem okręgowym czy kadrami? Z (...)

Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

policji.... mogę sie domyśleć że za alkohol... bo lubi pić i przyznaje się do tego.... konkubina go wyrzuciła z domu też pewnie dlatego... ma 3 synów, z żoną byłą 1 a z konkubiną (...)

Problem z zarejestrowaniem samochodu

Problem z zarejestrowaniem samochodu

Problem z zarejestrowaniem samochodu Witam Forumowiczów. Bardzo proszę o pomoc, ponieważ podczas zakupu samochodu wykazałem się nieuwagą i mam teraz ogromny problem z przerejestrowaniem (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

bac i płacic... nie warto płacic!!! To dlaczego jeździsz bez biletu autobusem. Skorzystałeś z usługi wiec musisz za nią zapłacić. Swoje zobowiązania trzeba regulować i tyle. RADA: Nie korzystaj (...)

akcyza kupno samochodu - Urzad Celny

akcyza kupno samochodu - Urzad Celny

akcyza kupno samochodu - Urzad Celny Czy jest jakiś obowiązujacy termin załatwienia sprawy w Urzędzie Celnym w związku z zakupem samochodu sprowadzonego z Niemiec? Czy od (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

się nie znam na tym. Proszę o pomoc. Co mogę zrobić w takiej sytuacji ? milthir Mieszkam razem z rodzicami.Moje relacje z ojcem są na bardzo niskim poziomie.Czy mogę wystąpic do sądu z (...)

Podwyżka alimentów

Podwyżka alimentów

korzysta: -ile Ci idzie mniejwięcej na jedzenie dla dziecka -ile wydajesz na ubrania -ile na dodatkowe zajęcia pozalekcyjne (np. pianino,...) -ile na przyjemności... Możesz też (...)

1

2