ile kosztuje wykup dzierzawy wieczystej na wlasnosc w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Czynsz w spółdzielni

Czynsz w spółdzielni

mieszkalnego? 3.Ile kosztuje zawarcie notarialnej umowy ze spółdzielniš o przeniesienie własnoœci lokalu (wyodrębnienie własnoœci mieszkania)? 4.Ile kosztuje założenie księgi (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

cwaniakom. Mam kolezanke ktora mieszka w duzym bloku ,stare budownictwo,sami sobie prowadza swoje sprawy,nie musza placic kierownikowi,ksiegowej i innym . To uwazam za wlasnosc w blokach. Ja (...)

MIESZKANIE WLASNOSCIOWE a rozwod

MIESZKANIE WLASNOSCIOWE a rozwod

/ czy polega to tylko na wymeldowaniu jego, czy też na uzyskaniu wyłącznej własności na mnie a Planuje rozwód, mamy mieszkanie własnosciowe spółdzielcze nabyte w trakcie trwania (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

. Wszystko zależy od Ciebie jak do tej sprawy podejdziesz.Jeżeli mogę Ci doradzić, to w Sądzie bądź opanowany ale wiedz czego chcesz i na czym ( na kim ) Ci zależy,na dziecku (...)

Sąsiad chce abyśmy po jego smierci przejęli jego mieszkanie lokatorskie!!!

Sąsiad chce abyśmy po jego smierci przejęli jego mieszkanie lokatorskie!!!

a następnie uchwałę ostateczną. W akcie notarialnym spółdzielnia ma obowiązek przenieść na nas własność mieszkania. Koszty przeniesienia na nas własności mieszkania określone (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

pieniedzy na dalsza nauke wiec siedze w domu bez jakiegokolwiek zawodu mam zamiar napisac o pienieadze na dzieci i na siebie. ile moge rzadac? on dzieci nie odwiedza nie spedza (...)

sprawa spadkowa

sprawa spadkowa

thx nogal Witam, może ktoś będzie umiał mi pomóc. Ile kosztuje ogłoszenie w gazecie i w jakiej się je daje, odnośnie poszukiwania osób do sprawy spadkowej? wiem tylko tyle, (...)

Wykup mieszkania lokatorskiego

Wykup mieszkania lokatorskiego

. Tracą na tym spółdzielcy. Pecha mają przede wszystkim ci, którzy złożyli wnioski o wykup po 15 września. Osoby, które zrobiły to wcześniej, mogą liczyć na rozpatrzenie na (...)

Obawa przy zakupie mieszkania spółdzielczo-własnościowego

Obawa przy zakupie mieszkania spółdzielczo-własnościowego

okresie rocznym jakies 100,00 na miesiac za gaz, ktorym ogrzewam mieszkanie i wode. razem jakies 310,00 PLN na miesiac kosztuje mnie eksploatacja mieszkania dla trzech osob. nikomu nie polecam (...)

spadek

spadek

pieniędzy był tylko mój mąż ze względu na to że ojciec nie utrzymywał kontaktu z córką. Moje pytanie brzmi, czy w chwili nabycia praw spadkowych w/w polisa wchodzi w (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

to bywa w życiu? (walkarz) Potrzebuję informacji na temat możliwości wyegzekwowania alimentów na dziecko w od bezrobotnego? czy są na to jakies szanse? czy w momencie (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

bez łazienki, ubikacji na koszt swoich rodziców też pijących i prowadzących "lekki" tryb życia).Jednak była żona ma zasądzone widzenia w 2 weekendy w miesiącu. Zabiera syna w (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

becikowego? (oczywiście przy zachowaniu zasady obowiązkowych badań ciążowych raz w trymestrze). Czy próg 1922PLN na osobę w rodzinie czyli w tym wypadku na mnie i noworodka (...)

Wykup mieszkania

Wykup mieszkania

Witam. Szukam odpowiedzi na 2 pytania. 1. Czy wykup mieszkania spółdzielczego to wg. prawa to samo co zakup mieszkania? I czy w związku z tym obowiązuje mnie 5 letni okres kiedy w (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

NIEOKREŚLONY, A W DRUGIM NA 10/18 I MAM UMOWĘ NA CZAS OKREŚLONY. CZY MOGĘ WZIĄĆ URLOP WYCHOWAWCZY W ZAKŁADZIE, W KTÓRYM MAM UMOWĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY I PRACOWAĆ (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

niepełnosprawnej może polegać w całości lub w części na osobistych staraniach o wychowanie lub o utrzymanie uprawnionego. W takim jednak wypadku świadczenie alimentacyjne pozostałych (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty na siebie???? bardzo prosze o pomoc kinamina Jesli w marcu koncze 25 lat i chce dalej studiowac dziennie, czy w takim przypadku jestem w stanie wygrac sprawe o alimenty w (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

. Serdecznie pozdrawiam, Tomasz Piotrowski Dyrektor ds. komunikacji P.R.E.S.C.O. PS. Nie zawsze będę w stanie odpisać od razu na zawarte w wątku lub na priv pytania, ale na (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

pracy. ty pewnie zarabiasz koło 3 tysięcy. My kobiety jesteśmy w stanie zarobić do 1100zł. a chcąc iść do pracy opiekunka kosztuje nas od 600zł w góre. i ile nam zostaje w (...)

Niewłaściwy wniosek? Co teraz?

Niewłaściwy wniosek? Co teraz?

wieczystej. Przynajmniej tak jest w mojej spółdzielni, gdzie na 7500 mieszkań załatwionych jest już 2000 wniosków. tobiaszek Dzięki za radę. Cieszę się ze zgodności Waszych poglądów. (...)

Przekształcenie mieszkania spółdzieczego na własnościowe

Przekształcenie mieszkania spółdzieczego na własnościowe

oczywiście odpowiednią kwotę na wykup tego mieszkania na własność. W bieżącym roku założyłam księgę wieczystą dla tego mieszkania. Niestety, przekształcenia mieszkania (...)

wykup mieszkania - jak sie zabezpieczyć??

wykup mieszkania - jak sie zabezpieczyć??

podarować jako darowiznę. Babcia sporządziła już testament. Chciałam sie zapytać ile trwa wpis do księgi wieczystej, tzn jak długo sie na niego czeka(bo słyszałam ze ok 3 m-cy). (...)

Służebność

Służebność

ustawie czasu, czyli 20 lub 30 lat, w zależności od tego, czy posiadacz służebności był w dobrej, czy w złej wierze (art. 172 k.c). Jednakże władanie w zakresie służebności (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Signum Wojciecha Dynasia z Sosnowca. Skutecznie w 100% choc nie ukrywam, troche się naczekałem szczególnie w kolejce na pierwsza wizyte. Gość widac rozchwytywany i pozajmowany bo nawet (...)

Ile kosztuje służebność na drodze

Ile kosztuje służebność na drodze

Ile kosztuje służebność na drodze Witam, Proszę o pomoc. Mam działkę budowlna która nie ma dojazdu na wspólwłasność. Chcę rozdzielić współwłasność i potrzbuję służebności (...)

ile kosztuje założenie ksiegi wieczystej na mieszkanie wlasnościowe  spółdzielcze ? i ile trzeba

ile kosztuje założenie ksiegi wieczystej na mieszkanie wlasnościowe spółdzielcze ? i ile trzeba

ile kosztuje założenie ksiegi wieczystej na mieszkanie wlasnościowe spółdzielcze ? i ile trzeba ile kosztuje założenie ksiegi wieczystej na (...)

Podzial majatku malzenskiego bez rozwodu

Podzial majatku malzenskiego bez rozwodu

studiujacego syna. w domu na dzialce (wlasnosc spolna) za zgoda meza wprowadzaja sie obcy ludzie. czy zona ma prawo sie nie zgodzic? w jaki sposob wyegzekwowac by przez meza w (...)

Podział majątku

Podział majątku

a jestem już u kresu wytrzymałosci ,jestesmy z mężem 14 lat po slubie a 7 lat żyliśmy w konkubinacie w tym czasie kupiliśmy mieszkanie na meża i zakład na dwoje cały czas pracowałam (...)

Mieszkanie policyjne

Mieszkanie policyjne

na drodze sądowej,ale podobno mamy marne szanse na otrzymanie mieszkania. anulawasz Mieszkam w Warszawie w dużym lokalu /90m2/ lokal jest z zasobow gminnych ale w gestii MSWiA (...)

1

2