Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Czynsz w spółdzielni3 Listopada 2004

  MIESZKANIE SPOLDZIELCZE NA WLASNOSCIOWE. 1. CZY PRAWDA JEST CZY NOTARIUSZ MUSI ZWROCIC SIE DO OJCA O ZEZWOLENIE NA WYKUP TEGO MIESZKANIA 2. ILE TAK NAPRAWDE KOSZTUJE WIZYTA U NOTARIUSZA (...)

 • Rozdzielczość majątkowa24 Stycznia 2003

  Mam pytanie ile kosztuje spisanie oświadczenia o rozdzielczość majątkową - może jakieś kontakty ktoś ma??:) (madziasz) U notariusza kosztowało mnie to około 500 zł (byłem (...)

 • PODZIAŁ MAJĄTKU pilne24 Lutego 2004

  Proszę o odpowiedź. Ile kosztuje sprawa o podział majątku,chodzi mi o kwotę pieniężną, ile Sąd pobiera pieniędzy.proszę dokładnie opisać.dziękuję (ILONA) Jezeli podział majatku (...)

 • Ile kosztuje testament u notariusza?15 Listopada 2011

  Moja mama chce ustanowić testament u notariusza, ile to może kosztować? niedrogo taka usluga kosztuje ponad stówkę babasz u mnie w domu ojciec zapłacił jakieś 150zł albertkow (...)

 • Notarialny Rejestr Testamentów6 Lutego 2012

  Witam, dowiedziałem się własnie ze istnieje cos takiego jak rejestr testamentów. Co to jest za instytucja czy twór i co on daje i ile kosztuje figurowanie w takim rejestrze? Czy potwierdzając (...)

 • Jesli w marcu koncze 25 lat i chce dalej studiowac dziennie14 Lipca 2007

  Czy w takim przypadku jestem w stanie wygrac sprawe w sadzie? Twoje pytanie jest zbyt ogólne, nikt ci nie jest w stanie odpowiedzieć bez znajomości dokładniejszych info. marzenie609 Moge podac dokladniejsze (...)

 • Ile kosztuje przepisanie mieszkania???2 Sierpnia 2005

  Witajcie! Mąż kupił przed naszym ślubem mieszkanie(na kredyt hipoteczny).Ja jestem współkredytobiorcą.Teraz chce je przepisać na mnie, zatem poradżcie proszę jak to zrobić najtańszym kosztem? Dodam, (...)

 • Odpowiedzialność za długi współmałżonka11 Lipca 2002

  Mój mąż bez mojej wiedzy narobił olbrzymich długów w trakcie trwania naszego małżeństwa. Kiedy jego sprawki wyszły na jaw, podpisaliśmy intercyzę. Próbowałam dowiedzieć się jaka jest moja sytuacja, (...)

 • Nieskonsumowane małżeństwo-czy dziedziczy?10 Lipca 2006

  Mam problem. Mój dziadek na dwa lata przed śmiercią ożenił się ze swoją opiekunką. W zamian za opiekę miała dostać po nim emeryturę ( całkiem niezłą) i mieszkanie spółdzielcze. Opiekunka emeryturę (...)

 • Przepisanie własności domu21 Września 2004

  Moi Teściowie są właścicielami działki o raz domu na tej działce. Dom posiada dwa wejścia oraz dwa osobne numery budowlane. Jest to Bliźniak. Budowa nie została jeszcze odebrana. Czy jest możliwość przepisania (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane