ile kosztuje koncesja na alkohol 2011 w sklepie Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

to bywa w życiu? (walkarz) Potrzebuję informacji na temat możliwości wyegzekwowania alimentów na dziecko w od bezrobotnego? czy są na to jakies szanse? czy w momencie (...)

Chcę się rozwieść

Chcę się rozwieść

,wydawalo mi sie ze nadajemy na tych samych falach. Zaszlam w ciaze,oboje chcielismy tego dziecka,to nie byl przypadek. Gdy maly mial juz 1.5 roku dopiero zdecydowalismy sie na slub. Nic nie (...)

Reklamacja butów - zwrot gotówki

Reklamacja butów - zwrot gotówki

grzegorzewska Ja mam podobny proble z butami, poniewaz kupiłem buty w SKLEPIE MARKOWYM SPORTING NA PASAZU W TESCO W WAŁBRZYCHU i w butach po 2 miesiacach rozkleiła (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

ktorej bylem zatrudniony na pelny etat ?? Jasiu prawo-pracy.net Mam pytanie ile należy mi sie urlopu??? W 2007 w czerwcu skończyłam szkołe a w pażdzierniku poszłam na (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty na siebie???? bardzo prosze o pomoc kinamina Jesli w marcu koncze 25 lat i chce dalej studiowac dziennie, czy w takim przypadku jestem w stanie wygrac sprawe o alimenty w (...)

Koncesja na sprzedaż alkoholu

Koncesja na sprzedaż alkoholu

kosztuje ponad 2000zl rocznie.Mam pytanie: Czy prowadzac lokal moge zrezygnowac z oplacania koncesji na alkohol wysokoprocentowy i sprzedawac wodke wylacznie w drinkach?Czy na (...)

Koncesja na alkohol Euro 2012.

Koncesja na alkohol Euro 2012.

Koncesja na alkohol Euro 2012. Jak wygląda staranie się o koncesje na alkohol? Ile kosztuje? Ile trwa? Jakie są potrzebne dokumenty? Chodzi o sprzedaż (...)

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

jedno dziecko, wiedząc ,że nie bedzie was na to stać. A później właśnie są lamenty- skąd wziąć teraz pieniadze na to czy na tamto i jak tu zrobić zeby mniej płacić na tamte (...)

koncesja na alkohol 2012

koncesja na alkohol 2012

koncesja na alkohol 2012 Witam. Organizuje imprezę w miejscu gdzie nie ma żadnego baru ani innego punktu gdzie mozna kupic alkohol. Czy jest możliwość abym kupił i sprzedawał (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

pieniedzy na dalsza nauke wiec siedze w domu bez jakiegokolwiek zawodu mam zamiar napisac o pienieadze na dzieci i na siebie. ile moge rzadac? on dzieci nie odwiedza nie spedza (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

pracuję przez 5 dni w tygodniu na etacie 8 godzin dziennie; w weekendy pracuję na nocki w sortowni pieniędzy; nie mam życia towarzyskiego, czasu ani dla siebie ani dla dziecka (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

isc do pracy. ty pewnie zarabiasz koło 3 tysięcy. My kobiety jesteśmy w stanie zarobić do 1100zł. a chcąc iść do pracy opiekunka kosztuje nas od 600zł w góre. i ile nam zostaje (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

mieszkanie ze względu na dziecko.Po ukończeniu studiów podejmuje pracę w innej jednosce i mieszka w internacie. Po kilku latach zakłada drugą rodzinę i na jej potrzeby kupuje (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

bez łazienki, ubikacji na koszt swoich rodziców też pijących i prowadzących "lekki" tryb życia).Jednak była żona ma zasądzone widzenia w 2 weekendy w miesiącu. Zabiera syna w (...)

Legalizacja miękkich narkotyków

Legalizacja miękkich narkotyków

poważny roz....l w mózgu. To, że alkohol (który bądź co bądź nie uzależnia w takim tempie) też jest przyczyną wielu nieszczęść, nie jest w żadnym razie argumentem za legalizacją (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

becikowego? (oczywiście przy zachowaniu zasady obowiązkowych badań ciążowych raz w trymestrze). Czy próg 1922PLN na osobę w rodzinie czyli w tym wypadku na mnie i noworodka (...)

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

malzenstwa od czego w ogole zaczać? mieszkam w malej miejscowosci i ze wzgledu na stan zdrowia nie moge ujezdzac po pranikach kto moze mi pomoc? marta alimenty.pl Witam, byłam dokładnie (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

niepełnosprawnej może polegać w całości lub w części na osobistych staraniach o wychowanie lub o utrzymanie uprawnionego. W takim jednak wypadku świadczenie alimentacyjne pozostałych (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

mieć podstawy a ile premii w takim wypadku? grazyna66 Od 1 stycznia minimalne wynagrodzenie za pracę wyniesie 1.386 zł. pozdrawiam maryja Witam Ile będzie wynosiła najniższa krajowa w (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

. Serdecznie pozdrawiam, Tomasz Piotrowski Dyrektor ds. komunikacji P.R.E.S.C.O. PS. Nie zawsze będę w stanie odpisać od razu na zawarte w wątku lub na priv pytania, ale na (...)

Szukam dobrego prawnika!!!! Pomocy!!!

Szukam dobrego prawnika!!!! Pomocy!!!

ze nie mam zadnych swiadkow na to i nie wiem co mam zrobic jestem w kropce a od 3 lat widziala ja moze z 9 razy i chce ja na kazde swieta jakie sa w roku i nawet na jej urodziny (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

samochód przepisał na ojca, pracuje na czarno, wynajmuje mieszkanie. Zostawił potężne obciążenia na domu (niespłacona hipoteka po jego kredycie na firmę). Jakie są warunki, (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

sprawą ojca i matki w równym stopniu. Mój kolega płaci na 8-miesięczne dziecko 1500 PLN alimentów!! Czy naprawdę matka wydaje miesięcznie na córkę 3tyś zł? (zakładam, że ona również (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

. Oplywa w dostatki a na dziecko zaluje, bo wie, ze mamusia na uszach stanie zeby Maluszkowi nic nie zabraklo. Bywaly takie chwile, ze nie bylam juz w stanie zwiazac konca z koncem, a (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

pracy. ty pewnie zarabiasz koło 3 tysięcy. My kobiety jesteśmy w stanie zarobić do 1100zł. a chcąc iść do pracy opiekunka kosztuje nas od 600zł w góre. i ile nam zostaje w (...)

podać do sądu czy nie???

podać do sądu czy nie???

. Nikogo nie obchodzi czynsz ani koszt leków. W takim przypadku tyle zyskasz o ile sąd podniesie Ci alimenty na dziecko. O ile oczywiście on to zapłaci. Jeżeli nie, a wszystko co (...)

KONCESJA NA ALKOHOL!!!!

KONCESJA NA ALKOHOL!!!!

koncesja jest zalatwiona i wstawilam do lokalu alkohol ale ktos dal cynk na policje i straz miejska i sprawa jest napolicji jak sie bronic i jak z tego wybrnac. POMOCY !!!! (monikornel) Na (...)

dłlużnicy alimentacyjni brońmy się

dłlużnicy alimentacyjni brońmy się

nie masz na pampersy takim jak ty zawsze krzywda :) Jurek400 Żeby realnie i w miarę na poziomie dziś utrzymać w Polsce dzieciaka w szkole średniej trzeba na niego (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

...... H(a)Ci do tego Ja dostalam mandat 100 zl za otwarta puszke piwa siedzac spokojnie z kumpela na murku wieczorkiem w pierwszy dzien pobytu w Polsce,takie bylo przywitanie mnie w (...)

Zatajanie zarobków przez eks.

Zatajanie zarobków przez eks.

nikły no i czas na dzieci... Mama XXX właśnie funduje swoim dzieciom taką samą traumę. Prawda jest taka, że w tych wszystkich walkach o alimenty, dobro dzicie jest na końcu lub wcale (...)

1

2

3

4

5

...

18