ile jest pytan na prawo jazdy b 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

praktyczną jazdę. Posiadał prawo jazdy kat. A,B,C, E. W wyroku sądowym napisane jest iż zatrzymuje mu się prawo kat. A,B. O innych nic nie ma. Mąż zdał na (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

prawo-pracy.net jeżeli nie jestem zamężna a jestem na wychowawczym to mam szanse na płatny wychowawczy? jak to załatwić?? monia prawo-pracy.net Do końca 2008 r. będę na (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

wypytać Remek55 Bo włodek u mnie już wystąpiło zasiedzenie i czytam w necie na stronach prawniczych czy na agrobiznesie że wygranie takiej sprawy jest zerowe Remek55 Remek. Na (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

przekazaniem pieniędzy Mojej Byłej. Była złożyła wniosek o kredyt na moje nazwisko na poczet alimentów bez mojej wiedzy.Czy to jest możliwe?czy prawo na to pozwala?Dzieci (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

miesiecy .czyli od stycznia do lipca. milena prawo-pracy.net minol juz rok jak pracuje w tej samej firmie na umowe na czas nieokreslony mam 28 lat ile mam urlopu na ten rok dziura (...)

Prawo jazdy bez zaliczek z wpisem

Prawo jazdy bez zaliczek z wpisem

Marcin-dokumenty@wp.pl Witam jaka cenakatb Siwy ile kosztuje prawo jazdy kat.b kamikadze Mam problem ze zrobieniem prawo jazdy w uk kategoria B czy mozna prosic o kontakt (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

jest zawsze najwazniejsza. Nigdy nie przwozic dochodu i inwestowac na Filipinach tak dlugo az Prawo posiadania ziemi na Filipinach nie zostalo dostosowna do epoki globalizacji (na (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

, a dodatkowo możecie zadawać mu pytania na które musi odpowiedzieć), po takiej sprawie jeżeli jest to nieskuteczne, składajcie wniosek o odebranie prawo jazdy i skierujcie dłużnika (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

, mam zaleglosci alimentacyjne ktore mem zamiar splacic. komornik straszy wiezieniem w irlandii czy to mozliwe? wiem tez ze w takich przypadkach zatrzymywane jest prawo jazdy. prawo jazdy (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

umowę na 1/2 etatu na 3 m-ce, a pracowała na cały etat, w między czasie zaszła w ciąże a umowa wygasła 01.10.2010 i nie chcą jej przedłużyć na pełny etat. co w takiej sytuacji (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

straszne bolesci kregosłupa gabormar prawo-pracy.net Jak długo można przebywać na zwolnieniu lekarskim? Sylwia prawo-pracy.net czyli moge isc a jak to wyglada ta cala kontrola zusu gosiaczek237 (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

- jest na miejscu poprostu. w kazda sobote idzie z dziadkiem ze str ojca na drobne zakupy, ten dziadek pomaga jej w nauce jak i daje drobne na drobne zachcianki. matka dziecka zjawia (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

rodzina.(siostry, bracia, rodzice). Dodam jeszcze że była niemką ze względu na prawo krwi (po rodzicach) jak i prawo ziemi (urodzona na terenie Niemiec). Po wojnie teściowa wyszła (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

pieniedzy na dalsza nauke wiec siedze w domu bez jakiegokolwiek zawodu mam zamiar napisac o pienieadze na dzieci i na siebie. ile moge rzadac? on dzieci nie odwiedza nie spedza z nimi (...)

Utrata prawa jazdy

Utrata prawa jazdy

raz. Czekam teraz na wyrok sądowy. Chciałabym sie dowiedzieć na ile moge utracić prawo jazdy i jakie konsekwencje będą podczas nastepnej kontroli drogowej w przypadku gdyby (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

nie każdego stać na 100 czy 200 zł na poradę ,bądź ok . 1000- 1500 na "reprezentanta" w sądzie iza12014gmail.com alimenty.pl Prawo rzekomo mówi tyle ile ojciec dziecka (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

szczęśliwy, właśnie dla własnego dziecka. Zresztą oboje rodziców powinno być szczęśliwymi na tyle na ile to możliwe. Niulka, dziękuję za link. Przeczytałem 3 strony i dalej sobie (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

to, że ją zostawiłem. Wiem, że albo nie wyrazi zgody na rozwód, albo będzie chciała orzeczenia mojej winy. Czy mam jakieś szanse na to, żeby się od niej uwolnić? Wiem, że bardzo zależeć (...)

Odzyskanie prawa jazdy

Odzyskanie prawa jazdy

dokumenty o robienie od nowa jest to prawda i ile to potrwa dan Stracilem prawo jazdy za predkosc na 3 miesiace zarabiam kierując na chleb czy mozna szybciej odzyskac (...)

zalatwie prawo jazdy

zalatwie prawo jazdy

zalatwie prawo jazdy Załatwie prawo jazdy kat B,C z UA legalnie z wpisem. prawojazdyua@gmail.com Czesc.Jestem zainteresowany,odpisz na laguna1@ymail.com ELCUBANO hej jestem (...)

PRAWOJAZDY NA UKRAINIE

PRAWOJAZDY NA UKRAINIE

697-078-769 / saszaukraina@tlen.pl saszaukraina jestem zainteresowany kupnem prawa jazdy kat b pilnie potrzebuje prawka ile potrzeba pieniędzy na początku prosze o pilną odpowiedz (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

mam pecha.niech was szlak:? gosc.33 alimenty.pl mąż też jest cwany. Na badaniu wyszedl lepiej.Ponoć jest bardziej skoncentrowany na dziecku a ja na sobie (powiedziałam, że (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

były juz mąż chocaz zarabia więcej niż 3 tys. pln przekonał księgową w swojej firmie, zeby mu na kwitkach wpisywała 1600. Na rozprawie zrobił cyrk - jaki on to jest biedny, nic nie (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

odpowiadaja. nawet jak nasi szanowni klienci sie na nas skarza za jakies bzdury i owa skarga nie jest podpisana imieniem i nazwiskiem to jest to skarga nieoficjalna i nie jest rozpatrywana. (...)

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

chcial zabrac dzieci- to wszystko co wiem trzymalo mnie przy nim,jednak teraz jest mi wszystko jedno!!! Odejde bez wzgledu na wszystko,na decyzje sadu na jego gadanie! Odejde bo to niczego (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

podział majatku, jedynie na możliwość dochodzenia alimentów od strony winnej. rafałł43 Mam taką sytuacje, rozstaje się z mężem, czy jest szansa na zasądzenie alimentów (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

tygodniowo a placi duzo wiecj zer niz Dawid tutaj sugeruje. Poprostu musisz udowodnic na papierze ile wydajesz, rachunki itp. Zas ojciec dziecka musi potem udokumentowac swoje dochody i to ile (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

. na rzecz byłego męża. Były mąż miał zasądzone na alimenty na dzieci od 2000r. i w ogóle ich nie płacił. Teraz dzieci są już dorosłe, zatem alimentów bieżących nie ma, ale (...)

Przedawnienie wyroku

Przedawnienie wyroku

2006.08.14 wezwanie do zakładu karnego na 10 miesiecy po ilu latach jest przedawnienie miki prawo-cywilne.net Z tytułu wynagrodzenia za pracę (umowa o pracę na czas nieokreślony) (...)

prawo jazdy

prawo jazdy

sytuacji gdy chcę trochę pojezdzic autem przed egazaminem na prawo jazdy i będę z opiekunem, który ma prawo jazdy, ale nie jest on instruktorem nauki jazdy?z (...)