Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Alimenty dla byłego współmałżonka22 Maja 2001

  Jestem po rozwodzie. Mój mąż został uznany winnym rozpadowi małżeństwa. Moja sytuacja finansowa uległa pogorszeniu. Chciałabym wystąpić o alimenty na swoją rzecz. Mam jednak wątpliwości czy mam szanse (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym26 Czerwca 2006

  odpuści i tylko skończy się na wylaniu piwka;) policjant.. Otrzymalem niedawno mandat za spozywanie alkoholu w miejscu publicznym. Na mandacie policjant napisal sto zloty zamiast sto zlotych, czy jest (...)

 • ILE TRWA ROZWÓD ???30 Października 2002

  Bardzo proszę, powiedzcie mi ile czasu trwa rozwód, jeśli zarówno ja jak i mój mąż jestesmy zgodni co do rozwodu i nie mamy dzieci.. Z góry dziękuje.. (Stella) rozwód mojego męża z pierwszą żoną (...)

 • zabrane prawo jazdy 1promil17 Marca 2013

  Witam Wczoraj zabrali mi prawo jazdy(nie spowodowałem żadnej kolizji, rutynowa kontrola) . Od razu po zatrzymaniu wydmuchałem 0,44 mg/l, na izbie po dokładnym badaniu pierwszy pomiar wyszedł 0,50 mg/l w 2gim (...)

 • SEX Z NIEPEŁNOLETNIĄ16 Września 2002

  Mam zamiar współzyć z niepełnioletnią(16 lat) - czy jej rodzice mogą mnie oskarżyć i na jakiej podstawie (MŁODY) To jeszcze tego nie zrobiłeś? Ożeń się, nie będziesz miał wtedy wyrzutów sumienia (...)

 • Podwyższenie alimentów22 Lipca 2004

  napisała ile alimentów ma, ani co robi sama by dziecko utrzymać... ale co to ma za zanczenia, skoro można własne frustracje wyładować, prawda? Koszmar... znikam stąd czym prędzej kika mam (...)

 • jazda bez prawa jazdy18 Maja 2010

  witam mam skończone 15 lat, czasem z moim znajomym ( który posiada auto i prawo jazdy) jeżdżę po drogach publicznych, oczywiście taki prawie w ogóle nie uczęszczanych - chciałabym się dowiedzieć co mi (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  Witam.mam znajomą ktyóra prosiła mnie o poszukiwanie informacji na temat możliwości pozwania pracodawcy - pracowała bez umowy i została oskarżona o kradzież ( śmiesznej i małej kwoty) i o opuszczenie (...)

 • Czynsz w spółdzielni3 Listopada 2004

  MIESZKAL , NAWET NIE BYL ZAMELDOWANY ( PRZEBYWA ZA GRANICA ). W ROKU 1995 MOI RODZICE SIE ROZWIEDLI, TERAZ CHCEMY PRZEKSZTALCIC MIESZKANIE SPOLDZIELCZE NA WLASNOSCIOWE. 1. CZY PRAWDA JEST CZY NOTARIUSZ (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie1 Czerwca 2007

  witajcie, za trzy tygodnie mam druga sprawe rozwodową.Mąż odszedł ode mnie 2 lata temu, po prostu po jednej z nocnych imprez(wrócil o 6 rano) gdy zaczęłam robić mu wyrzuty wyszedl z domu jak sie okazało (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane