i c 2869/16 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


PIT-11 i PIT-8C?

PIT-11 i PIT-8C?

PIT-11 i PIT-8C? mamy zamiar wspolnie sie rozliczyc. moj mąż otrzymał od pracodawcy PIT-11 oraz PIT-8C. proszę o pomoc, za pomocą jakiego formularza powinnam się i w jakie pozycje (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

. Ale jeżeli widze że ktoś coś kręci i do tego dług na długu mu stoi i dostrzegam to że to zawodowy wyłudzacz to muszę zacisnąć wargi i bez pieprzenia mu powiedziec kilka słów. (...)

POMOCY piszę test z prawa

POMOCY piszę test z prawa

miałaby być mocodawcą. c. jest ważna i wywołuje skutki prawne. 10. Brak zdolności do czynności prawnych powoduje a. bezwzględną nieważność. . względną nieważność. c. bezskuteczność (...)

Jak rozliczyć PIT-11 i PIT-8C ?

Jak rozliczyć PIT-11 i PIT-8C ?

Jak rozliczyć PIT-11 i PIT-8C ? Witam, Chcę rozliczyć się wspólnie z mężem lecz nie wiem czy mogę to zrobić za pomocą PIT-37. Mąż otrzymał od pracodawcy PIT-11 oraz PIT-8C w (...)

Dostęp do drogi publicznej

Dostęp do drogi publicznej

wydzielenie z działki 'A' dwóch niewielkich działek, 'B' i 'C'. Pozostała część całej nieruchomości 'A' pozostaje we współwłasności. Działka B przypada jednemu ze współwłaścicieli, (...)

przemoc psychiczna w domu

przemoc psychiczna w domu

(mieszkanie dostała jako darowiznę) Siedzę i piszę to w obcym mieszkaniu, bez mojej córeczki, i nic nie wiem o pozwach alimentach i rozwodach. Kosmos. aha dostałem sms a - [i]wyślij (...)

spadek- podziały - zameldowanie

spadek- podziały - zameldowanie

: - MAZ C ma prawo do 1/4 domu DOM 1 (bo po PANI A czyli swojej zonie) ? I trudniejsze - gdy umrze MEZ C, to czy Corka B bedzie miala prawo do jego spadku? Czy tez tylko rodzenstwo MEZA C? (...)

Witam,zostałem zwolniony z pracy z 3miesięcznym wypowiedzeniem.Pierwszm m-c to urlop,2i3 m-c zakład

Witam,zostałem zwolniony z pracy z 3miesięcznym wypowiedzeniem.Pierwszm m-c to urlop,2i3 m-c zakład

Witam,zostałem zwolniony z pracy z 3miesięcznym wypowiedzeniem.Pierwszm m-c to urlop,2i3 m-c zakład Witam,zostałem zwolniony z pracy z 3miesięcznym wypowiedzeniem.Pierwszm m-c to (...)

Spadkobierca, zapisobierca ... trudny przypadek spadkowy. Proszę o pomoc w interpretacji.

Spadkobierca, zapisobierca ... trudny przypadek spadkowy. Proszę o pomoc w interpretacji.

ustanawiam A" Pytania: 1. Czy B i C to spadkobiercy czy zapisobiercy? Czy można być spadkobiercą i zapisobiercą jednocześnie? 2. Czy niepowołanie D do dziedziczenia domu i samochodu, (...)

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

Tarnowie, wykładowca Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury. Więcej informacji: http://www.szkolenia.abc.com.pl/x_C_I__P_40157576__PZTA_0D.html 9. UDZIAŁ OBROŃCY I PEŁNOMOCNIKA (...)

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

z prokuratury o zatrzymaniu dokumentu i co dalej ? Czy jest możliwość odzyskania po 18 miesiącach z założeniem blokady na resztę kary . I kiedy mogłaby podchodzić do egzaminu, a i (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

alimenty.pl bez obrazy...ale skumaj ze on (w angli),dzieckiem nie musi sie zjamowac i caly trud w wychowaniu i odpowiedzialnosci spoczywa na mnie.....a wydatki i szkolnictwo we wloszech jednak (...)

Kazus, wskazówka, porada, prawo handlowe

Kazus, wskazówka, porada, prawo handlowe

transakcję. Zarząd spółki jest trzyosobowy i stanowią go A, B i C. Umowę kupna ze strony spółki podpisało dwóch członków zarządu. A i B. W toku egzekucji przeciwko spółce (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

DZIECKIEM POWINNO WYGLĄDAC TAK: CO DRUGI WEEKEND W MIESIĄCU. A RESZTA TO SPRAWA UMOWNA MIĘDZY MATKĄ !!!!D Z I E C K I E M!!!! I OJCEM. NAJWAŻNIEJSZE JEST DOBRO DZIECKA. (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

nieczytelnego i pieczątka jakiejś firmy. Dodam, że umowa została sporządzona pomiędzy mną, a osobą widniejącą na dowodzie jako właściciel (pozycja c.1) Zaczęłam od UC i wszystko (...)

Utrata prawa jazdy

Utrata prawa jazdy

znajomy jest kierowca ciężarówek i ostatnio wracając z Włoch jechał trzy doby bez postuju i w polsce miał kontrolę policyjną no i zabrali mu prawo jazdy na kategorię E i tu (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

usługach żyda lecha wałęsy i kwacha, te zlodzieje i smierdziele skonczyly zawodowke i zrobily sobie zaocznie liceum przez 2 lata a ja kurwa 3 lata chodzilem i maja taki sam paierek (...)

Niska temperatura w pracy

Niska temperatura w pracy

taki oto przepis: § 30. W pomieszczeniach pracy należy zapewnić temperaturę odpowiednią do rodzaju wykonywanej pracy (metod pracy i wysiłku fizycznego niezbędnego do jej wykonania) nie niższą niż (...)

Wykonanie witryn internetowych a raczej ich brak

Wykonanie witryn internetowych a raczej ich brak

2500zł i do dziś Pan nie naprawił witryn, ba nawet nie raczy ruszyć się i to naprawić co zrobić w takiej sytuacji chce odzsykać swoją gotówkę, iść na policję gdzie najbardziej efektownie (...)

Naruszenie praw intelektualnych???

Naruszenie praw intelektualnych???

wyraźnie zastrzeżone, że ich dalsze rozpowszechnianie jest zabronione, c) aktualne wypowiedzi i fotografie reporterskie, 2) krótkie wyciągi ze sprawozdań i artykułów, o których (...)

jak ujawnić prawdziwe dochody

jak ujawnić prawdziwe dochody

"A"... Szefowie firm "A" i "C" mają to samo nazwisko, więc to jakaś rodzina, a kierownik firmy "B" jest ich znajomym (sprawdziłam na naszej-klasie)... I ja myślę, że po prostu tatuś (...)

odszkodowanie

odszkodowanie

przytoczonym wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości Wspólnot Europejskich z dnia 19 listopada 2009 r. w sprawach połączonych C-402/07 i C-432/07 Sturgeon i inni, chciałabym zwrócić (...)

Monitoring miejsca postojowego a RODO

Monitoring miejsca postojowego a RODO

przekazane policji. Mam następujące pytania: 1. Czy w związku z powyższym, mają zastosowanie przepisy RODO? W mojej ocenie nie, ze względu na punkty b i c powyżej, tj. teoretycznie nikt, w (...)

Umowa sprzedaży, czy darowizny

Umowa sprzedaży, czy darowizny

-5%. Wydaje mi się, że najkorzystniejsze jest podpisanie umów między B-D i C-E. Jakie to miałyby byc umowy: darowizny, czy sprzedaży? Osoby te nie są ze sobą spokrewnione, a wartość pojazdu (...)

jak napisać pełnomocnictwo do licytacji wzór?

jak napisać pełnomocnictwo do licytacji wzór?

minuty: Data , miejsce P E Ł N O M O C N I C T W O Ja, niżej podpisany/a..............., zamieszkały/a przy ulicy .........., legitymujący/a się dowodem osobistym nr ........., nr (...)

Jaki podatek od sprzedaży działki?

Jaki podatek od sprzedaży działki?

sądów są  w tej sprawie niejednoznaczne, jest orzeczenie Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości w tej sprawie (akta C-180/10 i C-181/10) wiolka60

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

odszkodowanie 1900 zl za 3 lata . Skad wzial taka wycene,skoro wyliczyl wartosc dzialki na 52 zl za 1 m i 170 m jest zajete przez te linie mamuska487 i jak dostał już ktoś niech ktoś napisze przecież (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

możesz prowadzić swoje sprawy związane z alimentami i inne. Dalej - jeżeli nie mieszkasz z matką to możesz pozwać i ją o alimenty, o ile nie pracujesz i nie możesz utrzymać się sama. (...)

Canal+, roszczenie KRUK-a

Canal+, roszczenie KRUK-a

ulica i numer budynku się zgadzają,to mieszkamy osobno i jestem zameldowana pod innym numerem mieszkania.Według mnie to bezczelność,czy oni mają prawo tak działac??Powiedzieli mi że nawet (...)

pilnie potrzebuje odpowiedzi na pytania

pilnie potrzebuje odpowiedzi na pytania

rejestracyjnego w podatku od towarów i usług z chwilą utraty zwolnienia od podatku lub z chwilą rezygnacji z tego zwolnienia b) jest obowiązany do złożenia zgłoszenia rejestracyjnego w podatku od (...)

1

2

3

4

5

...

19