Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zasypywanie murków ogrodzenia popiołem przez sąsiada22 Kwietnia 2013

  Nasz sąsiad zasypuje murki ogrodzenia zabrudzonym popiołem(szkło, spalone plastiki, gwoździe)na naszej prywatnej posesji. Najpierw zasypywał ziemią teraz zasypuje popiołem. Wzywana policja (...)

 • Obowiązki dozorcy Prywatnej Kamienicy19 Listopada 2012

  witam wszystkich mam pytanie dla panstwa prosze o pomoc w sprawie obowiazku dozorcy prywatnej kamienicy w poznaniu czy to co napisała włascicielka czy ma racje prosze o opinie a wiec tak chodnik przylegajacy (...)

 • nielegalna wycinka choinek.19 Grudnia 2011

  Witam hcialem się dowiedziec co grozi osobie ktora nielegalnie wytnie choinke z lasu lub prywantej posesji czy mozna za to trafic do wiezienia czy jest to kara pieniezna? do wiezienia jak najbardziej mozna (...)

 • Parkowanie pojazdu na prywatnej posesji.26 Października 2011

  Witam. Moje pytanie brzmi co moge zrobić z osobami które zajmują miejsca parkingowe przedzielone do mojego bloku. Zaczyna sie sezon przylotu nieopieżonych studentów, koło mnie powstał nowy blok ze zbyt małą (...)

 • stłuczka na prywatnym podwórku 8 Sierpnia 2011

  Mam takie pytanie, czy jeżeli doszło do stłuczki samochodowej na prywatnej posesji w momencie kiedy parkowało tam parę samochodów, to czy podlega to karze? Czy policja może wypisać mandat (...)

 • Brak dostępu do klatek schodowych 20 Marca 2011

  Witam Posiadam pewnie problem z właścicielem grunty do którego przylega kamienica w której posiadam mieszkanie. Właściciel gruntów do których przylega kamienica dostał je na mocy wyroku sądowego (...)

 • zakłócanie halasu we wlasnym domu6 Września 2010

  Witam moj syn ma zespół, ćwiczą w garażu na prywatnej posesji(zwykły dom). Pewnego razu przyjechała straż miejska i powiedziała mu ze jak nie skończymą grać to dostaną mandat za (...)

 • reklama świetlna na prywatnej posesji25 Sierpnia 2010

  Mam pytanie, czy wieszając reklamę świetlną na prywatnym budynku w mieście potrzebuję jakichś pozwoleń albo zgody? gdzie powinienem się z tym zgłosić? proszę o poradę Myśle że (...)

 • rozwiazanie porozumienia do umowy22 Lutego 2010

  Mam działalność gosp. i zawarta umowe z firma x. Wspolpracuje jako Przedstawieceil tej firmy). W umowie przewidziane jest mozliwosc ze na moja pisemna prosbe otrzymam narzedzia niezbedne do pracy - telefon (...)

 • Co zrobić gdy na administracje nie ma bata?12 Grudnia 2008

  Proszę o poradę! Co zrobić gdy jestem następcą własności dziedziczącym grunt prywatny po dziadkach od 1946 roku aktem natarialnym.Na własnym gruncie została ustanowiona droga dojazdowa do posesji (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane