Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • hurtownia kruszywa w bezpośrednim sąsiedztwie - prośba o pomoc29 Marca 2014

  Witam. Jestem właścicielem posesji, w której bezpośrednim sąsiedztwie rozpoczęła działalność hurtownia kruszywa. Potrzebuje pomocy w uzyskaniu informacji czy można w sąsiedztwie domów mieszkalnych (...)

 • reklamacja towaru u właściciela sklepu17 Maja 2013

  Witam Klient zareklamował u mnie produkt, reklamacją z tytułu niezgodności z umową. Towar ja zakupiłam w hurtowni na FAKTURĘ VAT a hurtownia u producenta. Klient powołuje się na Dz. U. z2002r nr (...)

 • nie chca udzielic urlopu26 Lipca 2012

  Witam pracuje w firmie 6 lat. Jest to hurtownia alkoholu problem polega na tym ,ze jest duza rotacja pracownikow [ciezka praca ,niskie zarobki]Od 6 lat nie moge zaplanowac sobie urlopu tlumacza nam ,ze jest (...)

 • bezpodstawne wezwanie do zapłaty27 Września 2011

  Witam! Mam problem z jedna hurtownią, z która współpracuję od kilku lat. Dostałam niedawno od nich wezwanie do zapłaty za faktury z 2010 i z 2011 roku. Okazuje się, że hurtownia wystawiała faktury (...)

 • Nieuczciwy wspólnik w 2 osobowej Spółce Cywilnej16 Września 2010

  Witam, mam problem z wspólnikiem. W styczniu założyliśmy Spółkę Cywilną (hurtownia piwa) by zdobyc pieniądze na początek wzieliśmy pożyczkę z MARU na 60 tys. mi żyrowała 1 osoba jemu dwie. (...)

 • Udostępnienie danych23 Lipca 2010

  Witam, czy będzie naruszeniem danych osobowych udostępnienie osobie prywatnej informacji o ilości zakupów dokonywanych przez pana X ? jeśli dokona tego hurtownia, w której Pan X robi zakupy?

 • Ile urlopu mi się należy???3 Stycznia 2006

  Pracuje po 5 godzin dziennie oprócz niedziel?Ile w końcu przysługuje mi urlopu?Jeśli chodzi o lata pracy to jest 9 lat.Moja mama pracuje w przedszkolu na 1/2 i ma 26 dni.Jak to w końcu jest??Bardzo proszę (...)

 • Koncesja na sprzedaż alkoholu29 Grudnia 2005

  Witam!Prowadze lokal gastronomiczny i oplacam koncesje na sprzedaz piwa,wina i alkoholu wysokoprocentowego.Jak wszyscy wiedzą najdrozsza jest ta ostatnia przyjemnosc bo kosztuje ponad 2000zl rocznie.Mam pytanie: (...)

 • intrum justitia - pilne5 Sierpnia 2004

  Intrum wykupiło moj dług od operatora gsm, dwa dni temu zadwoniła do mnie paniusia wyjaśniła sprawe i spytała czy chce załatwic sprawe polubownie, odpowiedziałem że tak, na to ona tonem nie znoszącym sprzeciwu (...)

 • warunki gwarancji31 Lipca 2004

  Witam kupilam pewien towar w pewnej hurtowni w celu osprzedazy go we wlasnym sklepie.Po uplywie roku ja sprzedalam dany towar ale on niestety jest nie do uzytku. Dana hurtownia nie chce przyjac reklamacji (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane