Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • PIT 2010 - jak rozłożyć spłatę na raty ???11 Kwietnia 2011

  Jakie argumenty mogą wydać się dla fiskusa w obecnej najbardziej wiarygodne i dające szansę na uzyskanie pozytywnej decyzji? * WAŻNY INTERES PODATNIKA ...to sytuacja, w której z powodów (...)

 • Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek27 Września 2002

  społecznych o przeprowadzenie wywiadu wśród lokatorów by potwierdzić Twój pobyt w tym lokalu Znam to z doświadczenia Monika temat jak najbardziej na czasie - proszę o pomoc jakich argumentów używałeś (...)

 • Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

  mojej pracy, stosunku jaki mają wobec mojej osoby podopieczni i po tym w jaki sposób angażuję się w ich osobiste sprawy. Więc nie pisz, że mam małe doświadczenie, bo jesteś w błędzie!! Jeśli (...)

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  ..? Pozdrawiam anca Witam ponownie i dziękuje za odpowiedz na moje pytanie. Odpowiedz na pytanie 1. Akta spraw z orzeczoną kara pozbawienia wolności w zawieszeniu bez dozoru kuratora, o ile sąd nie nałożył (...)

 • Ile wynosi kara za zakłócanie ciszy nocnej?4 Września 2012

  Witam ile wynosi kara za zakłócanie ciszy nocnej? Czy mandat za zakłócanie ciszy nocnej może wynieść aż 200 zł.? Kara wynosi 200zł, o ile jest to działanie sporadyczne w innym wypadku to sąd (...)

 • psychiczne nękanie przez sąsiadkę22 Czerwca 2005

  Proszę o radę - sąsiadka nieustannie nasyła na mnie i mojego syna policje - w ciągu dnia- twierdząc że zakłócamy jej spokój. Wszyscy sąsiedzi mieszkający w jej sąsiedztwie doświadczyli (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  ). Pisemna umowa jest wymagana tylko w przypadku motocykli, ponieważ te nie mają książki pojazdu. (Tak było przynajmniej jeszcze kilka lat temu,kiedy tam mieszkałem). Proszę z ciekawości dać znać, (...)

 • Wypowiedzenie umowy najmu27 Lutego 2001

  Została zawarta umowa na wynajęcie lokalu uzytkowego na okres 5 lat do dnia 31.12.2003. Jak sporzadzić wypowiedzenie umowy najmu lokalu prawnie jeżeli w tej umowie nie ma żadnej adnotacji co do wypowiedzenia (...)

 • Uległem wypadkowi w pracy5 Listopada 2009

  Witam,mam ttaki problem,mianowicie uległem wypadkowi w pracy,mam noge w gipsie i rozkawałkowany palec,w firmie pracuje 13 dni,czy przysługuje mi chorobowe płatne na czas rekonwalescencji,i (...)

 • mąż chce mi odebrac dziecko!!!!17 Września 2004

  coraz bardziej odsuwaja się odemnie .Codziennie po powrocie z pracy nie zastaje ich w domu w domu , wracaja o godzinie 20.00 - jest to robota celową , by ograniczyć mi kontakt z dziecmi . W (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane