ha przeliczeniowe 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Czy osoba na rencie ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych POMOCY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Czy osoba na rencie ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych POMOCY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

emerytalnemu i rentowym z tytułu stałej pracy jako współmałżonek lub domownik w gospodarstwie rolnym o powierzchni użytków rolnych przekraczającej 2 ha przeliczeniowe, e) nie uzyskuje przychodów (...)

Jestem rolnikiem posiadam grunty własne i współwłasność 1/2 które razem przekraczają 6.7 ha przeliczeniowe

Jestem rolnikiem posiadam grunty własne i współwłasność 1/2 które razem przekraczają 6.7 ha przeliczeniowe

Jestem rolnikiem posiadam grunty własne i współwłasność 1/2 które razem przekraczają 6.7 ha przeliczeniowe Jestem rolnikiem posiadam grunty własne i współwłasność 1/2 które razem przekraczają (...)

Dizalki rolne

Dizalki rolne

Dizalki rolne Witam niewiem czy pisze w odpowiednim dziale.Od 18 stalem sie prawnym wlascicielem dzialek rolnych o pow 2.03 ha przeliczeniowe 3.Nie jestem rolnikiem nie oplacam skladki krus(juz

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

przygotowaną umowę dotyczącą przebudowy lini 110kV. Na mojej działce ma zostać wybudowany słup. Prawo ograniczone jest do pasa gruntu o szerokości 18m i długości 31m. Zaznaczam, że działka ma ok. 1,5 (...)

krus

krus

od lipca 1991 roku . Oficjalnie przejąłem od taty latem 2011 roku . Tata pracował i miał składki w ZUS . Po jego śmierci okazało się , że nie płacił żadnych składek na KRUS . I nie wiem co teraz (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

. Realmente ha cambiado mi vida por siempre y ahora puedo decir que soy rico porque soy un testimonio vivo. Cuanto menos dinero obtengo en un día con esta tarjeta es de $ 3,000. Cada ahora y entonces el (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

wszystkich Tatusiów (kochanych). Mira z Wa-wy. mira97 I będziesz miała tylko 400 PLN a mogła byś mieć 4000 PLN jak byś nie była pazerna i umiała kochać.Ha,Ha,Ha. Pozdrawiam wszystkie takie (...)

[sprawa majątkowa] zwrot nakładów na majątek osobisty

[sprawa majątkowa] zwrot nakładów na majątek osobisty

intercyzy). Od 2011 również zacząłem pracę zarobkową do dnia dzisiejszego. Główny problem: Jako, że wartość działki z domem przez 17 lat naszego małżeństwa wzrosła z ówczesnych 10tys zł (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

!!! Podkreślę że umowę z pracodawca mam na stałe! Pozdrawiam Malwina prawo-pracy.net Witam!!!! Mam jedno 2 letnie dziecko i we wrześniu 2011 kończy mi się urlop wychowawczy. Pytanie takie kiedy moge (...)

spadek- podziały - zameldowanie

spadek- podziały - zameldowanie

udanie się z tym tematem do prawnika. mrozowskim Bardzo dziękuję za odpowiedź. Testament notarialny- taka historia: w październiku 2011 roku zmarła bezdzietna, samotna ciotka. Cały swój majątek (...)

jakie są kryteria dochodowe uprawniające do świadczeń na dzieci?

jakie są kryteria dochodowe uprawniające do świadczeń na dzieci?

zasiłku stałego w wysokości 444 zł, kwotę dochodu z 1 ha przeliczeniowego w wysokości 207 zł. Podstawa prawna:  - art. 9 ust. 8 ustawy z 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (Dz.U. nr 64, poz. (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

. I tak o to z tego wzielo sie ze matka utrudnia dziecku kontakty z ojcem. ha plakac sie chce i rece opadaja ale nic mam nadzieje ze wygram te sprawe. Pozdrawiam wszystkich. Hanka Hanka alimenty.pl

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

przelewu (po dziesiątkach zapewnień że to zrobi) ponieważ.... ma bardzo ważne spotkanie rady ok. 11:00 ( przelewu nie robi się raczej 1,5 godziny?!) a później , HA! później to on jedzie w Bieszczady (...)