Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Hałas w mieszkaniu.9 Marca 2010

  Mieszkam w bloku spółdzielczym wielorodzinnym.Są to mieszkania własnościowe.Mam sąsiada,który gra dość głośno na instrumencie 2-3 razy w miesiącu po kilkanaście minut.Podobno ćwiczy.Ja (...)

 • Ile wynosi kara za zakłócanie ciszy nocnej?4 Września 2012

  Witam ile wynosi kara za zakłócanie ciszy nocnej? Czy mandat za zakłócanie ciszy nocnej może wynieść aż 200 zł.? Kara wynosi 200zł, o ile jest to działanie sporadyczne w innym wypadku to sąd (...)

 • Uciążliwi lokatorzy27 Stycznia 2005

  Mieszkamy w wieżowcu na IX p. powyżej, na Xp mieszka rodzina, która zachowuje się skandalicznie są bardzo uciążliwymi lokatorami wydaje się im, że mieszkają w prywatnym domu, urządzają (...)

 • Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek27 Września 2002

  PRAWA jesli osoba wchodzaca w najem po smierci glownego najemcy STALE zamieszkiwala wraz z nim w spornym lokalu. Mialem ten sam problem i kosztowalo mnie to majatek,ale UDALO SIE!!! Zycze powodzenia! (...)

 • NIeznośny hałas w ciągu dnia 12 Grudnia 2010

  Mieszkam w bloku wielorodzinnym. Mam sąsiadkę której 4 letni syn jeździ w mieszkaniu na hulajnodze, jest to dość okropny dźwięk zwłaszcza że w domu nie ma dywanów, więc bardzo (...)

 • Hałas AGREGATÓW2 Lutego 2004

  6 lat mieszkam w mieszkaniu pod ktorym jest sklep. od 1,5 roku jest nowy wlasciciel. W sklepie zainstalowane są agregaty chłodnicze (głowny zainst. pod moim balkonem). przekroczone są normy (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...11 Stycznia 2003

  pierwsze złożę doniesienie na Policję o nękaniu nas telefonami(i moich rodziców) oraz o otwieranie cudzej korespondencji. Ale dochodząc do sedna sprawy w ostateczności jeśli się od nas nie odczepią (...)

 • Uporczywa sąsiadka16 Kwietnia 2014

  Witam, na wstępie chciałbym, że jest to mój pierwszy temat tutaj.Piszę do was, bo nie wiem co robić a mam wrażenie, że jestem w tej sprawie bezbronny. Przechodząc do tematu, mam taki problem, że (...)

 • Obowiązki właścicieli psów30 Września 2006

  Wynajmuję mieszkanie i w tym mieszkaniu mam psa (za zgodą właściciela mieszkania),którego posiadam od 12 lat.Pies jest nerwowy i jak zostaje sam to czasami szczeka badź wyje,po godzinie 22 zawsze (...)

 • Siłownia w mieszkaniu6 Stycznia 2011

  Sąsiedzi w mieszkaniu na piętrze postanowili urządzić sobie siłownie. Dodam, ze pokój ten znajduje się nad moim pokojem i hałas jest bardzo męczący. Czasami ćwiczą po 4 godziny dziennie. (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane