gwarancja w play na telefon huawei u7510 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

miałam zawirowania w życiu ,ale jakbym pismo dostała od play to zaraz bym zapłaciła i nie było by sprawy. Dług został sprzedany firmie Raport więc play już nie ma nic z tego zadłużenia (...)

gwarancja

gwarancja

pieniadze? alboo sprzet wymienic na inny? ale nie koniecznie na dvd?prosze o szybka odpowiedz. Proszę o odpowiedż na pytanie czy zgodnym z prawem jest stwierdzenie inwestora, że jeśli w (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

majac nawet meldunku w Pl. wrocilam w 2016. i tu pojawia sie mje pytanie, cy musze splacic ten dlug? wiele czytalam o przedawnieniach itp, jestem troche na bakier z prawem i nie wiem czy ta (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

sądzie nie liczą się czyli w całości było to 8 miesięcy-złożyłam sprawę w końcu stycznia a termin był w końcu września). Martwiłam się bardzo bo zależało mi na czasie (...)

SZUKAM Adwokata specjalizującego się w prawie spadkowym

SZUKAM Adwokata specjalizującego się w prawie spadkowym

NIEUDACZNICY REKLAMUJĄ SIĘ NA DARMOWYM FORUM. LUDZIE NIE BADZCIE NAIWNI TE POZYTYWY TO PIC NA WODE FOTOMONTAZ TYLKO NIEUDACZNICY REKLAMUJĄ SIĘ NA DARMOWYM FORUM. LUDZIE NIE BADZCIE NAIWNI (...)

Reklamacja butów - zwrot gotówki

Reklamacja butów - zwrot gotówki

grzegorzewska Ja mam podobny proble z butami, poniewaz kupiłem buty w SKLEPIE MARKOWYM SPORTING NA PASAZU W TESCO W WAŁBRZYCHU i w butach po 2 miesiacach rozkleiła sie podeszwa (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Signum Wojciecha Dynasia z Sosnowca. Skutecznie w 100% choc nie ukrywam, troche się naczekałem szczególnie w kolejce na pierwsza wizyte. Gość widac rozchwytywany i pozajmowany bo nawet (...)

Umowa z Play?

Umowa z Play?

Umowa z Play? Witam. Mam problem i chciałbym się kogos poradzić. A mianowicie w sierpniu zeszłego roku chciałem podpisać umowę z siecią PLAY. (korzystna umowa na rok w (...)

Reklamacja

Reklamacja

, zakupiłem buty, które bardzo szybko się zepsuły, popękały na szwach. Złożyłem reklamacje ale nie uznano jej bo ponoć używałem butów w zły sposób. Co w takiej sytuacji powinnam (...)

 Oszukany przez prokuraturę?

Oszukany przez prokuraturę?

Oszukany przez prokuraturę? Witam. W roku 2007 brat wziął telefon na abonament w Play i sprzedał ten telefon. W roku 2019 prokuratura oskarżyła go o czyn z (...)

Nowy telefon a reklamacja i gwarancja

Nowy telefon a reklamacja i gwarancja

Nowy telefon a reklamacja i gwarancja Otóż mam problem. Zakupiłam telefon komórkowy w sklepie. Pani zamówiła mi telefon taki jaki chce u producenta. Kupiłam u (...)

Brak umowy z Play - windykacja

Brak umowy z Play - windykacja

Brak umowy z Play - windykacja Witam serdecznie, proszę o pomoc. W połowie marca 2019r. zadzwoniła do mnie kancelaria windykacyjna z informacją, że operator telefonii PLAY nałożył na (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

naszych drzwi. Zwróć uwagę na to, że nie wszyscy nie płacą, bo im się tak podoba... Jednak w życiu są różne sytuacje. W jednym dniu masz wszystko, na drugi możesz nie mieć (...)

Kto powinien wymienić towar?

Kto powinien wymienić towar?

pytanie, kto powinien mu wymienic telefon JA czy tez FIRMA NOKIA (EWEN. SALON PLUSA) ? Na mojej aukcji bylo napisane "gwarancja producenta" Gdyby to byla moja gwarancja to (...)

gdzie można złożyć skargę na prac, obsługi w orange??

gdzie można złożyć skargę na prac, obsługi w orange??

telefon. W salonie byłam W piatek, Pan powiedział, że telefonu nie ma na magazynie, ale W poniedziałek go zamówi, więc W srode najpóźniej powinien być. Jest sroda, (...)

Szukam dobrego,sprawdzonego  skutecznego adwokata-prawa rodzinnego z Bydgoszczy

Szukam dobrego,sprawdzonego skutecznego adwokata-prawa rodzinnego z Bydgoszczy

dobrze czuc sie na sprawie. podam telefon bo moze akurat ktos zechce skorzystac - 797 597 537 biuro maja na fordonskiej w biurowcu na przeciw salonu Hondy. kilku moich znajomych (...)

Adwokat - opieka naprzemienna - Łódź

Adwokat - opieka naprzemienna - Łódź

mnie jednak najwazniesze bylo by trafić na adwokata z prawdziwego powołania kto sie zna na opiece naprzemiennej i potrafi to w sadzie dobrze poprowadzić. MI na szczescie sie udalo (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

pożyczy na alimenty na swoje dziecko a nie jeździ na rajdy po Polsce,ma w posiadaniu 2 tel. komórkowe,pali dwie paczki papierosów dziennie(marlboro,camele)i stać go na wynajęcie (...)

Dobry adwokat w Łodzi

Dobry adwokat w Łodzi

majątku to ADWOKAT PIOTR SZYBKA. Widzialam go w akcji kiedy zeznawałam w charakterze świadka. Byl bardzo dobry, rewelacyjny. Koleżanka też chwaliła Go sobie. Sprawę wygrał i to w jakim (...)

Za 40 zł wyrok od 2 lat do 8 w zawieszeniu przecież to kpina!!!

Za 40 zł wyrok od 2 lat do 8 w zawieszeniu przecież to kpina!!!

policji spowodowały, że rzucano nam kamieniami w okna i wydzwaniano na telefon i domofon. Dodam, że działania policji są żenująco mało skuteczne. Pewnego wieczu po kolejnym wyzdzwanianiu (...)

sprawa alimentacyjna - adwokat Warszawa!

sprawa alimentacyjna - adwokat Warszawa!

naprawdę głośnych spraw, które wygrała, wystarczy w google wpisać adwokat Wiktoria Domaradzka. O większości polecanych prawników stąd nie ma nic w internecie. MatiWawa W Warszawie (...)

Orzeczenie o winie ? dobry prawnik Łódź

Orzeczenie o winie ? dobry prawnik Łódź

mecenasa Piotra Kaszewiaka lub mec. Igę Paradę. Kancelaria na Narutowicza 40/1 w Łodzi. Ceci89 W Łodzi polecam adwokat Monikę Piech-Balicką z kancelarrii na Polskiej Organizacji (...)

skuteczny adwokat prawo rodzinne ŁÓDŹ!!

skuteczny adwokat prawo rodzinne ŁÓDŹ!!

rozprawie. Pan Mecenas na spotkaniach ze mną oraz na rozprawie stawił się osobiście. Wszystkie spotkania przebiegły w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Więcej informacji znajdziecie (...)

Skuteczny adwokat w prawie rodzinnym z Trojmiasta(najchetniej Gdynia)

Skuteczny adwokat w prawie rodzinnym z Trojmiasta(najchetniej Gdynia)

?najlepiej z Gdyni ale niekoniecznie.Pozdrawiam.Karol Ja porponuję poszukać na ul.Władysława IV na przeciwko CH Batory. W klatce B jest jakiś. MonikaKor Zobacz na opinię poszczególnych (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

głównym sukcesem w życiu jest zajście w ciąże i urodzenie dziecka. Pańć, które tuż po zobaczeniu na teście dwóch kresek lecą na L-4 i domagają się od państwa często (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

; dług z 2002 i dzis (tj. w 2008) przysłali mi propozycje porozumienia chca rozlozyc mi na raty, ale jedno ale przypomnienie przyszlo na mój adres (jak w dowodzie) ale nazwisko sie (...)

Prawnik Łódź

Prawnik Łódź

zaangażowaniu Pana Mecenasa, moja sprawa zakończyła się już na pierwszej rozprawie. Pan Mecenas na spotkaniach ze mną oraz na rozprawie stawił się osobiście. Wszystkie spotkania przebiegły (...)

adwokat do trudnego rozwodu z Łodzi lub okolic

adwokat do trudnego rozwodu z Łodzi lub okolic

obrócić w popiół. Na szczescie na mojej drodze stanela pani mecenas z Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law, ktora ustawiła mojego meza do pionu. Na początku to jak sędzia (...)

Jaki prawnik do rozwodów Gdańsk

Jaki prawnik do rozwodów Gdańsk

walki o uzyskanie rozwodu udałem się w Gdańsku na Uphagena do p. Mindykowskiego, który pomógł mi w bardzo dużym stopniu. Gdyby nie on, to nie mam pojęcia ile sprawa mogłaby się jeszcze (...)

Dobry prawnik prawo rodzinne WROCŁAW

Dobry prawnik prawo rodzinne WROCŁAW

wybor, pomaga w podjęciu decyzji. Bardzo bardzo dziękuję za pomoc i za to że cały czas czułam że Pani Mecenas walczyła o moją sprawę. I wygrała. Tutaj telefon +48 666 609 065 i jej super (...)

1

2

3

4

5

...

17