gus kwota bazowa od 1 marca 2014 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011 witam. bardzo bym prosiła o udzielenie mi informacji na temat kwoty bazowej, która będzie aktualna od 1 marca 2011 roku. (...)

Kwota bazowa od marca 2011 do lutego 2012 !!!

Kwota bazowa od marca 2011 do lutego 2012 !!!

Kwota bazowa od marca 2011 do lutego 2012 !!! GUS podał, że kwota bazowa, która będzie obowiązywać od marca 2011 roku do lutego 2012 roku wyniesie (...)

nowa kwota bazowa od 1 marca 2011 do wyliczania emerytur

nowa kwota bazowa od 1 marca 2011 do wyliczania emerytur

nowa kwota bazowa od 1 marca 2011 do wyliczania emerytur Kwota bazowa, która będzie obowiązywała od 1 marca przy ustalaniu rent i emerytur, (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

Kurator z uwagi na specyfike zadań ma nienormowany czas pracy. Wykonuje swoje obowiązki w godzinach od 6 do 22-ej.W zależności pod sytuacji również w soboty i niedzielę. Wynagrodzenie uzależnione (...)

Intrum Justitia

Intrum Justitia

Intrum Justitia Dostałem pismo od tej firmy,ze kupili dług od telekomunikacji i zobowiązany jestem go spłacic z ogromnymi odsetkami.Nadmieniam ze telefon był zapisany na moją matke która juz (...)

Uległem wypadkowi w pracy

Uległem wypadkowi w pracy

pracy lub chorobą zawodową W okresie od 1 kwietnia 2009 r. do 31 marca 2010 r. kwoty jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej wynoszą: ? 589 zł za (...)

Ile będzie wynosić kwota bazowa emerytur od marca 2012 ?

Ile będzie wynosić kwota bazowa emerytur od marca 2012 ?

Ile będzie wynosić kwota bazowa emerytur od marca 2012 ? Hallo! Proszę mi napisać ile będzie wynosić kwota bazowa, bo nigdzie nic o tym nie ma!! Jak to jest mozliwe (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

twierdzić że masz 1 klienta . Jest to proste liczenie 1000 klientów X opłata sądowa powiedzmy 1500 zł = 1 500 000 do tego opłata biegłego powiedzmy 2000 zł. to kolejne 2 000 000 zł. (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

groźbami podrzucane pod jego drzwi. Narzeczony nie widział 11 letniej córki od ponad półtorej roku, która pisze maile po roku jak bardzo nienawidzi ojca a jej numer komórki jest zmieniony od (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

właściwość miejscową sądu to podstawą będzie art. 1103 (2) par. 1 pkt. 1 kpc. Prawnik1209 Prosze Was o porade coz moge zrobic. Mieszkam w USA,mam corke na ktora mam orzeczone alimenty od (...)

Wyłudzenie alimentów

Wyłudzenie alimentów

401,58 04-06-2013 kwota 74,69 21-06-2013 kwota 465,17 24-07-2013 kwota 431,38 13-08-2013 kwota 878,68 11-10-2013 kwota 1126,09 03-12-2013 kwota 431,56 Przelewy zostały (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

duzym macierzynskim. Er Witam, bardzo proszę o informację w poniższej sprawie: ? Do 25 stycznia 2017 przebywałam na zasiłku macierzyńskim (od najwyższej podstawy); ? od 25 stycznia do 05.02.2017 (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

Walczę od roku z Sądem Okręgowym o alimenty od dłuznika przebywajacego na stałe w Hiszpanii. Własnie składam dokumenty o przyspieszenie toku sprawy :) Sunny alimenty.pl Witam, Ja od (...)

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

września 2015 r, z dniem 1 września 2017roku , w tym okresie miałam 1 dzien urlopu bezpłatnego. Czy 1 września 2017r będę miała przepracowane równe 2 lata czy dopiero 2 września że (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

NIE KOLIDUJE. NA WYROKU JEST PODANA KWOTA ZASADZONYCH ALIMENTÓW I TAKA KWOTE OTRZYMASZ Z FUNDUSZU JESLI KOMORNIK NIE WYEGZEKFUJE OD WIERZYCIELA NA TWOJA RZECZ. A JEŚLI CHCESZ ALIMENTY OD (...)

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

wzrosły (w stosunku do momentu kiedy alimenty były poprzednio ustalane) Sąd przyzna Pani wyższą kwotę, przy czym jeżeli kwota bazowa jest dość niska (400 zł) również kwota (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

, a także pełnoletnie, uczące się osoby, które nie są na utrzymaniu rodziców, gdyż ci albo zmarli albo sąd ustalił alimenty z ich strony. Od 1 listopada 2012 r. do 31 października 2014 (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

będzie się wymigiwał od odebrania pisma. Taka informacje uzyskałam od jego rodziny. milka alimenty.pl Jeżeli jest tak zameldowany to nawet jak się będzie migał to sąd wyda wyrok zaoczny (co (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

zadaniem zapłaty na kwotę 183.17 Rzekomo dostałam od nich jakąś przesyłkę 13.05.1999 Nie znam firmy IMP.nigdy nie podpisywałam z nimi żadnej umowy nigdy tez nie otrzymałam od nich faktury.A (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

wspollokatorce ktora brala prysznic a ze lazienka ma 2 wejscia jedno od wejscia glownego 2 od pokoju uslyszal jak ktos wchodzi i darła sie ze stoi nago zeby nie włazic na to pani starsza wparowala (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

potrzebujesz. Oferujemy pożyczki w wysokości od 5.000,00 USD Min. 50 000 000,00 USD Maks. Mamy długoterminowy kredyt od pięciu (5) do pięćdziesięciu (50) lat maksymalnie. Dajemy następujący (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. ALE PONOC TRZEBA

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

czynić, jak ma wyglądać takie odwołanie od nakazu zapłaty i czy mogę się powołać na przedawnienie? easad Jeśli od roku 2005 nie potwierdziłeś w żaden sposób istnienia długu, to rzeczywiście (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

pracowników "na czarno" , mało tego po przepracowanym miesiącu nie chcą wypłacić pensji i od nowego miesiąca - pracownik dowiaduje się, że od jutra ma się już nie pokazywać. Jak od (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

WDZIECZNA JAK BY MI NA NIE KTOS ODPOWIEDZIAL OD # TYGODNI NIE MIESZKAM Z MATKA I OJCZYMEM A OD MOJEGO OJCA BIOLOGICZNEGO MAM ZASADZONE @%) ZL ALE ON NIE PLACI WYMIGUJE SIE OD PLACENIE ZRESZTA (...)

POLISA POSAGOWA PZU

POLISA POSAGOWA PZU

poszukuję prawnika w województwie świętokrzyskim, który ma doświadczenie w egzekwowaniu od PZU wyższych polis posagowych. Niedawno otrzymałam pismo od PZU w związku z polisą z roku 1988. (...)

Sąd odmawia mi protokołów z rozprawy jawnej jako informacji publicznej

Sąd odmawia mi protokołów z rozprawy jawnej jako informacji publicznej

wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego z dnia 19 lutego 2014 roku w sprawie o sygn. akt I OSK 903/13). Wobec powyższego na podstawie przepisu art. 5 ust. 2 oraz art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 6 września

zwrot Vat poprawność odliczenia

zwrot Vat poprawność odliczenia

poniedzialek). wtedy wystap o zwrot. marta Zgodnie z art. 87 ust. 1 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług w przypadku, gdy kwota podatku naliczonego, o której (...)

Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

brata? Minęło ok 10 lat od darowizny jaką przekazali rodzice bratu. salvadorka Roszczenie z tytułu zachowku przedawnia się z upływem trzech lat od ogłoszenia testamentu (art. 1007 § 1 (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

(czego teraz żałuję). Sendit od prawie pół roku nie chce zwrócić niesłusznie pobranych pieniędzy. Reklamacja do teraz nie została rozpatrzona choć przewoźnik miał na to 30 dni. Radzę trzymać (...)

1

2

3