gus - druki z-06 za 2009r..1 i art.96 par.1 z dn.24.08.2001 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

przesłanek do podjęcia czynności kontrolnych na podst. art. 759 par. 2 kpc. i z głowy. Miałem taki przypadek, że sąd odwoławczy zalecił właśnie sądowi I instancji (...)

Kontrola legalnosci oprogramowania na jakiej podstawie?

Kontrola legalnosci oprogramowania na jakiej podstawie?

zgodnie z celem tej czynności, z zachowaniem umiaru i poszanowania godności osób, których ta czynność dotyczy, oraz bez wyrządzania niepotrzebnych szkód i dolegliwości. Art. (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa ? art. 5 ustawy z dnia 6 grudnia 2008 r. 1. Okres wyczekiwania Od 1 stycznia 2009 r. okres (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

informuja KRK.Przyznam,że pobieznie przejrzałam regulamin i nie znalazłam,i tu moja prośba o wskazanie tego zapisu. Z góry wielkie dzięki i wielkie buziaki. Pa pa anka przepraszam (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

. Kiedy mogę wręczyć wypowiedzenie korzystając z art.20 ust.5. Uprzejmie proszę o odpowiedź. Krystyna prawo-pracy.net zostałem zwolniony z pracy z art 52 par 1 punkt1 (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

pękł ! I tu tyle piszecie a wydaje mi sie ze najlepszym rozwiązaniem jest podać grupowo firmę raport do sadu o odszkodowanie za udostępnienie danych osobowych w internecie , za nękanie (...)

Problem ucznia z długiem po babce.

Problem ucznia z długiem po babce.

zlecony i zaksięgowany dzień później. Sprawa wróciła do punktu wyjścia, czyli do nakazu zapłaty z dn. 03.06.2013. W tym miejscu muszę wyjaśnić, że problemy z dotrzymaniem (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

, ale jeśli go nie stać na to, to cóż z próżnego i Salomon nie naleje. Może wyślij córkę do niego i niech ona z nim porozmawia i oceni czy warto swoim siostrom zabierać (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

pełnomocnictwa, z bezprawnymi tekstami typu ileś tam zł za proces, z tytułem POSTEPOWANIE WINDYKACYJNE ( takie może prowadzić tylko sąd, ) i w końcu z dodaną jakas tam (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

kończyła. Firma ultimo od 2006 roku naliczyła sobie odsetki i teraz wymaga ode mnie 1,514 zł i straszy mnie komornikiem. dzwoniłam tam i powiedziałam że jestem wdową z dwójką (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

było czyste i pachnące (warto dodać że z właścicielką miałam bardzo dobre układy- zero spięć). Razem z właścicielką obejrzeliśmy wszystkie pomieszczenia, odczytaliśmy liczniki (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

planujemy dziecko i po prostu nie chce dalej utrzymywac nieswojego dziecka. Dziekuje marek alimenty.pl Wczoraj sie dowiedziałam jak to jest z rejestracja dzieci i zbladłam... trafiłam (...)

Reklamacja butów - zwrot gotówki

Reklamacja butów - zwrot gotówki

jak za zboże, a są tylko na 3 miesiące i reklamacji nie przyjmują......... Pozdrawiam. planeta Ludzie nie kupujcie nigdy butów w Marc Picard , płaci się za nie jak za zboże, (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

: 2017-08-27 20:19:22). Żona wezwała oszustów do przysłania kopii. Dzisiaj przysłali Jej maila z informacją, że Jej sprawa: "została wycofana i zamknięta w obsłudze Alektum Sp. z (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

prostu z nią mieszkają, jakby to było coś oczywistego, że ojciec jest tym złym i on nie może i na pewno nie potrafi! zając się swoimi dziecmi. I to jest tragedia wielu rodzin! (...)

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

na świadka syna , który ma zeznawać na okoliczność sposobu korzystania z mieszkania przez niego i mnie. konkretnie chodzi o opisanie utrudniania przez teściową i żonę , mojej i (...)

Powszechny spis ludnosci

Powszechny spis ludnosci

84 .....podobno karalna ;)))))))))) to może mi ktoś wskaże punkty w obowiązującej ustawie o spisie powszechnym z dn. 2 grudnia 1999 oraz akty wykonawcze do tej ustawy umożliwiające egzekucję (...)

Zmiana warunków umowy

Zmiana warunków umowy

rozwiązujesz. Wypowiedzenie i rozwiązanie to nie są wyrażenia równoznaczne. Zobacz, że w niedozwolonych postanowieniach umownych występują i wypowiedzenie, i rozwiązanie, i (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

ponownie wyszła za mąż. Razem z mężem i dziećmi wyjechali do Hiszpanii. On jest anestezjologiem i podpisał tam kontrakt na pracę. Była żona zrezygnowała z pracy w Polsce (...)

Śmierć głównego najemcy i problem!

Śmierć głównego najemcy i problem!

, po drugie. Czy we właściwy sposób to rozumiem? WITAM art.11 art.15 ust.3 i ust.4 Ustawa o spółdzielniach mieszkaniowych z dn, 15.12.2000 z późniejszymi zmianami (...)

Art.23 1 & 3 k.p zmiana pracodawcy.

Art.23 1 & 3 k.p zmiana pracodawcy.

przepisy prawa pracy wiążą z rozwiązaniem stosunku pracy przez Pracodawcę za wypowiedzeniem". Z romowy z Kier. Kadr wynika, że nie przysługuje mi żadna odprawa oraz okres (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

możesz prowadzić swoje sprawy związane z alimentami i inne. Dalej - jeżeli nie mieszkasz z matką to możesz pozwać i ją o alimenty, o ile nie pracujesz i nie możesz utrzymać (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

zadłużony gdzieś na 20 000 i dług pewnie rośnie dalej. Chciałbym wyjść z tego szamba i móc żyć bez myśli, że może zapukać komornik i wszystko i wynieść z (...)

Unieważnienie małżeństwa

Unieważnienie małżeństwa

sklepach z córcią i picie piwa 1 za drugim na szczęscie siostra i mama mi pomogły i nie musiałam juz zostawiać małej z nim.Wszystkie moje prosby o skończeniu z (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

zrobiłam Przez 10 lat sama wychowywałwam i utrzymywałam dziecko i wcale nie narzekałam. Jakoś wiązałam koniec z końcem. Ojciec się nie kontaktował z dzieckiem i bardzo (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

dochodach za poprzedni rok oraz z Zusu zaswiadczenie o conajmiej sześcio miesięcznym stosunku pozostawania w pracy i ubezpieczeniu oraz oswiadczenie od męza z jego podpisem ze nie (...)

Przedawnienie wyroku

Przedawnienie wyroku

3 LATA. CHCĘ PRZEJŚĆ KURS OCHRONIARSKI I POTRZEBUJĘ ZAŚWIADCZENIA O NIEKARALNOŚCI.CZY MÓJ WYROK ULEGŁ PRZEDAWNIENIU I CZY W ZAŚWIADCZENIU Z KRK NIE BĘDZIE TO WYSZCZEGÓLNIONE? Z (...)

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

uzgodnionej z nim kary za czyn I z art 226 par 1 kk - 2 mies pozbawienia wolnosci, za czyn II z art. 224 par 2 kk w zw. z art (...)

art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

pisać bzdur, tylko przeczytać dokładnie Art. 286 p 1. Aby ne wdawać się w zbędną polemikę, od razu zaznaczę, że jestem praktykiem i wiele razy kożystałem z dobrodziejstwa tego Art. (...)

A jakby tak dołożyć firmie Kruk

A jakby tak dołożyć firmie Kruk

windyki (ustawa z 06 czerwca 2011 Bardzo domagają się by płacić odszkodowania za art karne i cywilne O tak!!!!!!!! w pełni pracują na art 190akk,- stalking, art115par12, (...)