gazeta wyborcza tabela waloryzacji rent i emerytur 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


PROTEST PRZECIWKO WALORYZACJI KWOTOWEJ!!

PROTEST PRZECIWKO WALORYZACJI KWOTOWEJ!!

! TEKST SKARGI: Zwracam się z prośbą o podjęcie interwencji w sprawie planowanej przez Rząd Premiera Donalda Tuska tzw. \'waloryzacji kwotowej\" rent i emerytur. Proponowany projekt (...)

Wyższa renta socjalna 2012 od marca?!

Wyższa renta socjalna 2012 od marca?!

Wyższa renta socjalna 2012 od marca?! W przyszłym roku ma się zwiększyć podwyżka rent i emerytur, ma być wyższa niż w marcu tego roku. Czy to możliwe jest, ja się pytam? To (...)

prawo pracy a emerytura

prawo pracy a emerytura

stosunku pracy) ; niema znaczenia kiedy to nastąpi." "Gazeta Wyborcza" - Porady prawne z dn. 22.04.2008 Wiek trzeba osiągnąć do końca 2008 roku. Warunek pracy spełnić można później. (...)

Wskaźnik waloryzacji rent i emerytur 2011 !

Wskaźnik waloryzacji rent i emerytur 2011 !

Wskaźnik waloryzacji rent i emerytur 2011 ! Witam. Pragnę się dowiedzieć skąd pochodzi wskaźnik na podstawie którego obliczana jest waloryzacja??

Waloryzacja emerytur i rent oraz innych świadczeń od lutego 2011 !!! sprawdź zmiany !

Waloryzacja emerytur i rent oraz innych świadczeń od lutego 2011 !!! sprawdź zmiany !

Waloryzacja emerytur i rent oraz innych świadczeń od lutego 2011 !!! sprawdź zmiany ! Od lutego 2011 r., ZUS w ramach corocznej waloryzacji (najprawdopodobniej - 2,7 proc.) podwyższy (...)

Rekompensata.

Rekompensata.

Rekompensata. Witam. Odziedziczylem prawo do rekompensaty po moim ojcu. Był to spadek w wyniku waloryzacji rent i emerytur. W PKO obliczono mi to na sumę 3 tysięcy złotych. Poinformowano (...)

O ile rząd przytnie podwyżki dla najbogatszych emerytów??

O ile rząd przytnie podwyżki dla najbogatszych emerytów??

O ile rząd przytnie podwyżki dla najbogatszych emerytów?? Od marca tego roku obowiązują nowe zasady waloryzacji emerytur i rent. Ponieważ ja zwykle u nas są cięcia nawet jak (...)

Dodatki do emerytury w 2013 roku.

Dodatki do emerytury w 2013 roku.

Dodatki do emerytury w 2013 roku. Jak wyglądają obecnie na ten rok dodatki do emerytur i rent? Wiem że stawki podlegają corocznej waloryzacji.

ile wzrosną emerytury?

ile wzrosną emerytury?

ile wzrosną emerytury? W przyszłym roku mają zostac podniesione emerytury, ale nie wiem o ile, czy wskaźnik waloryzacji emerytur i rent będzie na najniższym poziomie? Z tego co (...)

kwota bazowa 2011

kwota bazowa 2011

pomniejszone o potrącone od ubezpieczonych składki na ubezpieczenia społeczne (emerytalne, rentowe, chorobowe) w roku kalendarzowym poprzedzającym termin waloryzacji emerytur i rent. (...)

prawo pracy 2012

prawo pracy 2012

z utraty prawa do renty socjalnej zarobić 70% średniej krajowej a nie jak dotychczas najmniej ze wszystkich grup uprawnionych do rent i emerytur tj. 30% średniej krajowej. krysia35 to super:) (...)