fundusz socjalny 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Fundusz socjalny

Fundusz socjalny

? JOLA prawo-pracy.net na pełen etat duża paczka na 1/4 etatu mała paczka robol Witam Mam takie pytanie kiedy pracodawca musi posiadać fundusz socjalny?Z góry dziękuje za odpowiedzi nitekk

Fundusz Socjalny !!?!!

Fundusz Socjalny !!?!!

Fundusz Socjalny !!?!! Witam !! Pracuję w małym, prywatnym przedsiębiorstwie, które zatrunia mniej niż 20 osób. I mam takie pytanie: => ja jako pracownik moge gdzieś sprawdzić czy mój (...)

fundusz socjalny w firmie

fundusz socjalny w firmie

fundusz socjalny w firmie witam, takie pytanie czy pracodawca zatrudniający powyżej 30 pracowników musi posiadać fundusz socjalny?? od czego jest to uzależnione czy tylko od ilości (...)

kto płaci składki na fundusz socjalny?

kto płaci składki na fundusz socjalny?

kto płaci składki na fundusz socjalny? kto płaci składki na fundusz socjalny?

Jak pozbyć sie lokatora zameldowanego na stałe

Jak pozbyć sie lokatora zameldowanego na stałe

wyprowadzac.Proszę o pomoc, wyrok wydany w 2012 roku. calipso5 Zajrzyj na stronę kancelarii lexperto, masz tam darmową poradę i konsultacje z operatorem być może będą mogli ci pomoc. Mi pomogli gdy (...)

czy gmina ma obowiązek wyremontować mieszkanie komunalne?

czy gmina ma obowiązek wyremontować mieszkanie komunalne?

wymieniać np. co 20 lat okna, lub naprawiać podłogi / ale nie bieżące malowanie np./, wymieniać/remontować instalacje itd. - to czemu nie. Fundusz remontowy tworzony z odpisów czynszów lokatorskich. (...)

Sprzedałem motorower bez umowy KS co mam teraz zrobic ?!?!

Sprzedałem motorower bez umowy KS co mam teraz zrobic ?!?!

skończyło się w lipcu 2012 roku i nie wykupiłem następnego jakoś zapomniałem a pzu się nie upominało , a przypominam motorower został wyrejestrowany w sierpniu 2012 roku , wiec właśnie (...)

Wyłudzenie alimentów

Wyłudzenie alimentów

administracyjne na podstawie przepisów ustawy z dnia 7 września 2007 r. o pomocy osobom uprawnionym do alimentów (tekst jednolity: Dz.U. z 2012 r. poz.1228 z póź. zm.) w sprawie świadczeń nienależnie (...)

fundusz socjalny dla rencisty prowadzącego działalność

fundusz socjalny dla rencisty prowadzącego działalność

fundusz socjalny dla rencisty prowadzącego działalność Pracownik odszedł z naszej firmy na rentę z tytułu niezdolności do pracy. Po kilku miesiącach założył działalność gospodarczą. (...)

zamiana na mniejsze i wieksze czynsze-o co chodzi

zamiana na mniejsze i wieksze czynsze-o co chodzi

,ogrzewanie,wode,smieci.w grudniu 2013 mama otzrymala podwyzke czynszu ,z wyszczegolnionymi oplatami i znalazlo sie tam min.oplatab na fundusz remontowy,wynagrodzenoie za administrowanie,zaliczka

Brak funduszu socjalnego

Brak funduszu socjalnego

pracodawca ma obowiązek założyć fundusz socjalny, jak tak to na jakie cele można go wykorzystać.

Nowe prawo o alimentacyjne (2017)

Nowe prawo o alimentacyjne (2017)

wykazać jego dochody (moim zdaniem pracownik socjalny powinien niezapowiedzianie odwiedzać takie paniusie) wtedy też by wyszło jakie one są biedne i nie radzą sobie bo były mąż płaci połowe alimentów (...)

WCZASY POD GRUSZ

WCZASY POD GRUSZ

WCZASY POD GRUSZ W FIRMIE PRACUJE OD 2007r. Umowę mam na czas nieokreślony nie wiem czy w firmie jest fundusz socjalny czy przysługuje mi ekwiwalent za wczasy pod grusza i jeśli tak to w jakiej

Jak napisać wniosek o pomoc finansową z zakładowego funduszu socjalnego?

Jak napisać wniosek o pomoc finansową z zakładowego funduszu socjalnego?

Jak napisać wniosek o pomoc finansową z zakładowego funduszu socjalnego? Jak napisać wniosek o pomoc finansową z zakładowego funduszu socjalnego? jak napisac wniosek o fundusz socjalny Anna

socjalne

socjalne

socjalne Mam pytanie czy szef ma prawo do wyplacenia socjalnego? Socjalnego czego....?Pracodawca tworzy fundusz socjalny, który obejmuje pewne dofinansowania, wiec o co chodzi??? dudi

MIESZKANIA ZAKŁADOWE A TBS

MIESZKANIA ZAKŁADOWE A TBS

socjalny, wpłacali kaucję, nie korzystali z przysługujących im wczasów ? wszystko po to, by potem zostać sprzedanymi razem z lokalami... Lokatorzy (ok. 100 rodzin) chcieliby, aby gmina wykupiła mieszkania (...)

Odwołanie od nakazu zaplaty w postepowaniu upominawczym

Odwołanie od nakazu zaplaty w postepowaniu upominawczym

dnia dzisiejszego nie otrzymałem. Natomiast przysłano rachunek zalegający w wysokości 250 PLN. Spłatę należność dokonałem w salonie Orange przy ul. Roosevelta 18, Poznań. W sierpnia 2012 r. (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

spokój Szymon Witam mam problem taki że firma o nazwie "Raport Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycjny Zamknięty" wrzucił mnie do BIG'u i blokuje kredytowo. Sprawa o wiele dziwniejsza (...)

Kim jest asystent rodziny?

Kim jest asystent rodziny?

? Dziękuję za informacje Szanowni Państwo, asystent rodziny to nowa profesja w katalogu zawodów, która pojawiła się na rynku pracy wraz z wejściem w życie nowej ustawy 1 stycznia 2012 roku. Podstawowe (...)

Doborowolny fundusz emerytalny?!

Doborowolny fundusz emerytalny?!

funkcjonować od 1 stycznia 2012 r. t.k PSL to lipny koalicjant ale jak si nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. łysy34

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz mam pytanie gdyż rozstałem sie z zona płace wysokie alimenty na dwie córki żona wyszła ponownie za mąż czy w związku z tym musze nadal placic alimenty? (...)

Ile będzie wynosić odpis na zfśs 2012?

Ile będzie wynosić odpis na zfśs 2012?

Ile będzie wynosić odpis na zfśs 2012? Witam chciałbym się dowiedzieć ile ma wynosić planowana na 2012 rok, wysokość odpisu na Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych w 2011 r. w (...)

Koszty sądaowe

Koszty sądaowe

Koszty sądaowe Sprawa dotyczy fałszywie stworzonych umów z 2012 r. z firmą Play Otrzymałem pismo komornicze, Komornik sądowy 15-03-23. W sprawie wniosku wierzyciela Fundusz Inwestycyjny, którego

Wysokie kary dla premiera Tuska 2012!!

Wysokie kary dla premiera Tuska 2012!!

Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Zgodnie z prawem, co najmniej 6 proc. załogi to powinny być osoby o różnym stopniu niepełnosprawności. szkoda tylko, ze to z pieniedzy podatnikow.... (...)

Darmowe bilety na Euro 2012, nie są do końca darmowe..

Darmowe bilety na Euro 2012, nie są do końca darmowe..

, a rozdawanie biletów może także kosztować firmę która je rozdaje bo to budowanie wizerunku, czyli fundusz reprezentacyjny!! za bilety powyżej wartości 760zł należałoby więc zapłacić 10% podatku (...)

Prośba o pomoc. Alimenty.

Prośba o pomoc. Alimenty.

zaoferowałem 700zł wpłacanych bezpośrednio do niej w zamian za umorzenie sprawy komorniczej, między innymi by nie sponsorować komornika ale też sama otrzymywałaby większe alimenty niż obecnie wypłaca (...)

mnijszy metraz a wiekszy czynsz-o co chodzi?pomocy

mnijszy metraz a wiekszy czynsz-o co chodzi?pomocy

zaklad.byly oplaty standartowe czyli oplata za czynsz,ogrzewanie,wode,smieci.w grudniu 2013 mama otzrymala podwyzke czynszu ,z wyszczegolnionymi oplatami i znalazlo sie tam min.oplatab na fundusz remontowy

Fundacja Archaeologica szuka wolontariuszy!!!

Fundacja Archaeologica szuka wolontariuszy!!!

Archaeologica rozpoczęła swoja działalność w 2012 roku. Z woli Fundatorów Fundacja od samego początku współpracuje z Instytutem Archeologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, a wśród osób zaangażowanych (...)

Ważne pytanie dotyczące dziedziczenia OFE ! Proszę o pomoc

Ważne pytanie dotyczące dziedziczenia OFE ! Proszę o pomoc

danych będzie założenie fikcji przez fundusz, że stosunki małżeńskie są uregulowane tak, jak podano to w pierwotnej wersji umowy." I moje pytanie do Państwa brzmi... czy w takim przypadku wraz (...)

Refundacja składek ZUS a zasiłek

Refundacja składek ZUS a zasiłek

mi zasiłek. A czy odprowadzałas składki na fundusz pracy? Generalnie polecam Ci sięgnąć do materiałów Eduself, poszukaj w sieci. Tam takie zawiłości i problemy są wytłumaczone ;) Mam nadzieję, (...)