fundusz socjalny 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Fundusz socjalny

Fundusz socjalny

? JOLA prawo-pracy.net na pełen etat duża paczka na 1/4 etatu mała paczka robol Witam Mam takie pytanie kiedy pracodawca musi posiadać fundusz socjalny?Z góry dziękuje za odpowiedzi nitekk

Fundusz Socjalny !!?!!

Fundusz Socjalny !!?!!

Fundusz Socjalny !!?!! Witam !! Pracuję w małym, prywatnym przedsiębiorstwie, które zatrunia mniej niż 20 osób. I mam takie pytanie: => ja jako pracownik moge gdzieś sprawdzić czy mój (...)

Fundusz remontowy

Fundusz remontowy

, ze trzeba wypełnić kilka dokumentów i wpłacić 850 pln wpisowego. Zrezygnowałem z tego, bo uważałem, że opłata jest zbyt wygórowana. W lutym 2011 r. otrzymałem pismo ze spółdzielni, że (...)

fundusz socjalny w firmie

fundusz socjalny w firmie

fundusz socjalny w firmie witam, takie pytanie czy pracodawca zatrudniający powyżej 30 pracowników musi posiadać fundusz socjalny?? od czego jest to uzależnione czy tylko od ilości (...)

kto płaci składki na fundusz socjalny?

kto płaci składki na fundusz socjalny?

kto płaci składki na fundusz socjalny? kto płaci składki na fundusz socjalny?

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011 Witam. chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja z ZUSem w 2011 roku. Czy składki ZUS znacząco wzrosną?? z góry dziękuję za odpowiedź! Ile wynosza składki (...)

czy gmina ma obowiązek wyremontować mieszkanie komunalne?

czy gmina ma obowiązek wyremontować mieszkanie komunalne?

wymieniać np. co 20 lat okna, lub naprawiać podłogi / ale nie bieżące malowanie np./, wymieniać/remontować instalacje itd. - to czemu nie. Fundusz remontowy tworzony z odpisów czynszów lokatorskich. (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

obowiazek wobec dziecka - nawet jak nie masz praw to musisz lozyc na utrzymanie - taka karma matka Panie moje kochane Fundusz alimentacyjny to juz wlasciwie przeszlosc - pozostaje wam tylko wziac wyroki (...)

fundusz socjalny dla rencisty prowadzącego działalność

fundusz socjalny dla rencisty prowadzącego działalność

fundusz socjalny dla rencisty prowadzącego działalność Pracownik odszedł z naszej firmy na rentę z tytułu niezdolności do pracy. Po kilku miesiącach założył działalność gospodarczą. (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od usamodzielnienia się (...)

Brak funduszu socjalnego

Brak funduszu socjalnego

pracodawca ma obowiązek założyć fundusz socjalny, jak tak to na jakie cele można go wykorzystać.

Nowe prawo o alimentacyjne (2017)

Nowe prawo o alimentacyjne (2017)

wykazać jego dochody (moim zdaniem pracownik socjalny powinien niezapowiedzianie odwiedzać takie paniusie) wtedy też by wyszło jakie one są biedne i nie radzą sobie bo były mąż płaci połowe alimentów (...)

WCZASY POD GRUSZ

WCZASY POD GRUSZ

WCZASY POD GRUSZ W FIRMIE PRACUJE OD 2007r. Umowę mam na czas nieokreślony nie wiem czy w firmie jest fundusz socjalny czy przysługuje mi ekwiwalent za wczasy pod grusza i jeśli tak to w jakiej

Jak napisać wniosek o pomoc finansową z zakładowego funduszu socjalnego?

Jak napisać wniosek o pomoc finansową z zakładowego funduszu socjalnego?

Jak napisać wniosek o pomoc finansową z zakładowego funduszu socjalnego? Jak napisać wniosek o pomoc finansową z zakładowego funduszu socjalnego? jak napisac wniosek o fundusz socjalny Anna

socjalne

socjalne

socjalne Mam pytanie czy szef ma prawo do wyplacenia socjalnego? Socjalnego czego....?Pracodawca tworzy fundusz socjalny, który obejmuje pewne dofinansowania, wiec o co chodzi??? dudi

MIESZKANIA ZAKŁADOWE A TBS

MIESZKANIA ZAKŁADOWE A TBS

socjalny, wpłacali kaucję, nie korzystali z przysługujących im wczasów ? wszystko po to, by potem zostać sprzedanymi razem z lokalami... Lokatorzy (ok. 100 rodzin) chcieliby, aby gmina wykupiła mieszkania (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

bankowego. Jesli nadal potrzebujesz pomocy, skontaktuj sie z nim pod tym adresem ponizej, a takze zeznasz to. senatorrpwalter@hotmail.com Iwona Brzeszkiewicz Witam!w 2011 były maz nie placil mi alimentow (...)

składka zdrowotna 2011

składka zdrowotna 2011

składka zdrowotna 2011 Witam Jaka składka zdrowtna obowiązuje w roku 2011?Będę wdzieczna za wszelkie informacje na mój temat dla tych grup nie będą mogły być niższe od: 1) 393,41 zł (...)

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!!

Składki ZUS 2011 - wzrost o blisko 560 zł !!!

składek otrzymujemy kwotę 885,66 zł. W roku 2010 przedsiębiorcy płacili miesięcznie 839 zł. W roku 2011 zapłacą zatem o 46,65 zł więcej w każdym miesiącu, co w skali roku daje kwotę niemal (...)

czy wniosek o zaprzestanie ściągania kwot alimentacyjnych od ojca mam składać u komornika czy w sądzie???

czy wniosek o zaprzestanie ściągania kwot alimentacyjnych od ojca mam składać u komornika czy w sądzie???

81zł. W związku z powyższym mam pytanie czy należały mi się alimenty które pobrałem w grudniu 2011??? I czy wniosek o zaprzestanie ściągania kwot alimentacyjnych od ojca mam składać u komornika (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz mam pytanie gdyż rozstałem sie z zona płace wysokie alimenty na dwie córki żona wyszła ponownie za mąż czy w związku z tym musze nadal placic alimenty? (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

lata i studiuje(tryb dzienny) mam też 3 letniego syna chorego przewlekle na astmę oskrzelowa.ślub brałam w 2009 roku.w marcu 2011 mąż wyprowadzil się. Powód?przestał mnie kochać.od tego czasu mieszka (...)

Składki ZUS 2011 - minimalne składki ZUS dla przesiębiorców !!!

Składki ZUS 2011 - minimalne składki ZUS dla przesiębiorców !!!

Składki ZUS 2011 - minimalne składki ZUS dla przesiębiorców !!! Składki ZUS są następujące: * zdrowotne - dane dostępne w styczniu 2011 * emerytalne - 393,41 zł * rentowe - 120,92 zł * (...)

Składki ZUS 2011 - minimalne składki ZUS dla nowych przedsiębiorców !!!

Składki ZUS 2011 - minimalne składki ZUS dla nowych przedsiębiorców !!!

Składki ZUS 2011 - minimalne składki ZUS dla nowych przedsiębiorców !!! Składki ZUS są następujące: * zdrowotne - dane dostępne w styczniu 2011 * emerytalne - 81,16 zł * rentowe - 24,95 (...)

Poród w domu będzie nie finansowany?

Poród w domu będzie nie finansowany?

być finansowany ze środków publicznych. Dysponuje nimi NFZ. Tymczasem trwa właśnie okres kontraktowania świadczeń na 2011 rok. Nie są w nim przewidziane porody domowe. Czy Narodowy Fundusz (...)

Składki ZUS za styczeń - grudzień 2011

Składki ZUS za styczeń - grudzień 2011

zgłaszających nie więcej niż 9 osób ubezpieczonych - zmiana od 1 kwietnia 2009 z 1,8% na 1,67% ) Ubezpieczenie zdrowotne: 243,39 zł Fundusz Pracy: 49,38 zł

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

fundusz alimentacyjny a teraz słyszałam że opieka coś takiego przejmuje...prawda ? Jula192 Tylko ten sposób, który Pani podjęła jest możliwy. Ta procedura zawsze długo trwa. Ja składałam wniosek (...)

Odwołanie od nakazu zaplaty w postepowaniu upominawczym

Odwołanie od nakazu zaplaty w postepowaniu upominawczym

postępowania. W października 2011 r. zgłosiłem kradzież telefonu u operatora mojej sieci jaką jest Orange (PTK Centertel Sp. z o.o.) co skutkowało zablokowaniem numeru. Został zamówiony duplikat (...)

majątek ojca dziecka a wysokość alimentów

majątek ojca dziecka a wysokość alimentów

alimenty na 2 dzieci w wysokości 600 zł miesięcznie , które są wypłacane przez fundusz alimentacyjny. Ojciec dzieci podjął się pracy od września 2011 roku, chciałabym się dowiedzieć w (...)

Ile będzie wynosić odpis na zfśs 2012?

Ile będzie wynosić odpis na zfśs 2012?

Ile będzie wynosić odpis na zfśs 2012? Witam chciałbym się dowiedzieć ile ma wynosić planowana na 2012 rok, wysokość odpisu na Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych w 2011 r. w przypadku (...)

1

2