formularze204 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Formularze

Formularze

Formularze Jaki formularz nalezy wypelnic i dostarczyc do Urzedu Skarbowego po otrzymaniu darowizny? Gdzie taki formularz znalezc? Co oprocz tego nalezy dostarczyc? (Wilk)

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

wówczas, kiedy rozliczamy się wspólnie z małżonkiem. Wśród pity 2010 formularze w pit 37 druk, część B przeznaczona jest do wpisania danych identyfikacyjnych oraz adresu zamieszkania, jest ona (...)

Formularze rozliczeniowe

Formularze rozliczeniowe

Formularze rozliczeniowe Witam Mam pytanie jakie zmiany są w formularzach rozliczeniowych za 2010 rok? Czego mamy sie spodziewać z góry dziękuję za informacje

Nowe formularze vzm-1 na 2012

Nowe formularze vzm-1 na 2012

Nowe formularze vzm-1 na 2012 Hej, pytanie mam. Formularze vzm-1, potrzebuje informacji czy mają w nich się pojawić jakieś zmiany. Najlepiej jakby się ktoś z branży wypowiedział. Szperałem (...)

Jakie formularze VZM na 2011

Jakie formularze VZM na 2011

Jakie formularze VZM na 2011 Wypełniam formularze VZM w celu odliczenia podatku nadpłaconego za materiały budowlane. Czym się rózni formularz VZM-1/A OD VZM-1/B? Kiedy co się składa? Są jakies

POLISA POSAGOWA PZU

POLISA POSAGOWA PZU

to zrobic jeśli znajdzie się prawnik który podejmie się tej sprawy będę wdzięcznaproszę o jak najszybszą odpowiedz pati jeśli rzeczywiście tak jest to napisz jak to zrobić i gdzie mogę znaleśc formularze

Stowarzyszenie Sportowe

Stowarzyszenie Sportowe

formalności. Formularze odpowiednich pism są w Sądzie Rejestrowym. Nie przyjmują pism "obcych" a wydawane formularze są rejestrowane (przynajmniej w Gliwicach). Trzeba określić od razu czy (...)

formularze KRS - rejestracja, zmiany

formularze KRS - rejestracja, zmiany

formularze KRS - rejestracja, zmiany Witajcie! W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką rejestracji

Nowe formularze vzm 2012?

Nowe formularze vzm 2012?

Nowe formularze vzm 2012? witam mam pytanie bo wczoraj miałem spór ze szwagrem. powiedział że mają zostać wprowadzone nowy formularz vzm-1 za zwroty VAT za koszty budowlane? Ja pierwsze słyszę o tej

ubezpieczenie na życie

ubezpieczenie na życie

zawiadomieniu był błąd w imieniu syna (jedna litera inna). Wysłał sprostowanie wraz ze skanem dowodu osobistego, wypełnił wymagane formularze i wysłał żądane dokumenty. Ponieważ nie wszystko (...)

Pozew - formularz

Pozew - formularz "P"

poprawnie napisać, link do wzoru: https://bip.ms.gov.pl/Data/Files/_public/bip/formularze/nowe/formularz--p.pdf Proszę o odpowiedź.

Spadek z francji

Spadek z francji

smierci. Do listu dolaczone zostaly formularze, ale czesciowo wypelnione na mojego ojca. Druga sprawa jest taka, ze Ja i siostra jestesmy w UK, a brat w polsce, jezeli bysmy podali nasze angielskie konta

Narzędzie do sprzedaży porad prawnych, szkoleń, usług.

Narzędzie do sprzedaży porad prawnych, szkoleń, usług.

systemów płatności, polskich autoresponderów i niejednokrotnie są strasznie nieestetycznie wykonane. Klient widząc odstraszające formularze płatności i możliwość zapłaty jedynie kartą kredytową (...)

Zmiany w prawie podatkowym 2014

Zmiany w prawie podatkowym 2014

autorskich (nie można odliczyć więcej niż 42 764 zł), - druki, formularze PIT, zeznań rocznych - doszły dwa w pole w wierszu dotyczącym nalezności z pracy oraz dwa pola w wierszu dotyczącym praw (...)

Zmiana zarządu spółki.

Zmiana zarządu spółki.

Zmiana zarządu spółki. Witam, Mam spółkę z o.o. i chciałbym zmienić w niej prezesa zarządu. Nigdy tego nie robiłem więc nie wiem dokładnie jakie formularze powinienem złożyć do KRS. Czy potrzebne

PZU - metody okradania klientów:

PZU - metody okradania klientów:

wymagane formularze o wyłatę środków po bracie, wystałam w kolejce w PZU bo kazali mi dokument zgonu i każdy inny potwierdzić przez ich uprawnionego pracownika w odziale szczecińskim. Zgodzili się (...)

Formularz KRS 2012/2013 potrzebny do rejestracji spółki z o.o.

Formularz KRS 2012/2013 potrzebny do rejestracji spółki z o.o.

Formularz KRS 2012/2013 potrzebny do rejestracji spółki z o.o. Tu jest opisane krok po kroku zakładanie spółki z o.o.: http://www.sp-z-oo.pl/zakladanie-sp-z-oo - są też wszystkie niezbędne formularze

Szukam wzoru umowy kupna/sprzedaży samochodu

Szukam wzoru umowy kupna/sprzedaży samochodu

faceci. musze sprzedac samochód i potrzebuje wiedziec jak taka umowa ma wygladac, jak amcie gdzies sowje to podeslijcie mi je, albo jakies formularze o ile są. ewkka34 fajno fajno, szkoda ze platno

brak pełnego wynagordzenia

brak pełnego wynagordzenia

umowy zostały mi wysłane kilka dni później. Oczywiście wypełniłam wszystkie formularze, jednak były potrzebne jeszcze badania. po ok. tygodniu poszłam do lekarza pracy, okazało się że mój pracodawca (...)

Formularz SD-Z2 - darowizna

Formularz SD-Z2 - darowizna

1211 to były dwie osobne darowizny wiec dwa formularze:) warszawianin22

Rozliczenia podatkowe za 2011

Rozliczenia podatkowe za 2011

Rozliczenia podatkowe za 2011 Interesuje mnie kwestia składania zeznań podatkowych za 2011 drogą internetową. Jakie nowe formularze będzie można wypełnić i wysłać w takiej formie? Czy jakies

Jak poprawnie wypełnić formularz CEIDG-1?

Jak poprawnie wypełnić formularz CEIDG-1?

wielokrotnie wysyłać i aktualizować wszystkie dostępne formularze bez wychodzenia z domu. elka18

Projekt umowy cywilno-prawnej

Projekt umowy cywilno-prawnej

jej właściciela poprzez proste formularze. &2 Wykonawca jest zobowiązany do wykonania przedmiotowej umowy i przekazania dzieła w terminie 20 dni roboczych od od dnia zawarcia niniejszej umowy. Odbiór

Uwaga na programy do przesyłania e-PIT - SPRAWDŹ TO !!!

Uwaga na programy do przesyłania e-PIT - SPRAWDŹ TO !!!

korzystać z programu autoryzowanego przez resort finansów i udostępnionego za darmo na stronie: www.e-deklaracje.gov.pl lub www.szybkipit.pl W ramach przypomnienia! 1) Chodzi oczywiście o formularze

programy do przesyłania e-PIT

programy do przesyłania e-PIT

www.e-deklaracje. gov.pl lub www.szybkipit.pl. Przypomnijmy, że chodzi o formularze interaktywne oraz aplikację e-Deklaracje Desktop. W obu rozwiązaniach wykorzystywany jest program Adobe Reader

Ulga rehabilitacyjna - wszystko o odliczeniu PIT !

Ulga rehabilitacyjna - wszystko o odliczeniu PIT !

dochodów nie wyższych niż 9120 złotych. Jeżeli chcemy skorzystać z ulgi rehabilitacyjnej należy poza pit 37 druk wypełnić jeszcze odpowiedni załącznik, wszystkie pity formularze dostępne są (...)

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

formularze dostępne są zarówno w Internecie jaki i w urzędach skarbowych.

Jak szybko założyć firmę?

Jak szybko założyć firmę?

, umowami spółek...itd. W celu pomocy powstał bardzo rozbudowany portal www.zakladanie-spolki.com.pl Znajdą tam Państwo wszystko na temat spółek, procesu rejestracji, gotowe formularze i umowy. Jest (...)

nip 3 formularz

nip 3 formularz

nip 3 formularz POLECAM nip 3 formularz - format pliku: PDF do pobrania na: http://www.mf.gov.pl/_files_/podatki/formularze_podatkowe/nip_2009/nip3_05.01.pdf

pit 36

pit 36

pit 36 POLECAM pit 36 - format pliku PDF do pobrania na: http://www.mf.gov.pl/_files_/podatki/formularze_podatkowe/pit_2007/pit-36.pdf Hej, poszukuje formularza PIT-36 do ściągnięcia prosze o linki

1

2