formularze gus z-06 za rok 2009 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

za rok 2007 czy dostaniemy z opieki te 400zl nasza rodzina sklada sie z 5 osob a dochod meza teraz to najnisza krajowa teraz nam nie przekraczaja zarobki ,ale za rok 2007 (...)

długi os.fizycznej a zalozenie spółki z o.o.?

długi os.fizycznej a zalozenie spółki z o.o.?

wskazówek..głównie mi chodzi o czas zakładania i rejestrowania spółki jak i do kogo się zgłosić z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam MMonika Stare długi to twoja prywatna sprawa poza sp. (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

zagrożona( w tym czasie 2 kolejne pobyty w szpitalu)cały czas ciąża zagrożona;/ za miesiąc pracodawca wypłacił mi wynagrodzenie.Wypłane z ZUS-u mam wstrzymaną,twierdzą że za szybko (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

pracownika... prosiłabym o szybką poradę:) pozdrawiam goskavd prawo-pracy.net pracowałam w sklepie sporzywczym na pół etatu i nie wiem ile mi sie nalerzy za urlop za siedem i pół miesiąca (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

wyliczen z gazowni jest to 10x1,75 + abonament czyli jakies 25 zł. NIestety nie ejstem zameldowana! problem wynika z tego, że wynajmująca wmówiła mi, że musi przy tym być i powiedziała, (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

w powyższej sprawie. i piszesz uzasadnienie abby26 Kolejny wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych. Zwracam się z prośbą o zwolnienie mnie z kosztów sądowych w wysokości....zł- opłaty (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

się przesunie i zacznie być znów naliczany po macierzyńskim? Emilia prawo-pracy.net Czy mam możliwość skorzystania z urlopu dla poratowania zdrowia,jeśli 10 lat temu skorzystałam z niego (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

jak to jest.... Rozwód miałam 2 lutego 2009 roku....ciąze liczy sie od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki czyli u mnie od 6 lutego 2009... a tak naprawde zapłodniona zostałam 12 lutego 2009- (...)

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

obecnej firmie pracuje od lutego 2009. Za zeszły rok wykorzystałem urlop. Czy w kolejnym roku urlop należy mi się w pełni od jego początku czy za każdy przepracowany miesiąc (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

przeciągu miesiąca oddzwoniłem z zapytaniem za co? Nikt wtedy przez telefon nie informował mnie iż umowa jest już wiążąca. Podczas mej rozmowy rozwiązałem też umowę z AVIVĄ.Po (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

zobaczyła listę świadków: z mojej strony 9 osób: mama, obecny narzeczony (groził mu śmiercią), brat, znajomi z pracy... z jego strony koledzy od kielicha, matka (tu nie napiszę co (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

KOSZTA ???? cimex1 Cimex1 - dzięki za wsparcie wllodek99 Tak chodzi mi o odszkodowanie za bezumowne korzystanie z grunt ( za jakieś 10 lat z tego co kojarzę)do końca to też (...)

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

wpisać NIP małżonka/małżonki. W pole numer 5 należy wpisać rok, za który dokonujemy rozliczenia. W tym roku będziemy wypełniać pity 2010 formularze, więc w pole numer 5 będzie (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz mam pytanie gdyż rozstałem sie z zona płace wysokie alimenty na dwie córki żona wyszła ponownie za mąż czy w związku (...)

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011 Witam Mam pytanie w roku 2011 jaka składa ubezpieczeniowa obowiązuje?Z góry dziękuję za wszelkie informavje na ten temat Podstawa na rok 2001 jeszcze (...)

Formularz GUS Z-06 za 2010 rok !!!

Formularz GUS Z-06 za 2010 rok !!!

Formularz GUS Z-06 za 2010 rok !!! Witam! czy ktoś mógłby mi poradzić gdzie mogę znaleźć formularz sprawozdania GUS Z-06 za 2010 r.?? będę wdzięczny za (...)

podatnicy płacą dodatkowo 1,6 mld za biurokracje!!!!

podatnicy płacą dodatkowo 1,6 mld za biurokracje!!!!

, opierając się na danych GUS, przytoczyli przerażające (przynajmniej mnie !) dane. Od grudnia 2007 do grudnia 2009 r., urzędnicza armia wzrosła z 382 do 428 tys. osób, z czego (...)

Blokada środków na koncie bankowym

Blokada środków na koncie bankowym

Blokada środków na koncie bankowym Witam W 2009 roku komornik zablokował mi konto bankowe w multibanku (obecnie mbank) z tytułu alimentów - chociaż potrącane z mojego wynagrodzenia alimenty

Umowa najmu na czas określony-jak wypowiedzieć

Umowa najmu na czas określony-jak wypowiedzieć

. wszystkie rzeczy w mieszkaniu sa nasze,mieszkanie było zupełnie puste,nawet karnisze i lampy sa nasze. czy on ma prawo przebywać w tym mieszkaniu i korzystać z naszysz rzeczy??? grozi za przyjdzie (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

przeprowadzic z nim rozmowę na te tematy i masz go aguś alimenty.pl kostek dobrze ci tak.powinna puscic cie z torbami i nie rob histeri z powodu jej znajomosci w sadzie.masz dziecko to (...)

Uległem wypadkowi w pracy

Uległem wypadkowi w pracy

uraz lub śmierć, które nastąpiło w związku z pracą: ? podczas lub w związku z wykonywaniem przez pracownika zwykłych czynności albo poleceń przełożonych, ? podczas lub w związku z (...)

umowa najmu

umowa najmu

gdzie indziej. Za październik nie płaciłam, Pan zarządzający powiedzial mi tylko, ze kwota ta sama co rok temu. Zastanawiam sie czy jestem zmuszona podpisac umowe na nastepny rok, (...)

Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

chciala sprzedac by skarbowka mi nie weszła na glowe. dzis zapytalam pani mecenas za uznanie wujka za niegodnego, ale to wielkie dowody potrzeba a jesli nawet sąd uzna go za takiego jego (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

złożyć pozew o alimenty jak taka sprawa wygląda jeśli ojciec dziecka jest za granicą?Z góry dziękuję za pomoc aleksy27 Mieszkam z dziewczyną za granicą (...)

Formularze rozliczeniowe

Formularze rozliczeniowe

Formularze rozliczeniowe Witam Mam pytanie jakie zmiany są w formularzach rozliczeniowych za 2010 rok? Czego mamy sie spodziewać z góry dziękuję za informacje

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

jestem mloda z dziecmi daje sobie rade i jest z nimi cudownie rodzice pomagaja mi jak moga.znimi mi tu dobrze jakos z czasem dam rade i uloze sobie to zycie,ale pomozcie mi jak z tym (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

Michala z Gdanska.Ja tez bylem w Bangkoku i z przykroscia stwierdzam,ze Manila badz Cebu sa dosc daleko za stolica Tajlandii pod kazdym wzgledem......w tym aspekcie zgadzam sie z Rikaam. Ja (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

wyleci z pracy.A uslugi dziś podpisuje się na 2 lata np. Gdy wyleci z pracy nie ma za co załacić i nagle wszyscy wkoło robią z niego jakiegoś nieuczciwego człowieka,nie znając (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

rozstali.syn chciał żeby mały był z nim ale jej mamusia następna suczka[co miesiąc inny facet i każdy ja wyrzucał z domu] uświadomiła córeczce że za alimenty i 500 plus można żyć (...)

wskaźnik inflacji za 2010 r ogłoszony przez gus

wskaźnik inflacji za 2010 r ogłoszony przez gus

wskaźnik inflacji za 2010 r ogłoszony przez gus Ceny towarów i usług konsumpcyjnych w okresie dwunastu miesięcy 2010 r. wzrosły o 3,1% (wobec 3,5% w analogicznym okresie 2009 r.). Największy (...)