formularz sprawozdania o odpadach medycznych za rok 2010 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

wpisać NIP małżonka/małżonki. W pole numer 5 należy wpisać rok, za który dokonujemy rozliczenia. W tym roku będziemy wypełniać pity 2010 formularze, więc w pole numer 5 będzie (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

. rok na urlopie wychowawczym płatnym i 31,12,2008 kończy mi się umowa o prace czy w takiej sytuacji należy mi się urlop wypoczynkowy platny za rok 2008 ? Prosze o odpowiedz... (...)

Formularz GUS Z-06 za 2010 rok !!!

Formularz GUS Z-06 za 2010 rok !!!

Formularz GUS Z-06 za 2010 rok !!! Witam! czy ktoś mógłby mi poradzić gdzie mogę znaleźć formularz sprawozdania GUS Z-06 za 2010 r.?? będę wdzięczny (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

. Problem w tym , ze go nie ma. Może wiecie gdzie go znaleźć. Myśle że chodzi o druk orzeczenie lekarskie. Bede wdzięczna za pomoc. Aga Agnieszka prawo-pracy.net Przepraszam za brak "ogonków" (...)

formularz sprawozdania  GUS Z-06 za 2010 r

formularz sprawozdania GUS Z-06 za 2010 r

formularz sprawozdania GUS Z-06 za 2010 r Witam Gdzie moge szukac formularzu sprawozdania Z-06 za rok 2010 będę wdzięczna za wszelkie wskazówki?Z (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

. Jako że w ciągu roku zmieniałem prace pani z opieki prosiła mnie o przyniesienie zeznania podatkowego za rok 2011 wszystkie świadectwa pracy aktualna umowe i formularz o (...)

Szukam prawnika zajmującego się odszkodowaniami za błąd lekarski z wawy

Szukam prawnika zajmującego się odszkodowaniami za błąd lekarski z wawy

Ziębaczewski w Poznaniu jest naprawdę znanym adwokatem od spraw medycznych i błędów medycznych. Ja do niego trafiłam po tym jak zobaczyłam wywiad z nim w TVN a potem chyba w wyborczej był (...)

Odszkodowanie za błąd medyczny Poznań

Odszkodowanie za błąd medyczny Poznań

Odszkodowanie za błąd medyczny Poznań Dzien dobry potrzebuje rzeczowej i konkretnej pomocy w poprowadzeniu mojej sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie za błąd medyczny w Poznaniu. (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

. Może Pani się o tym przekonać, prosząc o pokazanie tego rejestru. To jest tylko próba zastraszenia Pani. Generalnie Pani sprawa zahacza wyłączenie o jeden wątek polegający na tym, (...)

sprawozdanie o odpadach

sprawozdanie o odpadach

sprawozdanie o odpadach Ponoć uległa zmianie kara za brak złożonego sprawozdania o odpadach? Jak zmieniła się kwota grzywny? Czy zmienia się też termin składania (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

drugiej firmie miałem przez parę miesięcy podpisaną umowę z firmą UPS niestety za dodatkowe opłaty za paczki niestandardowe zrezygnowałem z usług. Opłata jaka wynosiła za przesyłkę (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

przysługiwało w przyszlym roku,mam ponad 10 lat pracy BASIA prawo-pracy.net 9x26/12=19,5 czyli 20 dni za ten rok 26 za przyszly jezeli pracujesz na 1/2 etatu to dni jest tyle samo tylko godzin (...)

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

powiadomił US w formie oświadczenia o zamiarze wydatkowania całej kwoty na cele mieszkaniowe w ciągu 2-ch lat. Jak to teraz wyprostować? Czy po prostu teraz (w 2013 r.) złożyć PIT-39 za rok (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

. Prosze o odpowiedz i pomoc. karlitojar bardzo proszę o kontakt będę bardzo wdzięczna mag@iso.pl Pozdrawiam mag_ma Prosiłabym o pomoc w unieważnieniu małżeństwa. Będę wdzięczna (...)

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

2010. Złożyłem wypowiedzenie, które rozwiązuje umowę 11 września. Ile mogę wziąć dni urlopu? Z góry dziękuję za pomoc Andrzej Andrzej prawo-pracy.net WITAM! Ile przysługuje urlopu za (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

pracowałem tylko 4 miesiące, była to umowa o pracę czy w takim przypadku musze się rozliczać od czego to zależy?Z góry dziękuję za pomoc bill43 Kwota wolna od podatku to wysokość dochodu, (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

płakać. ponieważ dostanę pożyczkę w ich firmie, a także dokonałem właściwego wyboru, kontaktując się z nimi.i wypełniłem formularz wniosku o pożyczkę i kontynuowałem wszystko, o (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

pewnego wiernego dnia, postanowiłem skontaktować się z moim przyjacielem, który niedawno dostał pożyczkę przez Internet, opowiedziałem jej o mojej sytuacji finansowej, a potem powiedziała mi o (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

... Gosia___ Niestety sytuacja i mnie dotknela:( nlnie mam wiele czasu na odwolanie..bardzo prosze jesli mozna o pomoc..Paskudka77 czy moge prosic o wyroki i apelacje ...pikw_80@o2.pl Z gory (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

! czy mogę od niego żądać zwrotu pieniędzy za rachunki ( zrobiłyśmy nadpłaty za prąd i ogrzewanie), dezynsekcje a także ten abonament za telefonie internetową który płaciłyśmy (...)

umowa najmu

umowa najmu

gdzie indziej. Za październik nie płaciłam, Pan zarządzający powiedzial mi tylko, ze kwota ta sama co rok temu. Zastanawiam sie czy jestem zmuszona podpisac umowe na nastepny rok, (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

bylo swiadkiem jego zboczonych praktyk a ten palant ma pretensje ze nie place za mieszkanie..jak mam placic za cos gdzie nie moge przebywac?a on nie opusci chaty..podalam go o alimenty bo oczywiscie (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

ja też mimo wszystko się boję... przecież tu chodzi o nasze dzieci... pozdrawiam anka alimenty.pl właśnie odbyła się pierwsza sprawa trwała 9 minut i sędzia stwierdził że trzeba przeprowadzić (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

ma narzeczonego "Kano" (bialego cudzoziemca) to moze zazadac od Ciebie pieniedzy w zamian za podpisanie zgody na twoja adopcje i wywoz dzieci z Filipin! Filipinczycy uwazaja bialych za bogaczy (taka

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

sprawie o zaprzeczenie ojcostwa muszę przedstawić badanie DNA czy wystarczą oświadczenia moje i męża o tym, że nie jest to jego dziecko oraz zaświadczenie o separacji? betta80 Ja mam (...)

Infekcja w wyniku błędu lekarza ?

Infekcja w wyniku błędu lekarza ?

? ewelina.92 W przypadku błędów medycznych w grę wchodzi odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu, zadośćuczynienie za ból i cierpienie, rekompensata za utracone korzyści, czasem (...)

zwrot 6000 alimentów - czy to możliwe??

zwrot 6000 alimentów - czy to możliwe??

powództwa o zniesienie całkowite alimentów, gdzie wniosek w całości odrzucono (bo coś płacić trzeba) 4.Kwiecień 2010. Kolejna sprawa (nowa, nie było to odwołanie) na której ojciec już (...)

Alimenty a studia zaoczne/niestacjonarne

Alimenty a studia zaoczne/niestacjonarne

należą mi się pieniądze z alimentów? z góry dziękuję za odpowiedzi katarzynka99 Witam. Czy mój syn dalej będzie otrzymywać alimenty w sytuacji gdy bedzie studiował zaocznie? z góry dziękuję (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

stron? lary prawo-pracy.net Czy pracownik może wypowiedzieć umowę o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego i czy treść jest zgodna z kodeksem pracy-"wnoszę o wypowiedzenie umowy o (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

złożyć pozew o alimenty jak taka sprawa wygląda jeśli ojciec dziecka jest za granicą?Z góry dziękuję za pomoc aleksy27 Mieszkam z dziewczyną za granicą (ona (...)

1

2

3

4

5

...

6