formularz pit 2011 niemiecki Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Ulga rehabilitacyjna 2011 - PIT-36 lub PIT37 i formularz PIT/O !!!

Ulga rehabilitacyjna 2011 - PIT-36 lub PIT37 i formularz PIT/O !!!

2011 roku (ponieważ ostatni dzień kwietnia przypada w sobotę). Musimy wypełnić PIT-36 lub PIT-37 oraz formularz PIT/O.

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

. Jako że w ciągu roku zmieniałem prace pani z opieki prosiła mnie o przyniesienie zeznania podatkowego za rok 2011 wszystkie świadectwa pracy aktualna umowe i formularz o wysokości drugiej (...)

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

powodowałoby brak podatku do zapłaty, powinien (o ile mi wiadomo ? czy prawidłowo?) złożyć do 30 kwietnia 2011 r. formularz PIT-39. Niestety przez błędne informacje jakie uzyskał nie (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT Witam, kwota wolna od podatku wynika ze skali podatkowej PIT. W roku 2013 największy dochód przy, którym podatek wynosi po zaokrągleniu do pełnych złotych (...)

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 ! Rozlicz swój pit 37 druk i skorzystaj z ulgi rehabilitacyjnej. Ulga rehabilitacyjna jest ulgą, która przysługuje osobom niepełnosprawnym, a także osobom, (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

prosbe o podwyzenie alimentow, bo ucicwie koszta mam wieksze niz wtedy plus on zalaczyl pit za 2007 celem udowodnienia ze jest wtsanie zajac sie synem iz mial przychod 42 tys w 2007 roku. Wiec wystapilam (...)

Program do pit 2011

Program do pit 2011

Program do pit 2011 Witam, mam problem w rozliczeniu PIT, ściągnąłem sobie program do rozliczenia PIT oraz formularz i wzor PITu. I mam problem ponieważ posiadam aż 3 Pity (...)

Zakup auta z tzw

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT

. Firmy prowadzące uproszczoną księgowość: PIT (z załącznikami, np. PIT-B) za ostatni zamknięty rok obrachunkowy, zestawienie z Podatkową Księgą Przychodów i Rozchodów z wynikami za ostatni (...)