formularz e104 do pobrania Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

bo tak" Witam, Mam podobny problem. Do niedawna (do ok wrześńia/października) w formularzu sendit po podaniu parametrów przesyłki - w moim przypadku dł.165 cm miałem (obok) do wyboru (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

miałam do 28 września 2016 ale już od 27 miałam wystawione zaświadczenie lekarskie opiekę nad dzieckiem. I także nie dokonałam wyrejestrowania i zarejestrowania do ubezpieczenia chorobowego (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

(tzn 34 tys 33 tys 32 tys itd aż do zamkniecie kredytu) czy mozna taka prośbę do baku napisac,co ując w takiej prośbie w tym liscie Kredyt mamy do stycznia rok temu ponownie nam go odnowiono (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

) - no i masz komornika z dochodzącymi do tego kosztami. Naucz się jednej ważnej rzeczy:PISZ PISMA I ZOSTAWIAJ SOBIE POTWIERDZONĄ KOPIĘ KAŻDEGO Z NICH! do każdej instytucji do której (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

jako przedawnienie. I jeśli tak, to gdzie takie pismo wysłać, Do prezydenta Miasta Szczecin, Do komornika, Czy do zarządu dróg i transportu miejskiego? I też ze względu na to, że mam (...)

Reklamacja butow - odmowa

Reklamacja butow - odmowa

, bo po to je kupiłem... Proszę o pomoc, bo w tym całym systemie czuję się zagubiony i nie wiem czy odsyłać te buty do tego Centrum Obuwniczego do Krakowa do ekspertyzy czy po prostu (...)

Wygrana licytacja allegro, zwrot pieniędzy, towaru brak.

Wygrana licytacja allegro, zwrot pieniędzy, towaru brak.

opisać sprawę krótko. Dnia 16.12.2014 wygrałem aukcje ze sprzętem elektronicznym przez Allegro. Umówiłem się e-mailowo ze sprzedawcą na daną kwotę zalicytowałem a on zakończył aukcje. Dostałem (...)

zalatwie prawo jazdy

zalatwie prawo jazdy

daje pełną dokumentację Oczekuje się, że warunki umowy kredytowej i umowy podpisać i odesłać do firmy do zatwierdzenia, jeżeli nie są spełnione. Napisz do nas: (damianandersonloancompany@gmail.com ) (...)

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

jest do wpisania, w jakim miejscu oraz w jakim celu składamy deklarację podatkową. W punkcie 9, w części A pit 37 formularz należy wpisać numer urzędu, do którego adresowane jest zeznanie (...)

Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

pobrania. e-prawnikpl Owszem, w wyjątkowych sytuacjach, można się starać o umorzenie zaległości abonamentowych. Trzeba złożyć opdowiedni wniosek do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

większego wysiłku (np. ewidentny alkoholizm mężczyzny). Masz rację, że doradztwo prawne w sądach kościelnych w wielu wypadkach pozostawia wiele do życzenia. Jednak pomoc nie zawsze ogranicza się (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

w Anglii i staralismy sie o jej przyjazd tutaj,ale jak to w zyciu bywa peh nie udalo sie,wiec postanowilismy ze wroce do polski i postaram sie aby mogla przyleciec do polski.I wlasnie tu mam do

formularz faktura Vat 2011 rok za darmo do pobrania

formularz faktura Vat 2011 rok za darmo do pobrania

formularz faktura Vat 2011 rok za darmo do pobrania Witam Gdzie znjade wzór faktury z podwyższonym Vartem do pobrania?Z góry dziekuję za pomoc

Poradźcie...

Poradźcie...

, bardzo drogie futro ( mimo, iż pozostają one do wyłącznego użytku żony) e) Przedmioty służące do wykonywania zawodu - generalnie są to rzeczy związane z wykonywanym zawodem jak (...)

Czynny żal, jak napisać formularz?

Czynny żal, jak napisać formularz?

Czynny żal, jak napisać formularz? Jak napisać taki formularz?? Jest jakaś wersja elektroniczna do pobrania?? Zawiadomienie czynnego żalu głównie powinno być złożone na piśmie (...)

Jak poprawnie wypełnić formularz CEIDG-1?

Jak poprawnie wypełnić formularz CEIDG-1?

, co jest bardzo wygodne, bowiem e-formularz dostosowuje kolejne pola do danych już wypełnionych, a także automatycznie sprawdza poprawność wpisywanych danych. Po wypełnieniu formularza (...)

Skąd wziąć regulamin sklepu internetowego

Skąd wziąć regulamin sklepu internetowego

czy wprowadza do niego zmiany to zawsze zachodzi pewne ryzyko, że sposób sformułowania danego postanowienia czy przyjęte rozwiązanie będzie stanowiło naruszenie przepisów. e-prawnik.pl @wlasciciel

nip 3 formularz

nip 3 formularz

nip 3 formularz POLECAM nip 3 formularz - format pliku: PDF do pobrania na: http://www.mf.gov.pl/_files_/podatki/formularze_podatkowe/nip_2009/nip3_05.01.pdf

Ochrona Danych Osobowych a newsletter

Ochrona Danych Osobowych a newsletter

sytuacje na jednej stronie www: 1. Formularz kontaktowy: użytkownik wypełnia pola "imię", "e-mail" oraz "treść pytania". Serwer nie zbiera tych danych do pliku tylko natychmiast generuje (...)

Podrobiona legitymacja

Podrobiona legitymacja

i wysłał do prokuratury czy na Policję. Skończyło się skazaniem w sądzie karnym!!!! Najlepiej więc nie dawać konduktorowi do ręki legitymacji! - nie ma prawa brać do ręki, może (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

kobieta nie mamy slubu ,zaszla w ciaze urodzila syna poszlismy do USC zapisac dziecko okazalo sie ze nie mozemy bo nie minelo jej od rozwodu do porodu 300 dni ,wiec ojcem dziecka do sprawy (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

prawną: http://e-prawnik.pl/porady-prawne/prawo-rodzinne/obowiazek-alimentacyjny-dorosle-dzieci.html     e-prawnikpl Witam proszę o pomoc odpowiadajac na moje pytania dotyczace alimentów (...)

lista obecności pracowników druk do pobrania za darmo

lista obecności pracowników druk do pobrania za darmo

lista obecności pracowników druk do pobrania za darmo Witam Czy jest gdzieś dostępna do pobrania lista obecności dla pracowników?Będe wdzieczna za wszelkie informacje Czy jako (...)

wakacje a alimenty

wakacje a alimenty

można przeczytać tutaj:   e-prawnik.pl/porady-prawne/prawo-rodzinne/alimenty-w-czasie-wakacji-z-zobowiazanym.html     e-prawnikpl Mój mąż płaci na utrzymanie córki bez wyroku (...)

Dobry adwokat - Warszawa- Polecam Panią Magdalenę Antoszewską

Dobry adwokat - Warszawa- Polecam Panią Magdalenę Antoszewską

woli a nr do Pani mecenas to 662-672-924. Naprawdę polecam Anna anna67 Ja z kolei polecam radcę prawnego Martę Łubik. Nim trafiłam do pani mecenas byłam u dwóch innych prawników i szczerze (...)

Dwie strony internetowe o tematyce prawniczej- z ruchem i potencjałem

Dwie strony internetowe o tematyce prawniczej- z ruchem i potencjałem

ciągu ostatniego miesiąca stronę odwiedziło 2814 unikalnych użytkowników. 2) Druga strona to serwis udostępniający do pobrania darmowe wzory umów i pism prawnych ? http://downloadnow.pl. (...)

Dobry adwokat...

Dobry adwokat...

bo potrzebowalam e-mail - e-mail kontaktu. Dalej napisalam do Madgaleny Greskowiak. Jest tez swietnym adwokatem- dobry czlowiek i adwokat z powolania. Ale musialam z niej zrezygnowac bo pani (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

beda cofniete. ojciec nie doklada sie do utrzymania mieszkania i nawet mi nie placi. teraz kiedy poszlam z tym do komornika powiedzial ze po zasadzeniu mu sciagania alimentow pojdzie do sadu (...)

Jak długo w BIK

Jak długo w BIK

, kredytów dobrze spłacanych i tych nie spłaconych z informacją, które z nich i kiedy były spłacane, a jeżeli były opóźnienia to czy wynosiły do 30 dni, do 60 dni, do 90 itd. Nie (...)

1

2