Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  nadpłaconego przez osoby legalnie pracujące za granicą. Firma dostarcza usługi głównie w modelu e-commerce. Od początku działalności zwróciła nadpłacone podatki 40 tys. klientów, łącznie na (...)

 • PIT 37 instrukcja !!!7 Stycznia 2011

  Pit 37 druk składa się z kilku części, które należy odpowiednio i poprawnie wypełnić, aby oddać druk do urzędu skarbowego. Najpierw jest część wstępna pit 37 formularz, na której trzeba wpisać (...)

 • Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja12 Grudnia 2012

  Mam problem z pośrednikiem (SendIt) firmy kurierskiej UPS. Wysyłałam za pośrednictwem tej firmy przesyłki, ok 450 od marca 2012 roku do końca września 2012. W sierpniu i wrześniu dostałam dziwne "protokoły (...)

 • Rozwód kościelny8 Stycznia 2002

  Milena.Todorska@pzcussona.com.pl MIlka28 Źle wpisałam adres e-mail: Milena.Todorska@pzcussons.com.pl MIlka28 Witam:) Cieszę się, że tu trafiłam, mam nadzieję, że uzyskam tutaj pomoc:) Proszę niech (...)

 • Jak długo w BIK30 Czerwca 2004

  : aktualizującym swoje finansowe marzenia w prędkości) E-mail: barclayloaninvestment@gmail.com

 • Ochrona Danych Osobowych a newsletter6 Grudnia 2012

  Mam pytanie do mądrzejszych od siebie dotyczące rejestracji bazy danych. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś chętny do wyjaśnienia mi tej kwestii :-) Dwie sytuacje na jednej stronie www: 1. Formularz (...)

 • Jak poprawnie wypełnić formularz CEIDG-1?16 Czerwca 2011

  Przymierzam się do założenia działalności gospodarczej, ale nie mam możliwości jeździć i załatwiać wszystkich formalności po urzędach, gdyż przebywam za granicą. Czy jest taka możliwość, abym (...)

 • Rozwód kościelny - PILNE!!!1 Września 2003

  Czy może mi ktoś pomóc w sprawie unieważnienia małżeństwa kościelnego? Jeszcze mam jedno pytanie: Czy jeżeli rozwód cywilny miałam 3 lata temu, wniosek o unieważnienie małżeństwa złożyłam rok temu, (...)

 • Szukam dobrego prawnika!!!! Pomocy!!!10 Kwietnia 2008

  Szukam bardzo dobrego prawnika!!! Chodzi o rozwód z orzeczeniem o winie. Czy możecie mi kogoś polecić? Rejon Poznania. Słyszałem o kancelarii Grzybkowski & Guzek. Ktoś coś wie o nich???????? Droga kancelaria (...)

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!23 Stycznia 2005

  Polski. Podaje Wam mojego e-maila swider75@wp.pl......chetnie pomoge jesli bede umial. pozdrawiam giresse alimenty.pl Cześć.:) To fajnie,że Twoja wybranka przyjedzie do Ciebie.Wcześniej mieszkaliście (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane