fo1 druk 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

podatkowego za 2011? dorisek1616

Nowy druk NIP-2

Nowy druk NIP-2

Nowy druk NIP-2 Dotychczasowy formularz NIP-2 (wersja 5) obowiązywał od 1 stycznia 2009 roku. Stary druk może być stosowany do wyczerpania nakładu, jednak nie dłużej niż do 30 czerwca 2011 (...)

sprawozdanie z-06 druk 2011

sprawozdanie z-06 druk 2011

sprawozdanie z-06 druk 2011 Witam Gdzie znajdę sprawozdanie druku Z-06 na rok 2011?Będę bardzow dzięczny za wszelka pomoc. Pozdrawiam

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 ! Rozlicz swój pit 37 druk i skorzystaj z ulgi rehabilitacyjnej. Ulga rehabilitacyjna jest ulgą, która przysługuje osobom niepełnosprawnym, a także osobom, które

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

to miejsce w kwietniu podczas robienia projektu organizacyjnego na nowy rok szkolny. Z dniem 4 maja 2011 pracownik poszedł na zwolnienie lekarskie, przypuszczam że na zwolnieniu będzie przebywał do końca (...)

minimalny dochód podlegajacy opodatkowaniu podatkiem od osób fizycznych w 2011 r.

minimalny dochód podlegajacy opodatkowaniu podatkiem od osób fizycznych w 2011 r.

minimalny dochód podlegajacy opodatkowaniu podatkiem od osób fizycznych w 2011 r. Jestem studentką na utrzymaniu rodziców. W grudniu 2011 r.otrzymałam wynagrodzenie z tytułu umowy-zlecenia na (...)

Powstanie obowiązku zapłaty podatku od spadków i darowizn

Powstanie obowiązku zapłaty podatku od spadków i darowizn

złożyłam dopiero początkiem tego roku. Dzisiaj otrzymałam prawomocne postanowienie sądu o stwierdzeniu nabycia spadku przeze mnie. Chcę zgłosić ten fakt do US. Czy wystarczy, że złoże druk sd-z2. (...)

pozyczka od rodziny

pozyczka od rodziny

postępowanie jest prawidłowe i czy będziemy musieli zapłacić podatek. Wszystkie te czynności wykonaliśmy w ciągu jednego roku 2011, przeznaczając te pieniądze na zakup mieszkania.

Wadliwa cześć samochodowa - brak samochodu w oczekiwaniu na rozpatrzenie reklamacji.

Wadliwa cześć samochodowa - brak samochodu w oczekiwaniu na rozpatrzenie reklamacji.

ściągać komplet. Mechanik ściągnął 5 stycznia, kurier pojawił sie dopiero 10 stycznia. Do części dołączony druk reklamacyjny (o zwrot kosztów) i paragon. Dzisiaj dostałem pismo, że część (...)

 Pit 37

Pit 37

Pit 37 Do kiedy powinienem złożyć druk PIT 37 ? PIT 37 jest składany przez podatnika do 2 maja 2011 r. robek65

Nowe zaświadczenie L4!! brak informacji o ilości wolnych dni

Nowe zaświadczenie L4!! brak informacji o ilości wolnych dni

i ZLA/K będą one wystawiane na dotychczasowych formularzach. jolek85 Rozporządzenie wejdzie w życie z dniem 12 stycznia 2011 r. pancio45