Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • FIRMA4 Listopada 2009

  firma w której pracowałam przelała mi błedne wynagrodzenie z powodu awarii systemu tzn wiecej niz powinni i mam im teraz zwrócic nadpłate jezeli nie zaplace im to sprawa zostanie przekierowana do sądu.czy (...)

 • Firma Transportowa17 Maja 2012

  Witam, sporo szukałem na ten temat ale dobitnej odpowiedzi nigdzie nie mogę uzyskać. Do rzeczy, otworzyłem działalność gospodarczą z zakresu przewozu osób. I tu zaczynają się schody. Do owego transportu (...)

 • firma windykacyjna?12 Stycznia 2009

  czy ktoś zna jakąkolwiek firmę windykacyjną, która zajmuje sie sciąganiem zaległych alimentów? p.s podobno nie ma takich spraw, w których nie dałoby sie rady sciągnąc zaległych alimentów? moja jest (...)

 • firma windykacyjna28 Września 2006

  dzisiaj zadzwoniła do mnie pani krajowego centrum wierzytelności z żądaniem zaopłaty na rzecz telekomunikacji 1900zł; nie wiem w jaki sposób dodzwoniła sie najpierw do rodziców mojego męża skoro nigdy (...)

 • Umowa firma polska - firma z EU20 Lipca 2004

  Witam, czy jesli osoba prowadzaca dzialalnosc gosp. w Polsce podpisuje umowe z firma z EU na swiadczenie uslug marketingowych na wylacznosc (tylko dla tej firmy) to jest to zgodne z polskim prawem o dzialalnosci (...)

 • Firma a zasiłek macierzyński29 Sierpnia 2013

  Firma założona w sierpniu, od września płacony najniższy zus- 1026 zł, wraz dobrowolną składką chorobową. Niedawno czytałem, że przepisy pozwalają pod warunkiem płacenia przez 3 miesiące dobrowolnej (...)

 • Zwrot towaru firma-firmie9 Marca 2013

  Witam, zakładam nowy wątek ponieważ nie znalazłem wyczerpującej informacji na mój problem. Sprzedałem jako firma 200 sztuk nowego towaru drugiej firmie wystawiając FV. Po niespełna 3 miesiącach (...)

 • Firma 2 współwłaścicieli 26 Marca 2013

  Witam Jeżeli zły dział to przepraszam. Może opiszę sytuację,Jestem kompletnie zielony w sprawach Prawa. Mam 50 lat jestem z zawodu hydraulikiem i jestem na Krusie(Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego) (...)

 • zagraniczna firma a podatek22 Lipca 2011

  Jak ma się sprawa z podatkami, jeżeli dla polskiej spółki usługi świadczy zagraniczna firma? Jak rozliczyć dochody tej firmy ? czy są zwolnione z podatku? zagraniczna firma może skorzystac (...)

 • status: mała firma19 Kwietnia 2011

  Witam! Ile mogę zatrudnić pracowników w firmie, aby ta firma miała status: mała firma? Proszę o radę!

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane