Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Firma Apple-przeciw homoseksualistom22 Marca 2011

  Hej Jestem homoseksualistą i nie podoba mi się to co zrobiła znana firma Apple. Program na iPhone\'y i iPody stworzyła religijna organizacja Exodus International. Jej członkowie wierzą, że człowiek (...)

 • Firma ratalna ARS25 Maja 2004

  W 1.12.1998 roku wziąłem kredyt na 2 lata w firmie ratalnej ARS po dwóch latach kredyt został spłacony ale za nieterminowe wpłaty powstały odsetki w wysokości 35 zł gdzie zostały też wpłacone. Jak się (...)

 • Problem FIRMA kruk11 Stycznia 2006

  Mam problem z firma kruk ktora mnie neka pismami. Moj dług dot, wobec TP sA w 2003 r. w trakcie spłaty zadłuzenia TP SA sprzedała mnie do firmy innej windykacyjnej ktorej spłaciłam reszte(połowe) zadłuzenia (...)

 • firma komputerowa oszukała mnie!22 Kwietnia 2011

  Witam, Firma komputerowa miała zrobić dla mnie format komputera i poprosiła o zainstalowanie oryginalnego Windowsa! Moja praca wymaga dwa razy na rok sprawdzenia oprogramowania komputera na których mam (...)

 • strasza mnie firma widykacyjna10 Lutego 2010

  witam moja sprawa jest następująca zarejestrowałem się na jednej stronie internetowej podając fałszywe dane, chciałem tylko coś sprawdzić nawet nie korzystałem z tej usługi, była możliwość rozwiązania (...)

 • Odprawa-20 osobowa firma18 Sierpnia 2010

  witam Czy jest prawdą to, że w przypadku, gdy firma zatrudnia powyżej 20 osób nalezy mi sie odprawa?z góry dziękuje

 • Czy firma windykacyjna 25 Kwietnia 2010

  Czy firma windykacyjna , agent który dzwoni może się pytać o majątek jaki mam w domu telewizor itd . Agent który dzwoni o 7:30 rano każe mi się przepraszać za to że jestem nie przyjemny cytuje mam (...)

 • Firma cross - windykacja20 Lutego 2007

  I mnie dopadł problem związany z kontaktem z firmą windykacyjną. Bardzo prosze o pomoc i radę. Dawno temu miałam telefon komórkowy w Plusie. Nie pamiętam nawet dokładnie, w którym to było roku. Powstały (...)

 • firma w domu21 Lipca 2011

  Mam parę pytań, prowadzę swoja działalność w domu i nie wiem jak rozliczyć wydatki np. na czynsz lub prąd? A połączenia z telefonu stacjonarnego? W takie sytuacji trzeba ustalić proporcje, nie  można (...)

 • Windykacja należności Firma Kruk15 Grudnia 2005

  Mam pytanie do specjalistów W 1995 roku otworzyłem sobie rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy W Banku nazwy nie podam ze względów prawnych rok pózniej wyjechałem z kraju zupełnie zapominając o zamknięciu (...)

< >

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane